Zapytania kontaktowe teraz bogatsze o nowe dane

Dominika Mikulska

Badamy nieustannie wpływ wyglądu i funkcji portalu na zasięg ogłoszeń i ich skuteczność w pozyskiwaniu zapytań od poszukujących, więc zmiany na portalu to nasza codzienność. Nic nie dzieje się przypadkiem. Dość powszechne jest, że liczba przesłanych zapytań z formularzy jest miarą oceny skuteczności portalu, lecz my zdecydowanie stawiamy na ich wartość!

Kontakt z poszukującym możesz teraz nawiązać zarówno mailowo, jak i telefonicznie. Teraz obie te dane pozyskujemy dla Ciebie za pomocą formularza kontaktowego.

Chcesz jeszcze skuteczniej przekuwać zapytania w sprzedaż? Jak to zrobić, czytaj w artykule Jak z kontaktów zrobić leady, które skonwertują.

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij