Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zwiększ widoczność swoich ogłoszeń dzięki dodaniu ulicy

Dominika Mikulska
Komentarze

Rola wyszukiwań z dokładną lokalizacją rośnie. Z nieustannie gromadzonych przez portal Nieruchomosci-online.pl danych o strukturze źródeł ruchu i ich specyfice wynika, że wzrost ruchu z wyszukiwarki Google z zapytań zawierających nazwę ulicy wyniósł aż 327%*!

Jeśli w Twoich ogłoszeniach brakuje informacji o tym, przy jakiej ulicy znajduje się nieruchomość, Ci poszukujący nigdy nie trafią na Twoje ogłoszenia na listach.

Zwiększoną koncentrację na konkretnych lokalizacjach potwierdzają także dane dotyczące zachowania poszukujących w samym portalu.

Dodatkowym argumentem niech będzie także to, że jeśli nie podasz nazwy ulicy, nie trafią do Ciebie poszukujący korzystający z dostępnego w Nieruchomosci-online.pl wyszukiwania ofert na mapie.

A wśród nich może być ten jeden właściwy poszukujący.

Udostępnianiem szczegółowej lokalizacji możesz sterować w programach do eksportu ofert. Na przykład Galactica Virgo daje możliwość ustawienia publikacji ulicy:

  • indywidualnie dla każdej oferty,
  • domyślnie dla wszystkich ofert biura/oddziału,
  • domyślnie dla wszystkich ofert obsługiwanych na wyłączność.

Jeśli w Twoim programie do eksportu ofert nie masz takich możliwości, zawsze możesz dodać informację o ulicy (i/lub dokładną lokalizację na mapie), edytując ogłoszenie bezpośrednio w swoim koncie biura lub Koncie Agenta w Nieruchomosci-online.pl.

 

*Porównanie danych z Google Analytics portalu Nieruchomosci-online.pl, styczeń 2021 do stycznia 2020.

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij