Centrum dowodzenia promocyjnym wszechświatem

Dominika Mikulska

Niezależnie, czy masz pięć ofert, czy pięćdziesiąt, czy administrujesz ogłoszeniami przez konto biura czy Konto Agenta, potrzebujesz mieć pełną kontrolę i szybki dostęp do ofert.

Lista ogłoszeń w profilu administracyjnym biura w Nieruchomosci-online.pl dostarcza po pierwsze – wielu informacji, po drugie – da szerokie możliwości pracy na ofertach, jeszcze z poziomu listy.

W zależności do tego, jakiego kontekstu potrzebujesz, listę ofert możesz posortować względem kryteriów m.in.: daty ostatniej aktualizacji, kompletności uzupełnienia czy też aktualnego poziomu zainteresowania.

źródło: Nieruchomosci-online.pl

 

Oferty możesz także przeszukać za pomocą wbudowanej w listę wyszukiwarki. Kliknij w „Szukaj”, a odsłoni się możliwość przeszukiwania ofert po typowych parametrach, dodatkowo w polu sygnatura możesz wyszukać ofertę po symbolu, pod jakim funkcjonuje ona w Twoim systemie numeracji ofert.

źródło: Nieruchomosci-online.pl

Dostępna w prawym górnym rogu listy opcja „Promuj wiele” umożliwia jednoczesne uruchomienie promocji dla wielu ogłoszeń, zarówno poprzez skorzystanie z wyróżnień dostępnych w puli, jak i poprzez dokonania szybkiego zakupu online.

źródło: Nieruchomosci-online.pl

Przejdźmy do tego, co znajdziemy na pasku pojedynczego ogłoszenia:

  • Informacja o aktualnym stanie ogłoszenia z możliwością wyróżnienia, przedłużenia wyróżnienia, włączania wyróżnienia cyklicznego (odnawianego automatycznie w puli).
  • Informacja o kompletności uzupełnienia ogłoszenia. Podpowiedź, których danych brakuje z możliwością szybkiego ich uzupełnienia z poziomu listy.
  • Informacja o aktualnym zainteresowaniu ofertą. Ikona termometru mówi o tym, jaką popularnością w ostatnich dniach cieszyło się ogłoszenie. Kliknięcie w ikonę przenosi do statystyk szczegółowych tej oferty.
źródło: Nieruchomosci-online.pl

Ikonka koła zębatego kryje w sobie wszystkie niezbędne funkcje, tj. edycja, wyróżnienia, statystyki, usuwanie, udostępnianie i drukowanie ogłoszenia.

źródło: Nieruchomosci-online.pl

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij