Raport po automatycznym imporcie ofert – 100% kontrola

Dominika Mikulska

Eksportowanie ogłoszeń wprost z programu do zarządzania ofertami jest najszybszą i najpewniejszą metodą na aktualizację oferty biura publikowanej w internecie. Dostępna w większości programów, możliwość ustawienia automatycznego eksportu inicjującego się samoczynnie po dokonaniu jakiejkolwiek zmiany na ofertach czyni sprawę właściwie bezobsługową.

Czy jednak nie zdarzyło Ci się, odbierając telefon od poszukującego z zapytaniem o ogłoszenia znalezione na portalu, zastanawiać się, czy aby parametry oferty, które zmieniłeś dziś rano w programie, już są widoczne na portalu?

Koniec z tym.

W Nieruchomosci-online.pl wysyłamy drogą e-mailową „Raport z importu ogłoszeń” już w kilka sekund po przetworzeniu otrzymanych plików. Jeden rzut oka i jesteś na bieżąco.

W raporcie znajdziesz informacje o liczbie ogłoszeń aktywnych po imporcie, a także ile ogłoszeń wskutek importu zostało dodanych, zaktualizowanych czy usuniętych. Dowiesz się także, ile ogłoszeń jest nieaktywnych z powodu braku kluczowych danych oraz które oferty wymagają uzupełnienia pod kątem spełnienia standardu kompletności.

Raport e-mail wysyłany jest na skrzynkę administracyjną (login e-mail) konta biura.

Dane o ostatnim imporcie, ale także dane sumaryczne z różnych okresów, znajdziesz także po zalogowaniu się do konta biura, bezpośrednio na Pulpicie w sekcji Ostatnie importy.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Redaktor naczelna magazynu ESTATE, w portalu Nieruchomosci-online.pl odpowiedzialna za komunikację i rozwój produktu

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij