Dbanie o kompletność proste jak nigdy dotąd

Dominika Mikulska

Korzyści utrzymywania wysokiej kompletności ogłoszeń jest wiele. Ogłoszenia kompletne mają większy potencjał wyszukiwawczy.

Na kompletne ogłoszenia łatwiej trafić poszukującym mającym sprecyzowane kryteria i używającym wyszukiwarki na portalu. Łatwiej na nie trafić także wprost z wyszukiwarki Google, gdyż na ich podstawie tworzone są tematyczne listy dla danej lokalizacji.

Kompletne ogłoszenia są dodatkowo oznaczane na listach, dzięki czemu są bardziej widoczne dla poszukujących.

Nie każdy program do zarządzania ofertami eksportuje dane w ten sam sposób. Warto zalogować się do portalu i sprawdzić, czy wszystkie dane oferty wyświetlają się tak, jak tego oczekujemy.

Zaloguj się i sprawdź!

Informację o tym, czy na Twoim koncie pojawiły niekompletne oferty, otrzymujesz po każdym imporcie w e-mailu z raportem, który trafia na Twoją skrzynkę e-mailową.

Jak ekspresowo zadbać o kompletność?

W profilu wejdź w zakładkę Ogłoszenia > Ogłoszenia do uzupełnienia.

Na liście zobaczysz wyłącznie oferty wymagające uzupełnienia oraz pola konieczne do uzupełnienia, by ogłoszenie otrzymało status „ogłoszenie kompletne”.

Uzupełnij brakujące dane dla każdej z ofert – szybko i łatwo z poziomu listy. Kilka minut i voilá!

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Redaktor naczelna magazynu ESTATE, w portalu Nieruchomosci-online.pl odpowiedzialna za komunikację i rozwój produktu

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij