dowolna

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości - Oferty wynajmu nieruchomości

39 545 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

39 545 ogłoszeń

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stylowy dom wolnostojący na ogrodzonej posesji, położony wśród zieleni. Rozkład: -parter- salon z kominkiem, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, taras z wyjściem do ogrodu; -.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł139,70 m² 57,27 zł/m²

 

Piętro:15/25

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Babka Tower - Al. Jana Pawła II 80. Jasny apartament z widokiem na zachód, salon z aneksem kuchennym i panoramicznym przeszkleniem, 2 oddzielne i zamykane sypialnie, osobny gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

8 800 zł2 190 m² 4,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:stacja paliw

 

Powierzchnia działki:-

| wynajem działki - bojszowy Do wynajęcia działka. Istnieje możliwość prowadzenia też innej działalności gospodarczej. Lokalizacja bezpośrednio przy jednej z głównych ulic Działka ogrodzona.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44,70 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, zlokalizowane na trzecim piętrze budynku na Osiedlu Kaszubskim w Wejherowie wolne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi: *salon.

Szczegóły ogłoszenia

18,85 zł/m²260 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tarnów - Chyszów do wynajęcia Hala, część budynku magazynowego o pow. 260 m2 Z ogromnym potencjałem i przeznaczeniem ; - pod szybki transport towarów , sprawna obsługa dostaw.

Szczegóły ogłoszenia

22,87 zł/m²131,19 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu najem pomieszczeń położonych w budynku dworca pkp w Bochni. Pomieszczenia usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

62,50 zł/m²12 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Wynajmę lokal biurowy 12 mkw. na parterze w budynku przy ul. Chopina w Kutnie. Budynek biurowo usługowy. Bardzo dobry standard. Miejsce parkingowe. Własny parking na 30 aut. Cena najmu 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²72 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność oferta wynajmu lokalu użytkowego / przestrzeni biurowej W nowoczesnym budynku biurowym Dostępne przestrzenie: i piętro - ok. 72m2 + toalety + klatka Przestrzeń biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

49 431 zł3 041,25 m² 16,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna powierzchnia magazynowa w parku logistycznym klasy A w Sosnowcu. Nieruchomość znajduje się w pobliżu drogi S1 Hala o powierzchni 3041m2 posiada 3 doki oraz 1.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo urządzona kawalerka przy ulicy Zgierskiej 1 Łóżko i garderoba na antresoli, meble robione na wymiar, kuchnia w pełni wyposażona. Powierzchnia 20 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

35,17 zł/m²58,29 m² 2 050 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem lokal usługowo-handlowy usytuowany w budynku dworca po modernizacji pkp Chełm przy ul. Kolejowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - pokój z aneksem kuchennym, - pokój - sypialnia, - pokój - sypialnia, - łazienka ok 3m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze przy ul. Rybaki. Składa się z dwóch pokoi, półotwartej kuchni, dużego przedpokoju z szafą zabudowaną, garderoby oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osiedle Piastowskie to spokojna, zielona okolica, położona w bliskim sąsiedztwie Wartostrady - popularnej trasy pieszo-rowerowej biegnącej wzdłuż rzeki Warty. W bezpośrednim otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

49,55 zł/m²33,30 m² 1 650 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo biurowy o powierzchni 33.3 m , położony na parterze budynku przy ul. Warszawskiej 34a - jednej z głównych i najbardziej ruchliwych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Kraków,małopolskie

80 zł/m²150 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków Stare Miasto lokal biurowy do wynajęcia 150 m2 Nieruchomość: lokal użytkowy o powierzchni 150 m , położony na I piętrze w odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy Pod Panem.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł600 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Na wynajem duży, wolnostojący dom o bardzo funkcjonalnym układzie, położony w Baninie przy ul. Tredera, na ogromnej działce o powierzchni 2000 m . Po remoncie 3 kuchnie 3 łazienki 6.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²279,75 m² 10 351 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:tak

Adres: ul. Kolejowa 5a, konin Powierzchnia: 279,75 m2 Liczba pomieszczeń: 10 Grunt: dz. ewid. nr 250/3 o pow. 5 597 m2 Cena: 37zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia perełkę wśród mieszkań w Katowicach znajdującą się na zabytkowym osiedlu Nikiszowiec. W bezpośrednim sąsiedztwie m.in. restauracja Śląska Prohibicja, cafe Byfyj,.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Błonie mieszkania na wynajem. Błonie ul. Lesznowska -mieszkanie do wynajęcia od zaraz! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 w wybudowanym w roku 2020 apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasny i funkcjonalny 3-pokojowy apartament o powierzchni 60 m , zlokalizowany przy ul. Budki Szczęśliwieckie 25, na 2 piętrze w nowoczesnym budynku z 2021 roku. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²44,51 m² 445 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenie na Dworcu w Czerwonce o pow. 44,51 m2, w skład którego wchodzi pom o pow. 34,80 m2, 7,84 m2 oraz 1,87 m2. Stawka czynszu za m2 wynosi 10,00 zł netto.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia wygodne mieszkanie na Ursynowie. Mieszkanie składa się z: oddzielnej, dużej kuchni z jadalnią,pokoju dziennego,dwóch sypialni,łazienki z wanną, bidetem, wc,przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²47,30 m² 1 419 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja Dworzec kolejowy Włocławek Zazamcze położony jest w jednej z największych dzielnic (mieszkalno-przemysłowej) Włocławka, na lewym brzegu Wisły w zachodniej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł300 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Do wynajęcia hale o pow. 300 m2, z placem utwardzonym i ogrodzonym, 1,5 km od A2 blisko Koła. Obecną halę można rozbudować do powierzchni 3000m2. Dodatkowo za odpłatnością możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

11 zł/m²1 205 m² 13 257 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem o powierzchni 1205.00 m2. Lokalizacja:Łupków. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Lokal znajduje się na parterze

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio przy Rynku w Głogowie. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-usługowy w Siedlcach przy ul. Czerwonego Krzyża, usytuowany w centrum miasta, przy ruchliwej ulicy w sąsiedztwie biur, sklepów. Lokal nowy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 zł38 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas - wolne od zaraz - posiadamy klucze Szukasz gotowego do zamieszkania własnego kąta? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Powierzchnia 38 m z komfortowym rozkładem jednopokojowym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł30 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni 30 m2. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji, w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Lublin

Lublin,lubelskie

22 500 zł1 500 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

do wynajęcia obiekt magazynowo-produkcyjny, o pow. ok1500 m2 położony na działce ok 4200 m2 zlokalizowany w Abramowicach 1000 m2 hala magazynowo-produkcyjna o wysokości 3,5 m do.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym budownictwie z dużym tarasem! Oferujemy Państwu na wynajem nowoczesne, funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 42.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30,96 m² 80,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o powierzchni około 30 m2 w apartamentowcu przy ul. Lubomelskiej w Lublinie. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim 4 piętrowym bloku z windą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

56,32 zł/m²87 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- super cena! - okazja! - polecamy - okazja! - lokal gotowy - Branża beauty - ew. Sklep, usługi, etc. Rewelacyjne miejsce - na wysokości najlepszego odcinka ulicy świętojańskiej - polecamy! - Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 zł70 m² 49,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny/ usługowy w domu wolnostojącym w Swoszowicach z przeznaczeniem na dowolną działalność lub na cele mieszkalne. Na pow. 70 m2 składa się z;.

Szczegóły ogłoszenia

2 850 zł66 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferta polecana! Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 66 m 2 po kapitalnym remoncie. Zadbana kamienica w ścisłym centrum Katowic. Lokal składa się z 3 pokoi (w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²180 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem polecam lokal o pow. 180 m2 zlokalizowany 50 m od centrum Wałbrzycha. Stan lokalu deweloperski, zostanie wykończony pod ewentualne sugestie najmującego. Nieruchomość doskonale nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł23 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-rezerwacja- do wynajęcia od 1 marca br - zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji Mieszkanie po remoncie kapitalnym Umeblowane i wyposażone Dodatkowo piwnica i miejsce postojowe na wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodnie i blisko - poczuj rytm miasta Polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39m 2 przeznaczone na wynajem usytuowane na 5. piętrze przy ulicy Szymborskiej. Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł132 m² 94,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu unikalny, świeżo wyremontowany apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia na kameralnej wyspie na Odrze, zaledwie 500.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38,60 m² 28,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świętochłowice Piaśniki ul. Powstańców Śląskich. Mieszkanie o powierzchni 38,6m2 usytuowane na I piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal w dobrym stanie, umeblowany. Okna pcv bez.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij