dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

19 €/m²296 m² 5 624 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz przestrzeni, która stanie się wizytówką Twojej firmy? Przenieś swój biznes na 28. piętro jednego z najnowocześniejszych biurowców w sercu Warszawy Oferujemy przestronne biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

27 900 zł930 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt magazynowo-usługowy z dopuszczeniem działalności sportowej. Hale - 360 m2 + 360 m2 + 250 m2. Hala w najwyższym standardzie w cenie 30 zł/m2, pozostałe magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²25 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowana nieruchomość to lokal handlowy o pow. ok. 200 m2, położony na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku z przeznaczeniem usługowo - handlowym. Istnieje możliwość podziału.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Tyczyn,podkarpackie

26 zł/m²115 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal w budynku administracyjnym w sercu Tyczyna ul. Podwale Powierzchnia użytkowa całości : 115 m | 1 kondygnacja dostępne | Doskonała lokalizacja! Jeśli szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

44,95 zł/m²64,51 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy na wynajem z dużym potencjałem - idealny pod biuro lub gabinety Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o uniwersalnym przeznaczeniu, doskonale sprawdzający się jako: biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:5/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu na wynajem nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone na piątym piętrze w nowym apartamentowcu atal Sky+ w Katowicach przy al. Korfantego. Cena najmu:.

Szczegóły ogłoszenia

26,65 zł/m²300 m² 7 995 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| do wynajęcia teren i budynki ośrodka narciarskiego w Niestachowie zlokalizowane w Górach Świętokrzyskich w Niestachowie, w gm. Daleszyce, 12 km od Kielc. Budynek, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

68 000 zł1 700 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowa bezsłupowa hala o powierzchni ok. 1700m2, wys. netto 8,5m z dostępem przez cztery bramy z poziomu 0 i jeden dok. Hala znajduje się przy trasie S8 na wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

18,29 zł/m²82 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

0% prowizji/ Jeżyce/gabinet 13 m2/lokal 82 m2/ piękna część wspólna Zapraszam do odkrycia świetnej oferty wynajmu minimalistycznego studio położonego na 4 piętrze w budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²200 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość: lokal zlokalizowany na dwóch kondygnacjach: 1. Poziom pierwszy - duże pomieszczenie z niezależną kuchnią, toaletą oraz szerokimi, dwuskrzydłowymi drzwiami z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł1 115 m² 5,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 271 m²

Do wynajęcia nieruchomość położona w miejscowości Rogienice Wielkie gmina Mały Płock. Nieruchomość Jest położona w odległości około 3,5 km od drogi S61 węzeł Kisielnica.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł213,97 m² 44,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:880 m²

Do wynajęcia część budynku magazynowo-biurowego, składającego się z dwóch kondygnacji: parter magazyn o pow. 143,32 m2 i wysokości 3,15 m (brama szer. 2m x wys. 2,5m).

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł1 800 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Hala produkcyjno magazynowa 1800 m - 2 poziomy, rampy rozładunkowe, parking dla tir lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Gorzów Wielkopolski. Położenie w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²115 m² 11 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 23,85 eur/m2 miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 40,54 pln/m2 miesięcznie Łącznie ok.: 123m2 x (101,36 PLN/m2 (Kurs: 1EUR=4,30PLN) + 40,54 PLN/m2) = 17454.

Szczegóły ogłoszenia

4 760 zł680 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie informuje o możliwości wynajęcia terenu utwardzonego płytami betonowymi o pow. 680 m2, stanowiącego część działki nr.

Szczegóły ogłoszenia

60,61 zł/m²33 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko W naszym biurze! lokal do wynajęcia, pow. 33 M2, parter, w samym sercu zgorzelca! Biuro Nieruchomości nad Nysą ma zaszczyt zaprezentować Państwu lokal usługowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł29,64 m² 40,49 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Opis Najważniejsze informacje: - proszę o telefon od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17.00; - przykro mi, nie odpowiadam na SMS y ( proszę o telefon); - przeznaczone dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²24 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Wynagrodzenie pośrednika płaci wyłącznie właściciel nieruchomości. Na wynajem lokale w budynku biurowym w Sopocie , blisko al. Niepodległości i przystanku skm Sopot Wyścigi. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł56 m² 32,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 56m2 w Chorzowie przy ul. Jasnej. Lokal mieszkalny znajduje się na 2 piętrze w domu jednorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni 50 m2. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł220 m² 31,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia hala o pow. 155 m2 + biura 70 m2 + plac manewrowy 1000 m2 na ogrodzonej posesji w przemysłowej dzielnicy Olsztyna - ul. Tracka. Do wynajęcia tylko całość obiektu. Obejrzyj.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²80,60 m² 3 224 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu na wynajem lokal handlowo-usługowy w budynku zlokalizowanym w Poznaniu przy ul. Lwa 9. Powierzchnia do najmu to.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²400 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni około 400 m2 - Lublin, centrum - dobra lokalizacja handlowo-usługowa! Lokal zlokalizowany przy głównym ciągu pieszych. Dwa wejścia od ulicy w tym jedno przystosowane do.

Szczegóły ogłoszenia

48 zł/m²190 m² 9 120 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Obiekt handlowo-magazynowy o łącznej powierzchni 875 m2. lokal o powierzchni 190 m2, jest możliwość połączenia powierzchni. Czynsz najmu 48 zł./ m2 + 23% VAT+ media. Kaucja 2 miesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 zlokalizowane przy ulicy Strażackiej w nowoczesnym bloku ,szklane tarasy,. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł36,02 m² 63,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy komfortowy apartament na zamkniętym osiedlu wolka - Chorzów Batory, ul. Odległa 7. Prezentujemy świeżo wykończony ze stanu deweloperskiego w pełni wyposażony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 zł31,51 m² 78,39 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę, stół z krzesłami.

Szczegóły ogłoszenia

27,44 zł/m²91,10 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Tylko U nas! Do wynajęcia pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 91,10 m2 położony w Jastrzębiu-Zdroju na Osiedlu Bogoczowiec, z własnym parkingiem. Parametry lokalu: -.

Szczegóły ogłoszenia

45,07 zł/m²63,13 m² 2 845 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal biurowy składający się z dwóch pomieszczeń głównych - biurowych, kuchni, łazienki z wc, holu i klatki schodowej. Pomieszczenia są wyposażony w meble.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²500,67 m² 7 510 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest budynek po byłym dworcu o powierzchni najmu 500,67 m2 położonym w Bydgoszczy, przy ul. Dworcowej 1, działka nr 32, obręb Bydgoszcz 342. Dopuszczalny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

59,09 zł/m²110 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia budynek komercyjny o powierzchni 110m2 , Usytuowany przy ulicy Konfederatów Barskich w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł59,34 m² 25,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem na parterze, duży metraż, spokojna okolica Stalowa Wola, ul. Energetyków Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 59,34 m , położone na parterze w zadbanym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament o powierzchni 76 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Dom Hetmański na krakowskich Grzegórzkach. Mieszkanie bardzo ciche usytuowane od.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność - tylko U nas! mieszkanie dostępne do najmu od czerwca 2026r. Biuro Nieruchomości Oakestate prezentuje: na wynajem mieszkanie 3 pokojowe, 50m2 mieszkanie urządzone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²30,66 m² 1 073 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja premium w centrum Łeby. Do wynajęcia oferujemy atrakcyjne powierzchnie biurowo-usługowe zlokalizowane w reprezentacyjnym budynku Banku Spółdzielczego w Łebie przy ul. 1 maja.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł27 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z balkonem ul. Czarnieckiego, 27 m Biuro bip Smart Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu kawalerki o powierzchni 27 m , usytuowanej na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

27,59 zł/m²145 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w centrum Łodzi lokale na gabinety medyczne oraz działalność z dziedziny zdrowie i uroda Obecnie dostępne są następujące lokale: - lokal ok. 145 m2 w piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²64 m² 6 400 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niesamowity, industrialny lokal usługowy z bardzo dużymi oknami, położony w prestiżowej lokalizacji - inwestycja Fuzja, bezpośrednio od ulicy Tymienieckiego. Wysokość ponad 5m,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu mieszkania 4 pokojowego na Bałutach. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia umeblowana, pokoje podłogi - parkiety, na ścianach - gładzie. Opłaty: 3500 zł + czynsz ( 1200 zł, zawiera ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 zł/m²581,18 m² 2 906 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do wynajmu budynek warsztatowo-biurowy w Czersku o powierzchni 581,18 m2 (dz. 194/14, obr. Czersk).

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł1 500 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do wynajęcia utwardzoną tłuczniem działkę, położoną w dogodnym miejscu na granicy Wysogotowa i Skórzewa koło Poznania. Dobry dojazd z centrum miasta, od strony ulicy.