dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 541 ogłoszeń

15 000 zł570 m² 26,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:630 m²

* piękny ogród * stary Wilanów * cisza i spokój * idealny dla dużej rodziny * [english description below] Prestige Nieruchomości prezentuje: duży atrakcyjny dom z dala od ulicy w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

2 420 zł26,64 m² 90,84 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²351 m² 21 060 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Royal Space ma przyjemność zaprezentować biuro do wynajęcia o powierzchni 351 m przy ul. Przemysłowej w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

14 990 zł200 m² 74,95 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje magazyn o powierzchni 200 m po generalnym remoncie zakończonym w lipcu 2025 roku w doskonałej lokalizacji na Wawrze, z możliwością rozszerzenia najmu do.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal na wynajem Osów, szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m , położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł67 m² 68,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²24 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Wynajmij lokal w miejscu, gdzie Twój biznes będzie widoczny! Do wynajęcia atrakcyjny lokal o powierzchni ok. 24 m w doskonałej lokalizacji, położony przy ruchliwej ulicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł3 200 m² 1,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje do najmu utwardzony plac o powierzchni 3200 m z dostępem do torów na działce o numerze ewidencyjnym 3/3,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²254,20 m² 12 710 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajmu elegancka powierzchnia biurowa w budynku biurowo-usługowym. Budynek biurowo usługowy z ochroną i recepcją, winda, ochrona, monitoring, dostępność 24h/dobę Lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł91 m² 39,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta Wynajmu 4-Pokojowego Apartamentu w spokojnej dzielnicy Tychów - Mąkołowiec! Dostępne od zaraz! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego apartamentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²116 m² 7 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Oferujemy na wynajem trzy sąsiadujące ze sobą pokoje o powierzchniach 32 m2, 39.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł50 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W klimatycznej kamienicy, ul. Bartoszewicza budynek: piękna kamienica została zbudowana w latach 1937-1939 roku. Budynek przetrwał wojnę i do dzisiaj zachwyca niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

102,88 zł/m²14,58 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Nowoczesne lokale na wynajem - centrum dąbrowy tarnowskiej Lokalizacja, komfort, prestiż - wszystko w jednym miejscu. Zapraszamy do wynajmu nowoczesnych lokali użytkowych w nowo wybudowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33,50 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa Sól, 2 pokoje, wynajmę, nowe budownictwo, 33 m2, 2000 zł miesięcznie. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026. Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ul. Waryńskiego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

61,11 zł/m²90 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta bezpośrednia właściciela. Lokal użytkowy położony w samym centrum Żar,na skrzyżowaniu głównych centralnych arterii miasta przy ul. Podchorążych 2. Powierzchnia lokalu 90 m2, która.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kraków

Kraków,małopolskie

45 zł/m²327,50 m² 14 738 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo usługowy w super lokalizacji! Lokal: - 2 piętro - Powierzchnia 340m2 - Pod kancelarię, biuro, szkołę - Wentylacja - Aneks kuchenny - 2 łazienki Koszt najmu: - 14 738 pln + vat -.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²78 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowy, prestiżowy lokal biurowy na ostatnim piętrze Położony w sercu Starego Żoliborza, u zbiegu kluczowych arterii komunikacyjnych. Nieruchomość łączy w sobie nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie 92 m w prestiżowej inwestycji Biały Kamień | Mokotów Przestronny i świeżo odmalowany apartament z balkonem, garażem oraz komórką lokatorską idealny.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł90 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Atrium Park przy ul. Gajowej 80 w Bydgoszczy. Nieruchomość została wykończona z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł37 m² 41,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania na wynajem znajdującego się przy ulicy Nysy Łużyckiej w Opolu. Mieszkanie wolne, do wprowadzenia od zaraz. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczecin, centrum, ul. Niedziałkowskiego, apartament, balkon, salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia z garderobą, , park Kasprowicza, jasne Błonia. Apartament z 1 sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia garsoniera o pow. 24m2 z antresolą ,usytuowana na 4 piętrze w nadbudowie z 2019 roku. Kamienica 4 piętrowa z windą, zlokalizowana przy ul. Stachowicza na Salwatorze.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²71,30 m² 3 494 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal w bardzo dobrze skomunikowanej lokalizacji w Gliwicach! Opis lokalu: 71,3 m (61,97m powierzchnia netto + 15% współczynnik powierzchni wspólnych) 3 pomieszczenia trzecie.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²204 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie Biura Prosper Home Do Wynajęcia Lokal z dużymi przeszkleniami na 1 piętrze przestronny i funkcjonalny! Szukasz lokalu do wynajęcia, który wyróżnia się wyjątkową przestronnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł55 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Tysiaclecie niedaleko Centrum. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka i nowa kuchnia. Na podłogach nowe panele. Mieszkanie zadbane , widne.

Szczegóły ogłoszenia

22 500 €5 000 m² 4,50 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 5 000 m2, możliwość wynajęcia od 5 000 m2 do 37.000m2, w nowoczesnym centrum logistycznym, Stary Konik. Standard: odporność ogniowa powyżej 4 000 mj/m2.

Szczegóły ogłoszenia

42 zł/m²76 m² 3 192 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia nowoczesne biuro 76 m Oferujemy do wynajęcia samodzielny moduł biurowy o powierzchni 76 m , zlokalizowany na 2 piętrze nowoczesnego budynku biurowego. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²20 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta najmu lokalu użytkowego - Wrocław, ul. Komandorska 95 - English version below. Feel free to call me, i speak English. Не стесняйтесь звонить, я говорю.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²100 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Kraków -tyniecka 100 m2 Nieruchomość: oferujemy Państwu przestronny lokal o powierzchni około 100 m , usytuowany na pierwszym piętrze kameralnego, jednopiętrowego budynku w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Do wynajęcia pokój nr 3 w centrum Gdyni ul Świętojańska ( na przeciwko Starbucks) Mieszkanie składa się z 4 pokoi Łazienki z prysznicem i pralką Toalety Aneksu kuchennego - na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Nowym Targu przy ul. Powstańców Śląskich. Lokal o powierzchni 40 m2, po przeprowadzonym remoncie 5 lat temu, położony jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²110 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

DO wynajęcia lokal użytkowy / biurowy W dzielnicy bronowice małe. Przedmiotem oferty jest nowoczesny lokal użytkowy/ biurowy o powierzchni 110 m w stanie deweloperskim w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: osiedle Pastelowe zlokalizowane jest w gdańskich Łostowicach w okolicy ul. Niepołomickiej. Inwestycja położona jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura nieruchomości Certus na wynajem mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Kwiatkowskiego, zaraz obok ul. Powstańców Warszawy; mieszkanie w 15-letnim bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem długoterminowy dwupokojowy lokal mieszkalny z miejscem postojowym w hali garażowej w Kołobrzegu 800 m - 15 minut spacerem do plaży 1200 m - 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo usługowy dobrze wyeksponowany przy głównej ulicy w Centrum Alwerni. Doskonała ekspozycja przy głównej ulicy Duża przeszklona witryna Parking dla klientów Nadaje się na każdy.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry, cześć! Wyjątkowa przestrzeń w prestiżowej lokalizacji. Tylko w estatestreet. Miejsce: sokolska Towers 30a | jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

23,75 zł/m²16 m² 380 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, rynek - do wynajęcia nowiutki lokal uslugowy - idealny na spotkania biznesowe, usługi - po generalnym remoncie - tylko 16 m2 - 1 pomieszczenie - osobno wc z umywalką - ogrzewanie miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

90,91 zł/m²11 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecamy powierzchnie biurową w biurowcu w centrum Legnicy obok Urzędu Miasta i Starostwa. Lokal znajduje się na drugim piętrze biurowca, gdzie funkcjonują biura dla firm. Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

16 640 zł520 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Posiadamy w swojej ofercie najmu magazyn z dokami położony w dzielnicy przemysłowej w Olsztynie. Do wynajmu powierzchnia 520 m2. - magazyn 500m2 - pomieszczenie biurowe, zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

15 €/m²248,50 m² 3 728 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia od zaraz wyremontowana powierzchnia biurowa 2 przystanki od Dworca Głównego. Przeszklone witryny oraz widok na panoramę Krakowa zapewniają niepowtarzalne miejsce na Twój biznes. Budynek.