dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

73 326 zł4 444 m² 16,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Nowoczesna powierzchnia magazynowa do wynajęcia lub możliwość obsługi logistycznej, około 5000 m2, jednak jest to.

Szczegóły ogłoszenia

54 zł/m²30,70 m² 1 658 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na wynajem komfortowy lokal biurowy o powierzchni 30,7 m , usytuowany na II piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą - idealny na wszelkiego rodzaju działalność biurową. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42,42 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne dwupokojowe mieszkanie po remoncie w cichej części Starego Miasta w Gryfinie. Lokal położony na III piętrze ocieplonego budynku, duży balkon. Powierzchnia mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł47 m² 44,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Opalowa - Złocień, bieżanów- prokocim Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 położone na 2 piętrze przy ul. Opalowej w Krakowie. Umowa najmu - minimum rok. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

32,50 zł/m²80 m² 2 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Cieszyn ul. Stawowa Do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 68 mkw położony na I piętrze, wolnostojącego budynku o charaketrze handlowo-usługowym, zlokalizowanego przy.

Szczegóły ogłoszenia

38,46 zł/m²65 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Polecamy atrakcyjny lokal użytkowy idealny pod działalność gastronomiczną kebab, pizzerię, bar lub inną formę szybkiej gastronomii. Lokal znajduje się w niezależnym, wolnostojącym budynku, co.

Szczegóły ogłoszenia

64,62 zł/m²61,90 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu lokalu usługowego, idealnie dostosowanego do potrzeb przedsiębiorców z Branży Medycznej, branży Beauty i nie tylko. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia komfortowe 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 32m , które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie 80 m - centrum, brama Portowa Na wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 80 m , zlokalizowane w samym centrum miasta - przy.

Szczegóły ogłoszenia

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal parterowy z witrynką w doskonałej lokalizacji Wrzeszcza położony przy ulicy Kościuszki, idealny pod wszelką działalność z wyjątkiem gastronomii. Pomieszczenia - Pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Tychy

Tychy,śląskie

42 zł/m²16 m² 672 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o przeznaczeniu biurowo-usługowym Nadaje się na biuro, kancelarię, gabinet (logopedyczny, terapeutyczny) Lokal w budynku u zbiegu dwóch głównych ulic miasta Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

3 129 zł156 m² 20,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nie znalazłeś idealnej oferty? Skontaktuj się z nami mamy również oferty niepublikowane, dostępne wyłącznie dla naszych klientów. Hala wyposażona w dużą bramę z poziomu 0. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie z balkonem w rejonie Ronda Grzegórzeckiego - przy ul. Kotlarskiej english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²85 m² 2 975 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowe miejsce na mapie Żywca właśnie się tworzy! Nie przegap okazji, aby rozwinąć w nim swój biznes! Oferta dotyczy lokalu na parterze o powierzchni 85 m2. Uwaga! W galerii zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł41 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta tylko w biurze prospace Na wynajem przytulne, słoneczne mieszkanie z balkonem w niskim bloku z windą. Osiedle niezwykle lubiane, zadbane, niemal w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(english version below) Do wynajęcia 2-pok. mieszkanie z dużym balkonem i klimatyzacją kapelanka/mateczny! lokalizacja: doskonała lokalizacja, która umożliwia bardzo szybkie dostanie się do.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²101,86 m² 10 186 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 101,86 m zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie. Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

105,61 zł/m²15,15 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Transakcja- wynajem lokalu użytkowego o pow.15,15m2 w reprezentacyjnym budynku , położonego na I piętrze, przy ul. Wierzbińskiej w Aleksandrowie Łódzkim Czynsz : 1600/m-c Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

6 765 zł108 m² 62,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Dobre Nieruchomości polecają na wynajem wyjątkowy lokal użytkowy o wysokim standardzie. Parter, przy Sądzie Rejonowym w Toruniu. Idealny pod kancelarię adwokacką, notarialną, radcowską,.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²219,06 m² 18 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 219 mkw w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy ulicy Józefa Marcika. Budynek: nowoczesny budynek z lokalami o charakterze biurowymh.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²40 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

0% prowizji! Do ceny podanej w ogłoszeniu należy doliczyć podatek vat 23% Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 47,5 m2 znajdujący się w biurowcu w Katowicach Załężu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²158,72 m² 7 301 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie oferuje do najmu lokal o powierzchni 158,72 m2 położony w budynku dworca kolejowego w Grodzisku Mazowieckim. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Słupsk,pomorskie

89,13 zł/m²22,44 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia - lokal użytkowy W doskonałej lokalizacji Słupsk, ul. Filmowa 3 Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 22,44 m , położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

65,12 zł/m²86 m² 5 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny lokal usługowo-handlowy z częścią biurową na wynajem zlokalizowany na os. Niepodległości w Krakowie. Jeżeli szukasz lokalu dostępnego od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

43,38 zł/m²219 m² 9 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która dopasuje się do Twojego zespołu, a nie odwrotnie? Odkryj wyjątkowy lokal biurowy w samym centrum biznesowym Lublina. To propozycja dla firm, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

57,65 zł/m²225,50 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokalizacja: stare Miasto Do wynajęcia powierzchnia o przeznaczeniu biurowym - 205m2. Lokal mieści się na 3 piętrze w budynku pełniącym funkcje handlowo-biurowo-usługową, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości bemo oferuje mieszkanie na wynajem. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zamkniętym, strzeżonym przy ul. Leśnej. Lokal znajduje się na 1 piętrze. Nieruchomość 2-pokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Park Nieruchomości prezentuje do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m2, zlokalizowane przy ulicy Hetmańskiej. Mieszkanie usytuowane na 9 piętrze wysokiego bloku z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

3 690 zł40 m² 92,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bronowicka | Nowe osiedle | Komfortowe 2 pokoje z dużym tarasem 18 m Do wynajęcia przestronne i nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł67,45 m² 44,48 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Domo.Expert Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 67 m , położone na 5. piętrze w świeżo oddanym budynku z 2025 roku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

600 zł15 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Szukasz komfortowego pokoju w okolicach Poznania? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy do wynajęcia pokój o powierzchni 15 m2 w nowoczesnym domu w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

26 250 zł1 050 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo - produkcyjna do wynajęcia Powierzchnia: 1050 m2 - wymiary 18 m x 60,40 m Wyposażenie: dwie suwnice: 8 ton i 3,2 tony nośności. Jedna brama wjazdowa - 4,5 x 4,7.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł32 m² 90,63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na wynajem o powierzchni 32 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Steam Park przy ul. Rakowickiej. Lokalizacja ul. Rakowicka jednej.

Szczegóły ogłoszenia

101,75 zł/m²28,50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

INWESTYCJA JEST SKIEROWANA DO LUDZI, KTÓRZY CENIĄ SOBIE USTAWNY ROZKŁAD POMIESZCZEŃ ORAZ LOKALIZACJĘ BLISKĄ BULWARÓW WIŚLANYCH LOKAL DWUPOMIESZCZENIOWY DO WYNAJMU - DZIELNICA.

Szczegóły ogłoszenia

25,47 zł/m²95 m² 2 420 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

"Nieruchomości Apartament" Krzysztof Naskręt   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Bezczynszowe lokale użytkowe z ogródkiem - Środa Śląska, obok targowiska i dworca pks Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35,25 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe | Pierwszy najem | Katowice, ul. Medyków Do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony lokal mieszkalny o powierzchni niespełna 36 m , zlokalizowany na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Kielce

Kielce,świętokrzyskie

24,60 zł/m²200 m² 4 920 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal o powierzchni 200 m2 zlokalizowany w budynku w centrum Kielc (os. Zacisze). Lokal do dowolnej adaptacji, usytuowany na I piętrze budynku. Na terenie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy metrze Ursynów Al. Ken 105 Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone zaledwie 20 metrów od stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

28 440 zł855 m² 33,26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bez prowizji biura - Najemca zwolniony z wynagrodzenia pośrednika. - nowo budowany obiekt magazynowy w miejscowości Szczęsne pod Olsztynem. Lokalizacja: miejscowość Szczęsne.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²180 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

| komfortowy lokal Z parkingiem Oferta tylko w naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na 1.

Szczegóły ogłoszenia

25,13 zł/m²557 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu jest nowoczesna hala o powierzchni 800 m , zlokalizowany w atrakcyjnej dzielnicy Rybnika. Doskonała lokalizacja , bezpośrednio przy drodze dk nr 78 , zapewnia bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Następna
strona

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach