Nasi faworyci! Doceniamy za jakość i kompletność

Dominika Mikulska

Na stronie głównej portalu prezentujemy najbardziej dopracowane ogłoszenia biur i agentów nieruchomości, nie pobierając za to żadnej opłaty.

Dzięki gromadzeniu ogromnej ilości danych o ogłoszeniach i zachowaniu użytkowników, mamy możliwość sprawdzania i porównywania konwersji na ogłoszeniach. Sprawdzamy każdy element i wiemy, że te dopracowane generują więcej akcji użytkowników, w tym kontaktów z ich strony.

Zadowolony użytkownik, który na portalu znajduje oferty pełne konkretów, dogłębniej się z nimi zapoznaje i chętniej kontaktuje z pośrednikami, którzy takie ogłoszenia zamieszczają. A my właśnie na takich ogłoszeniach chcemy skupiać uwagę poszukujących i takich pośredników premiować.

Do promocji na stronie głównej wybieramy ogłoszenia wyróżniające się na tle innych:

  • dopracowaną treścią (dane szczegółowe, opis – jak najwięcej pól oznaczonych gwiazdką),
  • wyznaczoną lokalizacją na mapie,
  • zdjęciami o wysokiej rozdzielczości, których nie zasłaniają dodatkowe oznaczenia graficzne (max 10% powierzchni).

Codziennie wybieramy 6 takich ogłoszeń, o czym mailowo informujemy biuro i agenta z wyprzedzeniem względem publikacji, więc mają oni czas na potrzebne zmiany, dodanie logo biura etc. Ogłoszenie jest obecne na stronie głównej portalu przez pełne 24 godziny, a dodatkowo na ten czas otrzymuje ono także najwyższe wyróżnienie TOP, dzięki któremu ma gwarantowaną obecność na samym szczycie każdej listy wyszukiwania, której kryteria spełnia.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij