Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Nie zapomnij wykorzystać swojej nagrody za wysoką jakość ofert!

Dominika Mikulska
Komentarze

Skrupulatne wypełnianie ogłoszeń sprawia, że więcej osób poszukujących ma szansę trafić na tę wymarzoną nieruchomość, która jest w Twojej ofercie.

Jednak o tym, dlaczego stworzyliśmy „standard kompletności” i jak wpływa on na potencjał wyszukiwawczy ogłoszeń, pisaliśmy już nie raz. Dziś będzie o tym, że w Nieruchomosci-online.pl doceniamy dobrą robotę!

Kompletnie wypełnione ogłoszenia to nie tylko więcej ruchu i większe prawdopodobieństwo sprzedaży. To także gratisowe wyróżnienia otrzymywane od portalu, które możesz dowolnie wykorzystać na promocję swoich ofert.

UWAGA!

Wyróżnienia są przydzielane konkretnemu agentowi (na jego Koncie Agenta :) ), a nie na poziomie konta administracyjnego biura.

Jak otrzymać wyróżnienia w prezencie?

  • Załóż Konto Agenta dla siebie i dla wszystkich agentów w Twoim biurze.
  • Uzupełnij wszystkie swoje ogłoszenia zgodnie ze standardem kompletności, tzn. wszystkie pola oznaczone pomarańczową gwiazdką.
  • By otrzymać wyróżnienie, należy mieć minimum 10 aktywnych ogłoszeń na Koncie Agenta.
  • Na Twoim koncie będą pojawiać się wyróżnienia za każde 10 dni utrzymywania kompletności.

Masz Konto Agenta?

Koniecznie sprawdź, czy masz wyróżnienia do odebrania!

Po zalogowaniu się do swojego Konta Agenta, znajdź na „Pulpicie” sekcję „Pula wyróżnień”.

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij