Kontakt do ogłoszeniodawcy teraz możliwy z galerii zdjęć

Dominika Mikulska

W nowych technologiach dostarczanie użytecznych i intuicyjnych rozwiązań jest kluczem w walce o użytkownika.

Funkcjonowanie portalu opieramy zatem na budowaniu pozytywnego doświadczenia poszukujących i angażowania ich w jak najdłuższe i jak najgłębsze obcowanie z ofertami. Dla ogłoszeniodawców
najważniejsze jest jednak to, by otrzymywać jak najwięcej kalorycznych kontaktów.Czy da się połączyć oba te cele? Oczywiście!

Użytkownicy portalu około 78% czasu spędzonego na nim poświęcają oglądaniu zdjęć. Nic dziwnego, zdjęcia niosą ze sobą bardzo wiele informacji. Co jednak ważniejsze, są źródłem największych emocji i pobudzają wyobraźnię.

W myśl naszej filozofii tworzenia najlepszej przestrzeni dla ogłoszeń nie wykorzystujemy tego najcenniejszego dla ogłoszeniodawcy miejsca na wyświetlanie reklam i komunikatów podmiotów zewnętrznych czy oferowania innych usług.

Z galerii uczyniliśmy skuteczne miejsce pozyskiwania kontaktów od osób zainteresowanych nieruchomością! Teraz, podczas bezpośredniego obcowania z obrazami, filmem czy wirtualną wizytą, poszukujący może wysłać wiadomość z zapytaniem lub zatelefonować.

To kolejny z wielu kroków w drodze optymalizacji portalu, by przynosił jak najwięcej wartościowych kontaktów.

Zaloguj się i sprawdź zapytania!

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Redaktor naczelna magazynu ESTATE, w portalu Nieruchomosci-online.pl odpowiedzialna za komunikację i rozwój produktu

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij