dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 542 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

39 542 ogłoszenia

20 zł/m²271 m² 5 420 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal magazynowo-produkcyjny o pow. 271m2 , usytuowany w Łodzi, w pobliżu skrzyżowania ulic : Wielkopolska/ Lutomierska/ Włókniarzy. W skład wchodzą : - 6 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47,90 m² 52,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

homfi prezentuje mieszkanie zlokalizowane przy ul. Wawelskiej w Gdańsku na osiedlu Orunia Górna lokalizacja Nieruchomość położona jest na pograniczu dzielnic Chełm oraz Orunia Górna w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

78,90 zł/m²11,51 m² 908 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Kontakt w sprawie oferty Rafał   Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok 12 m 2 , na pierwszym piętrze w zespole budynków biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41 m² 70,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 przy ulicy Banacha! Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

18 €/m²355 m² 6 390 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal biurowy w nowoczesnym 10-kondygancyjnym budynku biurowym, powierzchnia 355 m2 netto a powierzchnia brutto 392 m2. Bardzo dobry standard, nowoczesna aranżacja, biurowiec zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

750 zł150 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 150m2 na piętrze. Nowy Lokal przystosowany dla grupy osób szukających noclegu. Możliwość wynajmu obcokrajowcom. Wysoki standard wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł26,90 m² 74,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 26,9 m przy ul. Przy Agorze 5a na warszawskich Bielanach. Lokal składa się z jasnego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki oraz funkcjonalnego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

87,19 zł/m²112,40 m² 9 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność - klucze W biurze oferta wynajmu bardzo atrakcynie położonego lokalu użytkowego W ścisłym centrum szczecina - przy al. Niepodległości (główna ulica - ciąg pieszy,.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł120 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

W sercu malowniczego Szczedrzyka, tuż obok jezior Turawskich, czeka na nowych najemców wyjątkowe miejsce do życia cztery nowe domy w zabudowie bliźniaczej, które oferują nie tylko komfort, ale.

Szczegóły ogłoszenia

55,90 zł/m²223,56 m² 12 497 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy w centrum Krakowa! lokal: - pod kancelarię, gabinet, biuro - 2 piętro - lokal składa się z pokoju biurowego oraz części wspólnych (korytarz, toaleta) - współczynnik.

Szczegóły ogłoszenia

12 575 €1 863 m² 6,75 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 1863m2 z powierzchnią biurowo socjalną 171m2, warszawa Targówek. Standard: nośność posadzki 7t/m2 wysokość 10 m instalacja tryskaczowa esfr odporność ogniowa 4000.

Szczegóły ogłoszenia

47,06 zł/m²17 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal komercyjny o pow. 17 m2, na ul. Zakopiańskiej w pobliżu Solvay. Lokal nadający się pod działalność np: usługową, biurową, magazynową. Lokal składa się z: 1.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł210 m² 80,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Nowoczesny i przestronny lokal 210 m do wynajęcia | Jezioro - blisko natury i miasta | Warszawa Komfortowy dom na kameralnym osiedlu - gotowy do zamieszkania od zaraz! Do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

58 zł/m²550 m² 31 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:21

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowe w ścisłym centrum Warszawy. 21 pokoi, aneks kuchenny, sala konferencyjna, łazienka, serwerownia. W budynku znajduje się światłowodowa szybka sieć.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Leśny I Bronowice Wielkie I Parter z Ogródkiem | Miejsce parkingowe | Komórka Lokatorska I Bliskość rezerwatu Dostępne od 01.06. Mamy do zaoferowania nowe, 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²200 m² 19 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal biurowy z dużym terenem o powierzchni 6000m2. Lokal o powierzchni 200m2 składa się z sal sprzedaży ,pomieszczeń socjalnych,dwóch łazienek oraz wc. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

64,92 zł/m²403,47 m² 26 195 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:własny parking

Oferujemy wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w prestiżowym biurowcu przy ulicy Kapelanka W doskonale skomunikowanej lokalizacji. Dostępne różne metraże - idealna opcja dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

19,39 zł/m²98 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal na wynajem W braniewie na ul kościuszki cena najmu: 1900 zł+ vat powierzchnia: 98 M2 parter Wejście do lokalu bezpośrednio od jednej z głównych ulic. Lokal z dużą witryną.

Szczegóły ogłoszenia

7 800 zł120 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 5 pokojowy w wysokim standardzie - ul. Garncarska english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje na wynajem przestronny 5 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Nową mikrokawalerkę typu Studio dla 1-2 Najemcy/ów w nowo zrewitalizowanej kamienicy z centralnym ogrzewaniem. Mikrokawalerka znajduje się na ul.Kowieńska 10-200 m od Atlas Arena.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 zł34,30 m² 45,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu prezentujemy Państwu ładną kawalerkę dwupokojową znajdującą się na I piętrze na os. Glazera w Przemyślu. Mieszkanie jest umeblowane, wyposażone w podstawowe sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,26 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poznań, ul. Jeleniogórska, 2 niezależne pokoje, miejsce w hali garażowej, winda Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej lokalizacji - w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:437 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę wynajmu nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 100 m , położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

162,33 zł/m²4,38 m² 711 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedmiotem oferty są biura na wynajem w Hanza Tower - zróżnicowane powierzchnie biurowe od 1 do 8 stanowisk. Idealne zarówno dla małych firm, jak i większych zespołów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 38 m2 w prestiżowej inwestycji "wiślane Tarasy 2.0 " przy ulicy Grzegórzeckiej. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 to przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł70 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Unikalny penthouse W sea towers Z zapierającym dech W piersiach widokiem na cztery strony świata Prestiżowa lokalizacja | Panoramiczny widok na zatokę i miasto | Luksusowy standard |.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50,50 m² 59,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem Łazarz, ul. Emilii Szczanieckiej Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

230 zł/m²10 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia pokój w salonie fryzjerskim - Stare Podgórze | idealny pod usługi beauty Nieruchomość znajduje się w działającym salonie, zlokalizowanym w sercu Starego Podgórza , przy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

21 zł/m²156 m² 3 276 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na pierwszym piętrze - 156 m.kw. Posiadamy też lokale na parterze 95 m.kw, i II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Dworcowa

Stargard,zachodniopomorskie

19,54 zł/m²26 m² 508 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 26,76 m2 usytuowany na pierwszym piętrze budynku dworcowa pkp w Stargardzie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł65,63 m² 76,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Pierwszy najem - czteropokojowe mieszkanie 65,63 m2 z oddzielną kuchnią i miejscem postojowym w hali, położone na 3 piętrze nowego budynku z 2026 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

43,24 zł/m²37 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bez prowizji dla biura od wynajmującego Oferujemy do wynajmu lokal o pow. 37m 2 przy ul. Iłżeckiej 38 , dosłownie vis-a-vis Starostwa ostrowieckiego. Lokal z przeznaczeniem pod biuro, usługi.

Szczegóły ogłoszenia

25,09 zł/m²39,65 m² 995 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu lokal biurowy o pow. 39,65 m2 zlokalizowany na I p. budynku dworca. Oddany zostanie najemcy w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

27 500 zł130 m² 211,54 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w nowej inwestycji na Woli przy ul. Grzybowskiej, nazywanej dziś warszawskim Manhattanem. Nieruchomość Nieruchomość ma powierzchnię 130m2 i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²250 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta bez prowizji Lokal usługowy, biurowy, wystawienniczy położony w Rębiechowie. Dobry punkt komunikacyjny, blisko do trójmiejskiej obwodnicy. Lokal na piętrze obecnie w układzie open.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn

Rzeszów,podkarpackie

25 zł/m²600 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

! bez prowizji biura nieruchomości! Park Nieruchomości prezentuje nowy budynek magazynowo - usługowy do wynajęcia w Rzeszowie znajdujący się w dzielnicy Staromieście przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²65,55 m² 6 555 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentujemy do wynajęcia atrakcyjne lokale handlowo - usługowe na os.Drabinianka - ul.Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Przedmiotowy lokal jest o pow.65,55m2 znajduje się na parterze, z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 zł196,58 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu część budynku warsztatowo-magazynowego pow. 196,58 m2.Na przedmiot najmu składają się pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

79,31 zł/m²29 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości quality-nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe lokale handlowo-usługowe na wynajem, stworzone z myślą o przedsiębiorcach poszukujących nowoczesnej,.

Szczegóły ogłoszenia

231,60 zł/m²194,30 m² 45 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal gastronomiczny w stanie deweloperskim o powierzchni około 194,30 m2 z możliwością aranżacji dodatkowej powierzchni na ogródek zewnętrzny, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

800 zł671 m² 1,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Żurawicy w powiecie przemyskim. Przedmiotem najmu jest teren.