Widok ulicy – oglądasz, jak byś tam był!

Dominika Mikulska

Jakie są trzy najważniejsze kryteria wyboru nieruchomości? Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja!

Informacja o tym, gdzie znajduje się nieruchomość podana w ogłoszeniu, jest niezwykle ważna dla podjęcia kontaktu z ogłoszeniodawcą.

Aż 58% użytkowników stwierdziło w przeprowadzonym przez nas badaniu ankietowym, że informacja o dokładnej lokalizacji jest dla nich bardzo ważna i najchętniej skontaktuje się ze sprzedającym, który określił lokalizację na mapie, a 33% skontaktuje się ze sprzedającym tylko wtedy, jeśli zna przybliżone położenie nieruchomości (miasto, dzielnicę i ulicę).

Okazuje się, że równie ważne jak wnętrze nieruchomości jest dla kupującego jej najbliższe sąsiedztwo. A może i ważniejsze, bo nie ma na nie później niestety żadnego wpływu. Ceni więc sobie możliwość zweryfikowania z wyprzedzeniem zarówno jego plusów, jak i minusów.

Z tego powodu użytkownik w Nieruchomosci-online.pl może „zwiedzić” okolice nieruchomości już w samym ogłoszeniu. Oferty, dla których podano lokalizację z dokładnością pozwalającą na wyznaczenie na mapie, mają opcję przeglądania tejże mapy w tzw. widoku ulicy (ang. street view), dzięki wykorzystaniu repozytorium umożliwiającego wirtualny spacer ulicami polskich miast.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij