dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

33,74 zł/m²32,60 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia lokal handlowy w murowanym pawilonie wspólnoty kupieckiej o powierzchni 32,6 m2 adres: ul. Wojciecha 5 Katowice-Giszowiec. cena najmu 1100 zł/ miesiąc :kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

18 700 zł850 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajmu halę magazynowo- produkcyjną w Zabrze o powierzchni ok. 850 m kw. Opis nieruchomości: posadzka niepylna. Obiekt składa się z hali głównej w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²20 m² 1 360 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjne lokale biurowe w ścisłym centrum Warszawy. Pomieszczenia świeżo wyremontowane, czyste - gotowe do zasiedlenia. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł754 m² 42,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Nieruchomość usytuowana jest przy Al. Krakowskiej jednej z głównych arterii wjazdowych do Warszawy. Doskonała ekspozycja witryny od strony ulicy oraz bliskość obwodnicy zapewniają świetną.

Szczegóły ogłoszenia

20,04 zł/m²296 m² 5 931 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach oferuje Państwu do wynajęcia lokale w budynku dworca kolejowego w Koniecpolu przy ul. Kolejowej, na działce o nr. ew.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Quality ma przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem, położony w jednej z najlepszych i najbardziej cenionych dzielnic Poznania jakim jest Piątkowo,.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł54,86 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne Mieszkanie do wynajęcia przy parku - przestronny balkon oraz miejsce w garażu podziemnym! Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie mieszkanie w nowoczesnym budynku mpoit przy.

Szczegóły ogłoszenia

790 zł35 m² 22,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Czereśniowej 14 w Ruda Śląska. -Nieruchomość- powierzchnia 35 m2. Piętro 2. Ogrzewanie elektryczne. Komórka. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

21,43 zł/m²70 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów, ul.Narutowicza - dwu - poziomowy lokal - dwa odrębne pietra - na parterze 70 m2 ; 2 duże sale przejsciowe + kuchnia, + łazienka- na piętrze 70 m2 ( na zamieszczonych zdjęciach) ; 3 pokoje + wc -.

Szczegóły ogłoszenia

17 zł/m²647 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na wynajem przestronny i funkcjonalny pawilon handlowo-usługowy położony w strategicznym punkcie Czudca, przy ul. Kolejowej 9. Nieruchomość o łącznej powierzchni blisko 650.

Szczegóły ogłoszenia

12,50 €/m²150 m² 1 875 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal, biuro - Kraków Czyżyny lokale: - o różnej powierzchni 50 m, 80 m, 150 m, 200 m, 380 m - funkcjonalna aranżacja - możliwość skorzystania z umeblowania - duży open.

Szczegóły ogłoszenia

88,74 zł/m²43,95 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną o pow. 43,95m2 w Gdyni na Wiczlinie. Lokal znajduję się na nowym, topowym osiedlu z 2023r., Wiczlino Ogród, deweloper Hossa.

Szczegóły ogłoszenia

92,31 zł/m²130 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Duży lokal usługowy z witrynami | 4 gabinety | 130 m2 | Centrum Szczecina Do wynajęcia elegancki lokal usługowy o powierzchni 130 m2, położony w ścisłym centrum Szczecin przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

61 750 zł3 250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt wolnostojący w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia 3250 m2 w tym około 300 m2 powierzchni biurowo-socjalnej. Działka 6000 m2 - z dowolną ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

59,02 zł/m²116,90 m² 6 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal biurowy o pow. 116,9 m2 znajduje się na 1. piętrze części usługowej 16-piętrowego apartamentowca z 2004 roku. Lokalizacja: róg Alei Jerozolimskich i ulicy Niemcewicza -.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł71 m² 66,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy w Krakowie. Lokalizacja Inwestycja Wiślane Tarasy przy ulicy Grzegórzecka to jedno.

Szczegóły ogłoszenia

27,71 zł/m²119,84 m² 3 321 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokale handlowo usługowe o powierzchni 119,84 m2 mieszczące się na parterze, w nieczynnym budynku dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł54 m² 50,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ścisłe centrum, ul. Więzienna (150m od płyty Rynku) Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe (54m2 + balkon 4,06 m2 + dla zmotoryzowanych możliwy parking) położone 100m od Rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł10 m² 19,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Na wynajem pokój w 3 pokojowym mieszkaniu po remoncie o powierzchni 57 m2 w dziesięciopiętrowym bloku, usytuowanym na Wieniawie. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze przy ul. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²60 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal usługowy - ul. 3 maja, konin Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 60 m , położony przy ul. 3 maja w Koninie. Lokal posiada bezpośrednie wejście z chodnika od.

Szczegóły ogłoszenia

34,78 zł/m²230 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Terra Home oferuje na wynajem piętro w nowoczesnym budynku o powierzchni 230 m Idealne do adaptacji według własnych potrzeb. Lokal składa się z sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, funkcjonalnie urządzone mieszkanie o powierzchni 29 m , zlokalizowane na 14. piętrze w prestiżowym budynku przy ul. Chorzowskiej 210 w Katowicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

36,81 zł/m²271,70 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferujemy Państwu lokal komercyjny z możliwością zakupu lub wynajmu. Obiekt zlokalizowany w legnickiej dzielnicy Zosinek w pobliżu ul. Batorego. Nieruchomość mieści się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł51,40 m² 38,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego bardzo blisko centrum, a jednocześnie w spokojnym miejscu. Prezentuje Aleja Nieruchomości Mieszkanie Powierzchnia mieszkania to 51,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Katowice,śląskie

7 500 zł300 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Oferujemy do wynajęcia powierzchnie magazynowe od 200 m2 do 5.000 m2 i wysokości ok. 10 m . Hala posiada konstrukcję stalową, jest ocieplona, wjazd do hali możliwy przez bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł307 m² 10,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu magazyn o pow.307,68 m2, mieszczący się w Czerwieńsku, przy ul. Bocznej 4. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

55,55 zł/m²81 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem nowoczesny lokal biurowy w prestiżowej części miasta przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Funkcjonalna i komfortowa przestrzeń dla.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł3 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Wysoka hala przemysłowa z dużymi bramami wjazdowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

14 076 zł612 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala 612 m, z zapleczem biurowym i toaletą. Położona w przemysłowo - handlowej dzielnicy Torunia! ogrzewana! rampa hydrauliczna! media W cenie najmu! Ochrona całodobowa, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 54 m z klimatyzacją | garaż w cenie | Park Szczęśliwicki Do wynajęcia elegancki, nowy apartament o powierzchni 54 m , położony w dzielnicy Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja Gdańsk, ul. Jaworzniaków 2. Bardzo dobrze skomunikowane osiedle. Bliskość ul. Świetokrzyskiej a z drugiej strony tereny rekreacyjne. Osiedle ogrodzone, wjazd na pilota, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

52,69 zł/m²93 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy W ścisłym centrum miasta | 93 m | witryna | wejście Z ulicy Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 93 m, położony w samym centrum miasta, przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł1 400 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku posiada w swojej ofercie do dzierżawy działkę położoną w Iłowie-Osada o powierzchni 1.400 m2 (dz. 886, obr.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kraków, bronowice, ul. Rydla pet friendly english version below Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę o powierzchni 35m2 zlokalizowaną w bloku przy ul. Rydla.

Szczegóły ogłoszenia

140 zł/m²56 m² 7 840 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wykończony lokal o powierzchni 56m znajdujący się przy ruchliwej ulicy na Woli. Wokoło bardzo gęsta i wysoka zabudowa mieszkaniowa. Lokal posiada witryny widoczne z ulicy. Tuż przed.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²10 m² 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Miejsce parkingowe - naziemne- przy budynku Olsztyńska 3b - przy inwestycji Trzy Żagle.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w świetnej lokalizacji Chorzowa przy ulicy Chałupki 17. Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości. Mieszkanie położone na 8 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²177 m² 7 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy 177 m idealny pod gabinety lekarskie / stomatologię ul. Reja Do wynajęcia przestronny, w pełni przystosowany lokal użytkowy o powierzchni 177 m , położony na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł67 m² 104,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, elegancki apartament o wysokim standardzie, zaprojektowany przez architekta wnętrz, położony w prestiżowej i spokojnej części miasta. Nieruchomość idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²72,55 m² 1 480 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy