dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 550 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 550 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

3 950 zł53 m² 74,53 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości: do wynajęcia od już mieszkanie w bloku z 2018 roku przy ulicy Jana Nowaka-Jeziorańskiego 6, dzielnica Praga Południe Gocław. Mieszkanie o powierzchni 53mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 682 zł61,49 m² 43,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 45b w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 671 zł62,30 m² 42,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 41b w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 350 zł65,21 m² 51,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

3-pokojowe mieszkanie z kuchnią, łazienką, wc i balkonem, zlokalizowane przy ul. dr. Janusza Korczaka 41g w Katowicach. Osiedle przy ul. Korczaka w Katowicach to miejsce stworzone dla.

Szczegóły ogłoszenia

12 360 zł400 m² 30,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia obiekt usługowo produkcyjny / magazynowy zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

4,55 zł/m²220 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa około 75 m2 parter i 75 m2 piętro, oraz sala konferencyjna około 70 m2. Możliwośc przygotowania do powierzchni biurowej hali magazynowej/ produkcyjnej około 68.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²22 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 24 m , zlokalizowany przy głównej ulicy Orlej w Sosnowcu - w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²104,95 m² 11 550 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy - inwestycja doki Euro Styl Gdańsk inwestycja doki to inwestycja w samym sercu Gdańska (ul. Popiełuszki), która łączy w sobie część mieszkalną, hotelowo-gastronomiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

147,37 zł/m²66,77 m² 9 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 66,77 m2, mieszczącego się w II etapie inwestycji Ostoja Nowy Świat w Gdańsku. Podana cena lokalu to cena brutto (zawiera 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

103,39 zł/m²79,70 m² 8 240 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:II kwartał 2026

Oferta dotyczy lokalu handlowo - usługowego o powierzchni 79,70 m2, mieszczącego się w II etapie inwestycji Ostoja Nowy Świat w Gdańsku. Podana cena lokalu to cena brutto (zawiera 23%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

50,77 zł/m²160 m² 8 123 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 160 m , położony na parterze budynku przy ul. Portowej 22a w Krakowie. To dobra propozycja dla firm szukających przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

91,46 zł/m²328 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wynajmę nowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 330 metrów, zlokalizowany w nowym budynku mieszkalnym na osiedlu gdzie powstało ponad 700 nowych mieszkań, przy ulicy 29 listopada.

Szczegóły ogłoszenia

5 950 zł74 m² 80,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio bez pośredników Serdecznie polecam do wynajęcia apartament o bardzo wysokim standardzie. Po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się w kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,35 m² 60,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 36,35 m2 w zielonej części Torunia Słoneczny apartament w doskonałej lokalizacji w zielonej części Torunia (ulica Strobanda). Nowy blok otoczony dużą ilością zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

68,18 zł/m²220 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia duże biuro o pow. 223 mkw w pięknej kamienicy przy ul. Noakowskiego 12. Lokal składa się z 6 pokoi biurowych, sali konferencyjnej, dwóch łazienek i kuchni. - recepcja.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj jako pierwszy najemca! nowe 2-pokojowe mieszkanie 54 m | klimatyzacja | oddzielna kuchnia | balkon Warszawa, al. Krakowska 279 osiedle Krakowska Vita Szukasz mieszkania, które pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł42 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do zamieszkania, wynajem na minimum 6 miesięcy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

65 zł/m²128 m² 8 320 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:naziemne

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferujemy na wynajem lokal usługowy o powierzchni 128 m , usytuowany na parterze. Przestrzeń jest idealna do prowadzenia różnorodnej działalności. Dzięki dużej ilości okien jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie -osowa Góra, ul. Kormoranów Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta i pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł93,16 m² 30,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie nieumeblowane,w starej kamienicy przy ul. Stolarskiej. piętro 1/3 3pokoje - jeden pokój przechodni, duża kuchnia, łazienka, mały korytarz, balkon. Blisko linia tramwajowa, targi Poznańskie,.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²680 m² 55 760 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na I piętrze do wynajęcia 680m2 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 680m2 zajmujący większą część I piętra w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

76,40 zł/m²273 m² 20 856 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Stawowa II piętro do wynajęcia 177m2 + 96m2 przeszklonego tarasu Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 177m2 zajmujący część piętra w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

82 zł/m²215 m² 17 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Kraków - Bronowice ul. Sosnowiecka- lokal na parterze do wynajęcia 215m2 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 215m2 zajmujący większą część parteru w kameralnym biurowcu.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²24 m² 840 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

biuro o pow. 24m2 (I. piętro) Cena za 1m2: 35,00 zł Termin dostępności: 01.10.2026 Opis lokalizacji: park przemysłowy w północno-wschodniej części Poznania, możliwość dojazdu.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²171,90 m² 4 297 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokalizacja Oferowany lokal znajduje się na I piętrze w budynku dworca pkp, przy ul. Dworcowej 10. Stacja Puck pełni charakter obiektu turystycznego, na którym wymiana pasażerska waha się.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²88,49 m² 2 655 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycję najmu lokalu o powierzchni 88,49 m2 na parterze w budynku dworca pkp w Iławie. Dworzec Iława.

Szczegóły ogłoszenia

72,25 zł/m²34,60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku ma do zaoferowania powierzchnie na nowobudowanym dworcu w Słupsku przy ulicy Kołłątaja. Centralna lokalizacja tego obiektu względem.

Szczegóły ogłoszenia

45,91 zł/m²54,45 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja Oferujemy do wynajęcia lokal handlowo-usługowy na wyremontowanym dworcu pkp w Inowrocławiu. Opis Proponowany obiekt składa się z głównego pomieszczenia sprzedażowego, własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

39,37 zł/m²139,70 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Oferowany lokal gastronomiczno-handlowy znajdujący się przy Placu 18 Stycznia 4. Dworzec Toruń Miasto jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu Starego Miasta, zaledwie 10 minut spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Toruń,kujawsko-pomorskie

51,68 zł/m²31,25 m² 1 615 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja Oferowany lokal handlowo-usługowy znajdujący się przy Placu 18 Stycznia 4. Dworzec Toruń Miasto jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu Starego Miasta, zaledwie 10 minut spacerem. Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł3 853,38 m² 41,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:29 099 m²

Pkp S.A Odział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku przedstawia propozycje najmu nieruchomości gruntowej składającej się z kilku działek wraz z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł41 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowe, elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 41 m , stworzone z myślą o komforcie i wygodzie codziennego życia. Lokal znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37,50 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 37,5 m2 na Warszawskim Mokotowie. W skład lokalu wchodzą: - duży umewblowany pokój, -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł56 m² 133,93 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament o powierzchni 56 m położony w prestiżowej Rezydencji Konrad, w bezpośrednim sąsiedztwie Warsaw Spire, warsaw Bridge oraz Muzeum Powstania Warszawskiego. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł58,74 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśl szukasz nowoczesnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy - to ta oferta jest dla Ciebie. Na powierzchnię 58,74 m2 składają się: salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł160 m² 281,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Cosmopolitan warsaw wyjątkowa przestrzeń dla wymagających Prezentujemy na wynajem luksusowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 160 m , zlokalizowany w jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł43 m² 93,02 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Nowy Mokotów. Lokal znajduje się na wysokim piętrze nowoczesnego budynku. Osiedle jest zamknięte, monitorowane oraz.

Szczegóły ogłoszenia

75,46 zł/m²53,01 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal użytkowy 53 m świetna lokalizacja na Ursynowie, blisko metra Natolin Do wynajęcia funkcjonalny, narożny lokal usługowy o powierzchni 53 m , położony przy ul. Meander 22.

Szczegóły ogłoszenia

16 585 zł1 070 m² 15,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:35 275 m²

Brzeziny powierzchnia magazynowo-produkcyjna od 540 m2 do 1070 m2 cena 15,5 zł/m2 + vat + media Świetna lokalizacja: nieruchomość położona w południowej części Brzezin, zaledwie 28 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²368 m² 12 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

a. Biuro368m2 (z możliwością podziału na dwie odrębne powierzchnie: na parterze ok. 170m2, na piętrze ok. 176m2) biura w nowoczesnym biurowcu, ściany zewnętrzne pokryte płytami fasadowymi.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

| trzypokojowy apartament w Restaurze Górskiego jest położony w wyjątkowym miejscu, kilka kroków od Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia. Obok znajduje się Trakt Królewski, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł50 m² 96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio od Właścicieli mieszkanie 2 pokojowe w centrum w Warszawie, przy ulicy Brylowskiej 6, dzielnica Wola. Mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 50 m2 wraz z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

28,33 zł/m²30 m² 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy, w centrum Krosna, przy ulicy Piłsudskiego 56. Lokal składa się z 2 pomieszczeń, łazienki na I-wszym piętrze. Powierzchnia użytkowa to 30 m2. Lokal nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Strefa Dobrych Nieruchomości prezentuje przepiękne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z 2020 roku, zlokalizowanym przy ul. Skierniewickiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na.