Niepozorna funkcja „Drukuj ogłoszenie”

Dominika Mikulska

Żyjemy w czasach cyfrowych. W czasach, w których ekran wypiera papier. No prawie. Ciągle lubimy „być na tej samej stronie” z osobami, z którymi rozmawiamy na spotkaniach roboczych czy sprzedażowych, a to gwarantuje nam wspólne spoglądanie na agendę lub prospekt. Najlepiej wydrukowany, na którym możemy robić notatki.

Powszechną praktyką pośredników jest przygotowywanie wydrukowanej oferty nieruchomości, którą – podczas indywidualnej prezentacji lub dnia otwartego – przekazują oglądającemu. Możliwość automatycznego wygenerowania takiego wydruku dają niektóre programy do zarządzania ofertami. Taką możliwość daje także Nieruchomosci-online.pl.

Po kliknięciu w opcję „Drukuj” przy ogłoszeniu, wchodzimy w stronę generowania wydruku. Widzimy podgląd ze wszystkimi informacjami dotyczącymi nieruchomości, a także danymi kontaktowymi reprezentującego agenta w części nagłówkowej.

Mamy możliwość dodania do wydruku wszystkich zdjęć (w wersji podstawowej jest tylko główne zdjęcie) oraz mapy z zaznaczoną lokalizacją.

Pod zawartością ogłoszenia znajduje się pole na notatki.

Jak wydrukować ofertę?

Użyj opcji „Drukuj” dostępnej:

  • w panelu administracyjnym konta w zakładce Ogłoszenia – kliknij w ikonkę koła zębatego przy wybranej ofercie,
  • na stronie ogłoszenia na portalu (tu często korzystają z niej także sami poszukujący!).

Czy to wszystko?

Ależ nie 😀

Co warto zauważyć, strona generowania wydruku ma swój unikalny adres www. W połączeniu z faktem, że nie ma na tej stronie możliwości przejścia na inne oferty w portalu, link do niej pośrednik może bez obawy przesłać klientowi. Sprawdź sam!

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Redaktor naczelna magazynu ESTATE, w portalu Nieruchomosci-online.pl odpowiedzialna za komunikację i rozwój produktu

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij