dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

46,88 zł/m²32 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia wolnostojący pawilon handlowo-usługowy położony bezpośrednio przy ulicy, z własnym parkingiem. Wyposażenie lokalu dostosowane do potrzeb salonu fryzjerskiego. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

88,01 zł/m²54,71 m² 4 815 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia lokal usługowy o łącznej powierzchni 54 , 71 m2. Nieruchomość mieści się na parterze w nowym Apartamentowcu przy ul. Kwiatkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²191,60 m² 5 748 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal handlowo-usługowy o łącznej pow. 191,60 m2 usytuowany w budynku dworca pkp w Jarocinie.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł333 m² 32,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do wynajęcia murowana hala o powierzchni 333 m2 położona gminie Celestynów. Budynek składa się z: - pomieszczeń biurowych o łącznej powierzchni 63 m2 - recepcja - 2 pomieszczenia biurowe -.

Szczegóły ogłoszenia

34,23 zł/m²131,48 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

O% - najemca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa wynajmujacy! Duży lokal użytkowo - handlowy o powierzchni 131,48 m 2 , położony w ścisłym centrum Lęborka przy ulicy Wojska.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł51,24 m² 58,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu najem luksusowego apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Nowe Ptasie - ul. Meteorologów. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł154 m² 48,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie 154 m w Krakowie, krowodrza ul. Chopina Lokalizacja: kraków, krowodrza, ul. Chopina Cena: 7500 (do negocjacji) Powierzchnia: 154 m Piętro: wysoki parter w kamienicy z 1930r.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowy, kameralny, nowocześnie urządzony lokal mieszkalny o powierzchni 44 m2. Apartament znajdujące się na drugim piętrze budynku apartamentowego usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

55,81 zł/m²66,30 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz miejsca, które samo zapracuje na Twój sukces? Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 66,3 m2, położony w najbardziej strategicznym punkcie Mińska Mazowieckiego przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł989,60 m² 20,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: budynek komercyjny o powierzchni użytkowej 989,60 m2( cztery poziomy) położony w bełchatowie na osiedlu Dolnośląskim. Przy budynku duży parking ogólnodostępny .W sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł62,80 m² 47,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:912 m²

Do wynajęcia dom wolnostojący plus domek na tylnej części podwórka 25m2. Do wynajęcia dom o powierzchni 62,8 m , położony na działce o powierzchni 912 m , w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²33 m² 1 320 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 28,91m2. Pomieszczenie znajduje się na parterze budynku dworca.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł200 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Prezentowany przez nas w tym ogłoszeniu apartament ma powierzchnię 200m2 z 5 pokojami. Apartament jest elegancki i bardzo ekskluzywny, przy czym spójny z wyglądem całej rezydencji. *.

Szczegóły ogłoszenia

75,01 zł/m²79,42 m² 5 957 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 79,42 m , zlokalizowany przy ul. Brzeziny 36 w Warszawie na Białołęce. Powierzchnia: 79,42 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł71 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 71-metrowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku przy ul. Sarmackiej 20 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie ciche (po bokach odseparowane od sąsiadów), dwustronne, z 2.

Szczegóły ogłoszenia

87,50 zł/m²16 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz miejsca na swój biznes w świetnej lokalizacji? Przedstawiamy do wynajęcia lokal o powierzchni 16 m położony przy ul. Narutowicza w Jaworznie. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

4 613 zł184,50 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia: - powierzchnia magazynowa na parterze184,5 m, 90 m, 36 m - powierzchnia biurowa o różnej powierzchni od 20 m, 30 m, 50 m, do 100 m i więcej. Budynek - okna pcv, - na niższych.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²49 m² 4 165 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Agencja nieruchomości Lamato ma przyjemność zaprezentować lokal handlowy o powierzchni 49 m2 w największym w Krakowie centrum handlowym wyposażenia mieszkań przy ulicy Zakopiańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł50,55 m² 85,06 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw., zlokalizowane na warszawskiej Pradze przy ul. Rodziewiczówny. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

44 000 zł2 200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu obiektu magazynowego W standardzie chłodniczym 0 C lub jako zwykła powierzchnia magazynowa Atuty nieruchomości: funkcjonalność i przestrzeń - magazyn o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²49 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 49 m, położony na parterze w pasażu handlowym na Bezrzeczu. Najważniejsze atuty lokalu: - parter z dużymi, przeszklonymi.

Szczegóły ogłoszenia

31,12 zł/m²51,42 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony w Kamiennej Górze przy ul. Żeromskiego, w bardzo dobrej lokalizacji, idealnej pod prowadzenie biura, kancelarii lub działalności usługowej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²224 m² 11 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości prezentujemy nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 224 m , zlokalizowany w Racławówce, zaledwie 5 km od Rzeszowa. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²126 m² 2 142 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy typu open space, o powierzchni 126 m kw, w Gliwicach. Opis obiektu: lokal biurowy na 1 piętrze budynku na terenie przemysłowym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46,10 m² 47,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie, 3 pokoje, II piętro, centrum miasta, ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajęcia, gotowe do zamieszkania, świeżo po remoncie. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 €2 700 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia od zaraz nowoczesny magazyn A-klasowy we wschodnim rejonie Krakowa. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²200 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 200m2 - Lublin, czuby Lokal zlokalizowany na parterze, pięć pomieszczeń biurowych + pomieszczenie gospodarczo-socjalne + dwie toalety, adaptacja powierzchni na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł68,70 m² 29,11 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadamy do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie przy ul. Blankowej na Podzamczu. Doskonała lokalizacja, nieopodal znajduję się szkoła nr 26, sklepy oraz dużo miejsc parkingowych. Nowa winda.

Szczegóły ogłoszenia

12 zł/m²55,80 m² 670 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal użytkowy o pow. 55,80 m2 usytuowany na parterze budynku Dworca pkp we Włoszakowicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²21,70 m² 694 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 21,70 m2 usytuowany na piętrze budynku dworca pkp w Ostrowie Wielkopolskim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

75,86 zł/m²290 m² 22 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Morestate ma przyjemność zaprezentować lokal usługowo-biurowy położony na terenie krakowskiej dzielnicy Wola Justowska. Podstawowe informacje Lokal znajduje się na 1 piętrze nowego, piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²440 m² 28 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Luksusowy lokal biurowy 440 m , III piętro Do wynajęcia absolutnie unikatowy, luksusowy lokal biurowy o powierzchni ok. 440 m (wysokość do 4,20 m) , zlokalizowany na III piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 zł59 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna oferta mieszkania z garażem, położonego w nowym bloku przy ulicy Źródlanej 31. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnością, starannością wykonania. Cena wynajęcia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł34,20 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 34 m2, położone w wieżowcu na 9 piętrze, w Bytomiu przy Placu Wojska Polskiego. Mieszkanie po remoncie, składa się z 2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

128,57 zł/m²7 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Posiadamy dostępne na podnajem małe stanowisko (ok. 7 m2 + części wspólne) w salonie kosmetycznym i pielęgnacji włosów, dla pani wykonującej: stylizację fryzur, make up, laminację itp.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²203,70 m² 2 546 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Podstawowe informacje: powierzchnia biurowa 194 m2 o wysokim standardzie, położona na warszawskiej Woli. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja, nowoczesna powierzchnia biurowa, przestronny parking.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²33,89 m² 1 356 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu przestronny lokal użytkowy o powierzchni 33,89 m2, zlokalizowany na 5 piętrze budynku położonego.

Szczegóły ogłoszenia

81,67 zł/m²60 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowy lokal biurowy gotowy do działalności od zaraz | 3 biura | parking Engslish below Do wynajęcia elegancki lokal usługowo biurowy o bardzo wysokim standardzie wykończenia, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59,10 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy Państwu atrakcyjne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze niskiego budynku wybudowanego w 2004 roku ul. Gen. Władysława Andersa na osiedlu Górczyn w Gorzowie Wlkp. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Szczecin,zachodniopomorskie

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²