Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

3 rzeczy, o które warto zadbać, by zyskać na obecności w aplikacji Nieruchomosci-online.pl

Dominika Mikulska
Komentarze

Aktualnie trwa kampania promująca aplikację Nieruchomosci-online.pl do poszukiwania nieruchomości, której premiera miała miejsce pod koniec czerwca.  Podpowiadamy, jak – dzięki lekkiemu tuningowi – wycisnąć więcej z obecności w aplikacji!

Na fali rosnącego od lat trendu już 75% użytkowników Nieruchomosci-online.pl szuka wymarzonego mieszkania, domu czy działki na telefonie. Mobile to istotne źródło kontaktów. Warto w nim zadbać o jak najlepszą ekspozycję ofert, zwłaszcza w czasach malejącego popytu.

 

Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

Osoby zaawansowane w procesie poszukiwania są często zdeterminowane, by odnaleźć wymarzone lokum w konkretnej lokalizacji lub na określonym obszarze. Wizualizacja wyników na mapie daje również możliwość porównania cen nieruchomości o podobnych cechach w różnych lokalizacjach, przydatną dla tych, którzy dopiero orientują się, co jest dostępne na rynku.

Podanie dokładnej lokalizacji w ogłoszeniu nieruchomości to wytrych do sukcesu. Z co najmniej trzech powodów.

  1. Poszukujący za pomocą aplikacji Nieruchomosci-online.pl ma możliwość wyświetlenia wyników na mapie. Otrzymuje on w ten sposób atrakcyjną wizualizację cen w terenie.
  2. Jedną z najwyżej cenionych* funkcjonalności aplikacji  jest obrysowanie na mapie dowolnego obszaru poszukiwań.
  3. Jeśli oferta ma dokładną lokalizację, poszukujący będzie mógł obejrzeć okolicę z widoku ulicy (tzw. street view).

*Oceny aplikacji w sklepie Google Play.

Aby Twoje oferty zostały wyświetlone poszukującemu na mapie, muszą mieć tak uzupełnione dane o lokalizacji, by umożliwić nam wyznaczenie jej położenia – poprzez podanie nazwy ulicy lub punktu markerem (ręcznie lub poprzez przesłanie współrzędnych).

 

Dobry widok na nowy dom, czyli wizerunek oferty

Wyszukiwanie ofert w aplikacji mobilnej Nieruchomosci-online.pl odbywa się za pomocą wyszukiwarki o starannie dobranych kryteriach filtrowania. Podobnie jak w portalu, ich zakres wyznacza standard kompletności, czyli zestaw pól oznaczonych gwiazdką, które należy uzupełnić w ogłoszeniu, by pokazywało się w wynikach specyficznego poszukiwania.

Bogata prezentacja nieruchomości pozwala dobrze zapoznać się ze wszystkimi jej zaletami. Najważniejsze parametry oferty wyznaczają przyciągające wzrok ikony – także tworzone z danych oznaczonych gwiazdką.

W galerii poszukujący obejrzy nie tylko zdjęcia, ale także zamieszczone tam wideo i odwiedzi nieruchomość dzięki wirtualnej wizycie. Pamiętaj, że w ramach Twojej usługi w Nieruchomosci-online.pl możesz bezpłatnie tworzyć nieograniczoną liczbę wirtualnych wizyt za pomocą łatwego w obsłudze kreatora.

 

Na pomoc klientom, czyli specjalizacja agenta Ci podpowie

W aplikacji poszukujący ma do dyspozycji obszerną bazę pośredników w obrocie nieruchomościami z całej Polski.

W wyszukiwarce agentów może posłużyć się dwoma kryteriami: lokalizacją  i specjalizacją.

Lokalizacja może być adresem siedziby biura lub miejscowością, w której agent działa (np. oddziału). W prezentacji agenta należy uzupełnić pole „miejscowość” – według tego pola będzie wyświetlany w wyszukiwarce.

Specjalizacje to obszary, które stanowią domenę działania agenta. W prezentacji można wskazać maksymalnie dwa takie obszary spośród następujących: nieruchomości mieszkalne, rynek pierwotny, nieruchomości gruntowe, nieruchomości komercyjne, najem, inwestycje w nieruchomości czy też obsługa klienta poszukującego.

Agenci wyróżniający się dbałością o jakość ogłoszeń oznaczeni są gwiazdką „Profesjonalny Agent”, co wpływa także na ich pokazywanie się na szczycie list wyników. Po wejściu w prezentacje widzimy przejrzyście zaprezentowane kompetencje, specjalizacje i zakres usług. Wszystko, co potrzebne, by upewnić się, że dany agent jest dobrym wyborem i pomoże w sprzedaży bądź zakupie nieruchomości, czy innym zagadnieniu.

 

 

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij