dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: bartosz Hein tel.   Na wynajem mieszkanie w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Warszawskiej 35 w dzielnicy Śródmieście. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł43,02 m² 55,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko najem okazjonalny Oferujemy Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, przy ulicy Górki w Poznaniu. Lokal o powierzchni 43,02 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

68 440 zł4 278 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Czeladź. Hala magazynowa/produkcyjna. Moduł 4278m2 Magazyn znajduje się w nowoczesnym Parku Logistycznym. Specyfikacja: magazyn: - 3372m2 - Wysokość netto 10m. - nośność posadzki 5t/m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł260 m² 45,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na wynajem dom w Dąbiu dla 30 osób na powierzchnię 260m 2 składają się: 13 pokoi (30 łóżek), kuchnia z 8 palnikami gazowymi, z jadalnią, 2 stołami i 3 lodówkami, 3 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kasprowicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

42 zł/m²65 m² 3 017 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal o powierzchni 65 m z antresolą, zlokalizowany w klimatycznym kompleksie Koszary Funka przy ul. Kasprowicza 4 w Olsztynie. To przestrzeń, która.

Szczegóły ogłoszenia

120 zł/m²151,21 m² 18 145 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowe budownictwo - znany deweloper -parking podziemny pod budynkiem Lokal o powierzchni 151m2 - znajduje się na parterze w nowoczesnym budynku usługowym, w miejscu spotkań zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²29,20 m² 1 577 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 29,2 m , usytuowanego na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą - idealnego miejsca dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53,48 m² 46,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dostępne od zaraz, w pełni wyposażone mieszkanie z funkcjonalnym rozkładem, położone na kameralnym osiedlu ok. 15 minut samochodem od centrum Wrocławia. Opiekun oferty: justyna Adamiak.

Szczegóły ogłoszenia

26 950 zł148 m² 182,09 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowy penthouse o powierzchni ok. 148 m , położony na ostatnim piętrze prestiżowej inwestycji Angel Stradom przy ul. Stradomskiej jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²139,62 m² 12 566 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni ok. 140 m2, zlokalizowany na parterze prestiżowego kompleksu Apartamenty Cerelis przy ul. Widok 5a w Ciechocinku. To nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

87,86 zł/m²235 m² 20 646 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na V piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Niezależna powierzchnia stanowiąca wydzieloną część piętra. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

181 360 zł7 654 m² 23,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Przestronny i nowoczesny magazyn typu big-box w Stargardzie! Szukasz funkcjonalnej powierzchni magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

850 zł3 500 m² 0,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Załuż woj.podkarpackim. Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł598 m² 5,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy do wynajęcia działkę w rejonie ulicy Poznańskiej i Słubickiej. Działka o powierzchni 600 mkw, do dyspozycji są trzy garaże wykonane z płyty warstwowej. Garaże mają.

Szczegóły ogłoszenia

56,67 zł/m²30 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentuję na wynajem lokal usługowy przystosowany pod działalność z branży kosmetycznej, położony w Limanowej przy ul. Marka. Lokal o powierzchni 30 m2, z dodatkowym osobnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 zł27,50 m² 79,96 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-osobowe Standard Plus - 27m2 Zeus Apartments to nowoczesny obiekt zlokalizowany w doskonale skomunikowanej części Lublina przy al. Spółdzielczości Pracy 36. Do dyspozycji mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²57,40 m² 2 985 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Wrocław / stare miasto / rynek Do wynajęcia od 1 marca 2025r. lokal biurowy o pow. 57,4 m2 ( rzut cześć na niebiesko ) - udział w pow. wspolnej ( żóto/pomarańczowo ). Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

67,98 zł/m²44,50 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twój biznes w ścisłym centrum Wrocławia. Doskonała lokalizacja, duże okno, dostęp przez całą dobę. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 44,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu Lublina idealne na biuro Prowadź swój biznes w sercu miasta! lokalizacja Mieszkanie znajduje się przy ul. Fryderyka Chopina, w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł100 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe 100 m2, w budynku jednorodzinnym na Gumieńcach.ok. ul. Kruszwickiej. Mieszkanie w przyziemiu, pokoje rozkładowe, jeden przejściowy, pow. pokoi - 16 m2, 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł38,60 m² 46,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Komfortowe M-3 na Osadzie Jana w Tarn. Górach do wynajęcia. Mieszkanie na 2 piętrze składające się z dwóch pokoi, łazienki, przedpokoju, komunikacji i przynależnej piwnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł48,20 m² 53,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, ładnie wykończone mieszkanie na Felinie w bloku położonym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Lublina. Opis mieszkania: - metraż: 48,2.

Szczegóły ogłoszenia

84,95 zł/m²82,40 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Leach & Lang Property Consultants oferuje na wynajem biuro położone w budynku przy Placu na Groblach 5. Biuro idealne na działalność firmy it, rekrutacyjnej, architektów. Biuro o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²17 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal pod biuro/ usługi z własną toaletą oraz aneksem kuchennym Przytulny oraz funkcjonalny lokal pod Twoją dzialalność. Lokal położony na I piętrze w budynku trzypiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

19 €/m²83,51 m² 1 587 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tandem Home iq agencja nieruchomości komercyjnych oferuje do wynajęcia lokal lu11o pow. 83,51 m2. Lokal mieści się na parterze budynku mieszkalnego na Nowej Pradze, niedaleko metra Szwedzka.

Szczegóły ogłoszenia

79,86 zł/m²160 m² 12 778 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prime elite oferuje do wynajmu umeblowany lokal biurowy o powierzchni 141 m2 netto (160 m2 z 13% add-on) w kamienicy biurowej przy ul. Żelaznej. Standard: - 2 gabinety, salka konferencyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - ul. Maciejowicka, łódź Oferujemy do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 60 m , położone na piętrze nieruchomości przy ul. Maciejowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł26,10 m² 80,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. (English version below) Zamieszkaj na "banacha I" do wynajęcia nowoczesne kawalerka z balkonem, w okolicy z doskonałą komunikacją z centrum Krakowa. Lokalizacja: - 2 min.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 zł60 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament z dużym ogrodem - Apartamenty Ludwinów Do wynajęcia elegancki 2-pokojowy apartament z 1 sypialnią, zlokalizowany w prestiżowym kompleksie Apartamenty Ludwinów -.

Szczegóły ogłoszenia

74,17 zł/m²120 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 120 m , zlokalizowany na parterze kamienicy przy ul. Lenartowicza, stare Miasto [na wyłączność] english description below - please do not.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Szczecin,zachodniopomorskie

5 900 zł73,79 m² 79,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Do wynajęcia nowa połówka bliźniaka Mierzyn, ul. Nasienna Do wynajęcia połówka bliźniaka w nowo wykończonym domu, nigdy wcześniej niezamieszkałym, położona w Mierzynie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

29,20 zł/m²68,50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usytuowany w Matemblewie przy ul. Potokowej Lokal biurowy / handlowo-usługowy z przeznaczeniem do prowadzenia dowolnej działalności gospodarczej typu: biuro rachunkowe, instytucja.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł52 m² 86,54 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wyanjem Dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze w inwestycji Wiślane Tarasy 2.0. na Krakowskich Grzegórzkach. Prestiżowe osiedle w topowej lokalizacji, wykonane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł1 083,71 m² 16,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:2 678 m²

Biuro Nieruchomości Natalia Lamkowska zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego obiektu handlowo-usługowego, położonego w sercu Grudziądza, przy ul. Rybackiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

49,83 zł/m²470 m² 23 420 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy O powierzchni 470 M2 W nowoczesnym biurowcu Z ochroną I monitoringiem W czyżynach - okolice al. Jana pawła II Lokal położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Komorów

Komorów,mazowieckie

26 900 zł750 m² 35,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Reprezentacyjna rezydencja W sercu komorowa 750 m powierzchni reprezentacyjnej | 2 gabinety I 6 apartamentów sypialnych I Salonik muzyczny I Prywatna infrastruktura sportowo -.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł391,80 m² 45,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Dom 6 pokoi, ok. 400 m , Sadyba, ogród, taras, garaż, blisko szkół międzynarodowych Do wynajęcia przestronny segment o powierzchni ok. 400 m , położony na działce ok. 330 m w.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane mieszkanie składające się z dwóch niezależnych pokoi, dużej widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

28,53 zł/m²70,10 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal zlokalizowany w Lublinie przy ul. Okopowej 5. Do wynajęcia lokal o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

28,17 zł/m²71 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na wynajem lokal wyremontowany i doskonale skomunikowany z czterema powiatami (kościański, leszczyński, gostyński i śremski), przy głównej drodze z chodnikiem, a jednocześnie.