dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 540 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 540 ogłoszeń

44 204 zł1 950 m² 22,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej Oferujemy do wynajęcia nowoczesny moduł magazynowy o powierzchni 1950 m w jednej z kluczowych lokalizacji dla.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł360 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:90 m²

Oferuję do wynajmu ogrzewany magazyn w Rybniku, o powierzchni ok 360 m kw. Opis nieruchomości: obiekt o powierzchni ok 360 m kw składa się z: 1) hali magazynowej Hala.

Szczegóły ogłoszenia

55,42 zł/m²720 m² 39 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowoczesna powierzchnia biurowa przy Starym Rynku na wynajem w biurowcu Kupiec Poznański. Powierzchnia nowa, do aranżacji wg potrzeb i oczekiwań Klienta, dobrze doświetlona, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

26,88 zł/m²16 m² 430 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 16,58 m2 mieszczący się na I piętrze budynku biurowego w Zielona Góra, przy.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²44,50 m² 3 560 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Biuro Dominanta Poleca nowe biuro w Nowoczesnym biurowcu Quadro Office przy ul. Bóżniczej. Lokal o powierzchni 44,5 m2 wyposażony w klimatyzację, przy wejściu do budynku recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²36 m² 1 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Wynajmę biuro 36m2 składające się z trzech pomieszczeń ,oraz samodzielny moduł 4 pomieszczenia z własną kuchnią bardzo ładne biura 75m2 cena 45zł/m2+media Powyższa informacja nie stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł54,19 m² 49,82 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje | 54,19 m2 | ul. Małopolska | Rzeszów Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,19 m2. Położone jest na 9 piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 2018r. w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł78,85 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Sverum Nieruchomości poleca do wynajęcia mieszkanie typu M-4 (2 pokoje i kuchnia z salonem) o powierzchni 78,85m położone na 2 piętrze w kamienicy, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55,70 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*do wynajęcia M-4 żory os. Korfantego I piętro niski blok zarezerwuj już dziś * licencjonowane biuro nieruchomości solid.WYŁĄCZNIE W SOLID mamy do zaoferowania mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na wynajem wyjątkowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok.200 m, położony w sercu Pogodna, zaledwie kilka kroków od Rynku Pogodno. Nieruchomość po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

7 900 zł90 m² 87,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament - 3 sypialnie, 3 miejsca postojowe. Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament o powierzchni 90 m przy ul. Żupniczej na warszawskim Kamionku, w pobliżu Soho Factory.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł53 m² 26,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Kochanowskiego, 53 m , 4. piętro Oferujemy na wynajem przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²840,20 m² 32 642 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Agencja Nieruchomości Komercyjnych Tandem Home iq oferuje na wynajem biuro (ok.840m2) w biurowcu na Mokotowie na ostatnim piętrze ze świetnym widokiem. Informacje ogólne: biuro dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Do wynajęcia prestiżowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

28,85 zł/m²260 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na wynajem lokal o łącznej powierzchni 260 m2, z antresolą i przyziemiem zaadaptowanym i urządzonym pod restaurację. Lokal usytuowany parterze na w ścisłym centrum Kielc przy.

Szczegóły ogłoszenia

65,52 zł/m²129,74 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal użytkowy położony przy ulicy Marii Dąbrowskiej 17. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na parterze ośmiopiętrowego budynku. Jego powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²560 m² 22 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia na granicy Reguł i Pruszkowa przy Al. Jerozolimskich atrakcyjne powierzchnie o charakterze biurowym/usługowym, idealne na biura, szkolenia itp usługi Oferowany lokal 560m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależne studio o powierzchni 36 m zlokalizowane przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie Wielkopolskim. Lokal stanowi wydzieloną, prywatną przestrzeń z osobnym wejściem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 1 piętrze budynku apartamentowego przy ul. Fabrycznej w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 337 zł3 116 m² 0,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Plac ładunkowy (pow. 3116 m2) położony w Pieniężnie przy ul. Sienkiewicza o nawierzchni asfaltowej. Stan techniczny określa się jako dobry. Informacje na temat nieruchomości można uzyskać.

Szczegóły ogłoszenia

113 zł/m²1 017,50 m² 114 978 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszam do przechstronnego, nowoczesnego biura z tarasem na 7 piętrze przy ul.Przyokopowej 31 na warszawskiej Woli. Zlokalizowane w nowoczesnym biurowcu A klasy, jedynie 130m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w kamienicy z windą! Nieruchomość: proponujemy Państwu przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2, znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²121,50 m² 8 505 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 121,50 m2. Składa się z 3 pomieszczeń open space, sali spotkań, recepcji, kuchni, pomieszczenia technicznego. Toalety znajdują się w częściach.

Szczegóły ogłoszenia

84,44 zł/m²45 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Oferuję Państwu do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45 m.kw. na parterze. Wejście bezpośrednio z ulicy ,duża witryna. Lokal składa się z sali sprzedażowej ,zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, Sady

Sędziszów,świętokrzyskie

35 zł/m²51,99 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: os. Sady 9, sędziszów Powierzchnia: 51,99 m2 Liczba pomieszczeń: 3 Grunt: dz. ewid. nr 333/1 o pow. 1 035 m2 Cena: 35,00 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł180 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Do wynajęcia dom dla pracowników. Oferujemy na wynajem przestronny dom o powierzchni ok. 180 m , idealny dla zakwaterowania pracowników. Dom składa się z dwóch poziomów (każdy po 60.

Szczegóły ogłoszenia

18 900 zł137 m² 137,96 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w Angel Wawel - 4 pokoje z niepowtarzalnym widokiem na Wawel. Inwestycja ("angel wawel"): bez wątpienia jest to najbardziej luksusowy kompleks mieszkalny w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

44,78 zł/m²33,50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o pow. 33,5 m2 położony w budynku byłego Dworca pks.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Szczecin,zachodniopomorskie

90 000 zł2 257 m² 39,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Wynajmę halę magazynowo-produkcyjno-handlową. Hala pobudowana z płyty warstwowej, posadowiona jest na działce o pow. ok. 6000m2. Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi ok. 2300m2. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł147 m² 74,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Oferuję do wynajęcia nowoczesny, elegancki dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich. Dom ma 147 m , 5 pokoi i został wykończony w wysokim standardzie. We wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia nowoczesne mieszkanie-kawalerkę o powierzchni 30 m 2 zlokalizowane w centrum miasta Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

51,72 zł/m²58 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal usługowy w Rokietnicy w powiecie Jarosławskim. Nieruchomość znajduje się 50 metrów od szkoły co zapewnia duży ruch. Położenie zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł29 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Sikornika. Duży ustawny pokój, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie jasne, przestronne. Okna pcv, podłogi panele/kafle, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł44,49 m² 29,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na wynajem w centrum Elbląga. Zapraszam do wynajęcia urokliwego, słonecznego mieszkania o powierzchni 44,49 m , położonego na 2 piętrze w samym sercu miasta. To.

Szczegóły ogłoszenia

33,74 zł/m²32,60 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowy w murowanym pawilonie wspólnoty kupieckiej o powierzchni 32,6 m2 adres: ul. Wojciecha 5 Katowice-Giszowiec. cena najmu 1100 zł/ miesiąc :kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

18 700 zł850 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu halę magazynowo- produkcyjną w Zabrze o powierzchni ok. 850 m kw. Opis nieruchomości: posadzka niepylna. Obiekt składa się z hali głównej w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²20 m² 1 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. Pomieszczenia świeżo wyremontowane, czyste - gotowe do zasiedlenia. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł754 m² 42,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Nieruchomość usytuowana jest przy Al. Krakowskiej jednej z głównych arterii wjazdowych do Warszawy. Doskonała ekspozycja witryny od strony ulicy oraz bliskość obwodnicy zapewniają świetną.

Szczegóły ogłoszenia

20,04 zł/m²296 m² 5 931 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale w budynku dworca kolejowego w Koniecpolu przy ul. Kolejowej, na działce o nr. ew.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Quality ma przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem, położony w jednej z najlepszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania jakim jest Piątkowo,.