Rzut – wszystko jak na dłoni

Dominika Mikulska

Dobra prezentacja oferty nieruchomości w internecie to jeden z najważniejszych elementów procesu sprzedaży. Wśród tysiąca ofert odnaleźć tę jedyną to prawdziwe wyzwanie. Dlatego właśnie, jeśli tylko potencjalny klient skupi swoją uwagę na Twojej nieruchomości, ważne jest zatrzymanie jej jak najdłużej.

Dwoimy się i troimy, by uatrakcyjnić ofertę. Wideo, wirtualne spacery, zdjęcia z drona. A jednak czasami zapominamy o tym, co dla klienta najważniejsze – o rozkładzie funkcjonalnym.

Rzut pozwala na obiektywizm w postrzeganiu oferty, a jednocześnie pobudza wyobraźnię. Dobrze wykonany i zwymiarowany rzut pomaga kupującemu poznać nieruchomość. Zdjęcia są oderwanymi od siebie obrazami, które nie każdy kupujący potrafi złożyć sobie w całość. Plan pozwala mu wyobrazić sobie, w jaki sposób urządzi oglądany dom czy mieszkanie, czy zmieszczą się tam posiadane już przez niego sprzęty czy meble, a może nawet – które ściany przestawi. Ogromne znaczenie rzutów w marketingu nieruchomości jest niepodważalne.

Obok 20 zdjęć nieruchomości, które możesz dodać w ogłoszeniu na Nieruchomosci-online.pl, jest miejsce na dodanie aż 3 plików z rzutami. Nie ma więc problemu z czytelną prezentacją mieszkań dwupoziomowych czy wielokondygnacyjnych budynków użytkowych, czy domów. W to miejsce także z powodzeniem możesz dodać np. plan działki czy okolicy.

Profesjonalnie przygotowane ogłoszenie świadczy nie tylko o bogatej i rzetelnej wiedzy oferenta, ale przede wszystkim o szacunku do potencjalnego kupującego. Rzut bardzo szybko pozwala zweryfikować, czy nieruchomość nadaje się do bezpośredniego obejrzenia czy też nie. Na zbędne prezentacje nie marnujesz ani czasu klienta, ani swojego

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij