Źródło kontaktów do sprzedających

Dominika Mikulska

A gdyby tak móc choć odrobinę poznać klienta, zanim odbierze od Ciebie telefon? Pomogłoby to zadawać bardziej celne pytania i szybciej dotrzeć do jego prawdziwych potrzeb. Tak właśnie dzieje się w Nieruchomosci-online.pl!

Gromadzimy dane o zachowaniu użytkowników i historii ich wyszukiwań, a z nich budujemy profil osoby, który możesz zobaczyć przy zapytaniach jako tzw. preferencje poszukującego.

Często bywa tak, że przeglądający portal i oferty okazuje się także potencjalnym sprzedającym. Ze zbieranych przez nas danych ankietowych wynika, że co trzecia osoba wysyłająca zapytanie dotyczące zakupu mieszkania lub domu uzależnia kupno od sprzedaży aktualnie posiadanej nieruchomości. Informacje o tym ukrytym potencjale poszukującego pokazujemy Ci przy zapytaniu, abyś jak najwięcej kontaktów przełożył na wartościowe dla biura transakcje.

Prezentacje biura i agenta – skuteczne miejsce pozyskiwania leadów sprzedażowych

Klienci odnajdują i sprawdzają pośredników w sieci. Prezentacja biur i prezentacje agentów to często odwiedzane strony, z miesiąca na miesiąc użytkownicy wysyłają coraz więcej zapytań z prośbą o pomoc w obsłudze transakcji.

Prezentacje to miejsce, w którym możesz pokazać zakres Twoich działań. Opowiedzieć, w jaki sposób pracujesz, jakie są Twoje wartości. Dać się poznać potencjalnym klientom, by śmielej zwracali się do Ciebie po pomoc.

Tam też umieściliśmy nowy specjalny formularz, za pomocą którego to właśnie klient sprzedający może się z Tobą skontaktować.

Ciągle pracujemy nad tym, aby to rozwiązanie było jak najbardziej efektywne.

Źródeł leadów może być wiele, ale kontakty do sprzedających nieruchomości dostajesz tylko z Nieruchomosci-online.pl!

Sprawdź to w zakładce „Zapytania i telefony”

Zaloguj się

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij