Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Umowy Najem/Dzierżawa

Chcesz wynająć lub wydzierżawić nieruchomość? A może zamierzasz zrezygnować z najmu i złożyć wypowiedzenie? Zachęcamy do korzystania z naszych gotowych wzorów dokumentów. Będziesz miał pewność, że w umowie, wypowiedzeniu czy protokole zdawczo-odbiorczym znalazło się wszystko co niezbędne. Dzięki temu łatwiej będzie zabezpieczyć prawa stron oraz uniknąć sporów i wątpliwości.

Lubasz & Wspólnicy

Lubasz i Wspólnicy - Kancelaria Radców Prawnych sp.k. kieruje się zasadą „Nowocześnie dla biznesu”. Świadczy usługi kompleksowego doradztwa prawnego, dostarczając rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo i skuteczność działania w obrocie gospodarczym. Specjalizuje się m.in. w prawie IT, ochronie danych osobowych, prawie spółek, prawie własności intelektualnej i zwalczania nieuczciwej konkurencji. Posiada biura w Łodzi, Warszawie i Wrocławiu.

Kancelaria została wyróżniona w 2020 r. za specjalizację w ochronie danych osobowych w międzynarodowym rankingu Legal500 w kategorii Data Privacy and Data Protection.

Wzory umów i dokumentów przygotowane przez Lubasz i Wspólnicy - Kancelarię Radców Prawnych sp.k. podlegają ochronie na podstawie prawa autorskiego. Dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody twórców nie jest dopuszczalne.

Powyższe dokumenty są wzorami, które wymagają dostosowania do konkretnej sytuacji. Kancelaria nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystanie wzorów bez ich dopasowania do specyfiki danego stanu faktycznego.

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij