dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

49,99 zł/m²150 m² 7 499 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 150m2 idealnie nadający się na gabinety lekarskie / siłownię / lokale biurowo- usługowe - kurdwanów / piaski wielkie Nieruchomość można wynająć także pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł63,41 m² 23,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! najemca nie płaci prowizji! Na wynajem mieszkanie położone w Chełmnie ul. Polna. Lokal mieszkaniowy położony na III piętrze. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

33,56 zł/m²22,35 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow. 22,35 m2 zlokalizowany w centrum Zielonek. Lokal usytuowany w przyziemiu budynku, który znajduje się przy bardzo ruchliwej drodze. Wejście.

Szczegóły ogłoszenia

11 660 zł530 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 m²

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 530m.kw. Pomieszczenia ogrzewane, wysokość 7,1m, posadzka przemysłowa, niepyląca o nośności 5t, wjazd z poziomu gruntu przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²115,50 m² 5 775 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:garaż

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 115 m , zlokalizowany na parterze wysokiego bloku mieszkalnego przy ulicy Króla Augusta w Rzeszowie. Dzięki usytuowaniu w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

23 165 €5 650 m² 4,10 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5650m2 w Łazach standard: nośność posadzki 8t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie manewr tir doki bramy z poziomu 0 posadzka bezpyłowa zintegrowany.

Szczegóły ogłoszenia

62,53 zł/m²190,30 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 190,30 m , zlokalizowany na parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Lendziona. nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cztery wieże - obok parku śląskiego szuka nowego najemcę! - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację nieruchomości - Jan Kaszczyc - Service in English - mieszknie Z balkonem idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł180 m² 19,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia dwurodzinny dom wolnostojący, położony na niedużej działce w miejscowości Hutki Budynek po generalnym remoncie obejmującym elewację, wymianę wszystkich instalacji, okien, wykonano.

Szczegóły ogłoszenia

13 875 €3 750 m² 3,70 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 3750m2 w Grodzisku Mazowieckim przy A2 standard: nośność posadzki 8t/m2 wysokość 12m instalacja tryskaczowa esfr ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

38,85 zł/m²194 m² 7 537 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy 194 m.kw. na Mokotowie! S T A N D A R D W Y K O Ń C Z E N I A Windy Klimatyzacja Ochrona 24h Monitoring System kontroli dostępu Czujki dymu.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²1 000 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na wynajem lokal w stanie surowym na piętrze. Z widokiem na Zalew Witoszówka Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy. 1000m2 - jedna przestrzeń do całkowitego dostosowania przez.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta! Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane z niezależnym wejściem i ogródkiem. Lokal położony jest na parterze ładnego budynku po remoncie dachu klatki.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł330 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Ostatnia wolna powierzchnia! parter! 330 m powierzchni magazynowej na parterze w super lokalizacji. Uwaga! Do wynajęcia 330 m nowoczesnej powierzchni magazynowej wraz z zapleczem.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość wystawienia faktury vat za wynajem mieszkania! Oferujemy do wynajęcia komfortowe, przytulne i urządzone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

21 €/m²875,29 m² 18 381 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

875 m2 Biuro | Śródmieście | Metro Dw. Gdański | Standard Premium Oferujemy do wynajęcia prestiżową powierzchnię biurową w nowoczesnym 25-piętrowym biurowcu w sąsiedztwie Parku Traugutta.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł2 000 m² 0,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Dostępne. Oferujemy Państwu do dzierżawy ogrodzoną zabudowaną działkę w Zbrosławicach np. pod konie. Powierzchnia: +/- 2000m2 Na działce stoi nieużywany dom (nie nadaje się do zamieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,20 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka o pow. 35,2 m2 położona na II piętrze w kompleksie nowych budynków przy ul. Generała Tadeusza Kutrzeby w Poznaniu. Lokal mieszkalny składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł250 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od marca 2024r moduł w hali o charakterze magazynowym/produkcyjnym/handlowym, zbudowanej z płyty warstwowej pir 120mm. Moduł ma wymiary 12m x 20m, wysokość 6-7m.

Szczegóły ogłoszenia

29 zł/m²280 m² 8 120 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia kompleks biurowy o pow. 280m.kw., zlokalizowany w Gdańsku Kokoszkach przy ul. Budowlanych. Pomieszczenia na parterze, wejście poprzez korytarza współdzielony z inną firmą,.

Szczegóły ogłoszenia

22,22 zł/m²180 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaże w bryle budynku

DO wynajęcia lokal handlowo-usługowy O powierzchni 180 M2, kondygnacja -1, bolesławiec. Wgn nieruchomości Bolesławiec poleca do wynajęcia atrakcyjną nieruchomość o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²38,85 m² 1 709 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.38,85 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

19 311 zł236 m² 81,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Oferta bez prowizji od najemcy do wynajmu oferta bw-5287 lokalizacja: kraków- krowodrza- ul. Radzikowskiego opis nieruchomości : do wynajmu nowoczesny, klimatyzowany lokal biurowy o powierzchni 236m.

Szczegóły ogłoszenia

186,53 zł/m²75 m² 13 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szanowni Państwo na wynajem oferujemy lokal usługowy w najlepszej części promenady w Świnoujściu w kompleksie Baltic Park Molo łączna powierzchnia to 75m2 z tego 35m2 stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcie, garwolińska 16a, praga południe lokalizacja Lokalizacja nieruchomości przy ul. Garwolińskiej 16a to doskonałe połączenie spokoju i wygody życia w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament w Stara Fabryka 54 m Os. Południe Widok na miasto Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się tylko z walizką? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł23 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

OD 5 maja. Biuro Standard Nieruchomości oferuje do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. 23 m2 na parterze w bloku czteropiętrowym. Okna pcv od strony zachodniej ,brak balkon. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne, 3-y pokojowe mieszkanie, w nowym apartamentowcu przy ul. Magazynowej. Mieszkanie położone jest na parterze z cichobieżną windą. Bezpośrednio z windy jest dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Pilzno

Pilzno,podkarpackie

17,32 zł/m²894,85 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 894,5 m2, położony przy ruchliwej ulicy w centrum Pilzna 500 metrów od drogi E94 i 1000 metrów od rynku w Pilźnie. Wejście od ulicy prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł140 m² 35,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:708 m²

Dom na wynajem dla firmy 140 m zielona góra Oferujemy do wynajęcia przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 140 m , położony w spokojnej i zielonej części Zielonej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²358 m² 13 246 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal handlowo- usługowy o powierzchni ok. 358 m 2 zlokalizowany przy ul. Pilotów. Prezentowana oferta dotyczy lokalu położonego na parterze jednego z budynków mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

22,86 zł/m²700 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Na wynajem: 1. Budynek dwukondygnacyjny 700 m2. Parter otwarta przestrzeń. Do remontu pod własne potrzeby. Piętro 12 pokoi z łazienkami, gotowych do użytku po remoncie. Do wykorzystania na cele.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²63 m² 2 835 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferuje do wynajęcia lokal przeznaczony na działalność biurowo- usługową. 63 m2,2 pokoje, 1 piętro Kaucja- trzymiesięczna Stan lokalu: do wprowadzenia. Ogrzewanie-gazowe wliczone w czynsz Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, położona w dzielnicy Gumieńce. Pokój z wyjściem na balkon, kuchnia z meblami w zabudowie i sprzętem agd, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł53 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie w kameralnej okolicy Rzeszowa! Oferta dostępna tylko i wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

1 422 zł177,80 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wiata magazynowa o pow. 177,80 m2. Nieruchomość położona na działce nr 116/40, na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie 2 budynki mieszkalne wielorodzinne i budynek przemysłowy.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²18,80 m² 1 222 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dzień dobry, oferujemy do wynajęcia przestronne i funkcjonalne pomieszczenia biurowe o powierzchni 18,8 m , zlokalizowane w budynku biurowym przy ul. Dmowskiego 85 w Poznaniu.