Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zapytania bogatsze o preferencje poszukującego

Dominika Mikulska
Komentarze

Osoby poszukujące nieruchomości w Google trafiają bezpośrednio na ogłoszenia lub na listy w portalu. Znaczna część z nich korzysta wówczas z wyszukiwarki, filtrując listy wedle swoich kryteriów.

W Nieruchomosci-online.pl dostarczamy informacji o kryteriach, jakie poszukujący wpisał w wyszukiwarkę, zanim trafił na to konkretne ogłoszenie. To rozwiązanie jest unikatowym źródłem informacji o preferencjach poszukującego.

Dzięki temu – jeszcze przed rozpoczęciem pierwszej rozmowy – wiesz, czego użytkownik szuka i w jakim stopniu sprecyzowane są jego poszukiwania. Czy ważna jest dla niego oddzielna kuchnia, winda, a może szuka mieszkań 2-poziomowych czy tylko na parterze. Sięgając po słuchawkę, jesteś już dobrze przygotowany, a nawet możesz mieć dla klienta alternatywną propozycję w zanadrzu. 

Co więcej – dowiesz się także, gdy poszukujący zadeklaruje, że zakup jest powiązany ze sprzedażą aktualnie posiadanej nieruchomości.

 

Także w tym miejscu podpowiadamy, czy w swojej ofercie posiadasz aktualnie ogłoszenia, które te kryteria spełniają.

Posiadanie takich informacji sprawia, że nawet zapytanie dotyczące ogłoszenia archiwalnego niesie ze sobą wartość i może przyczynić się do finalizacji transakcji, tyle że na innej nieruchomości.

Szczegółowe kryteria wyszukiwania znajdziesz w zakładce Zapytania i telefony, pod treścią zapytań wysłanych z formularza ("Ten Zainteresowany szuka...").

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij