Zaproś poszukującego na prezentację wideo na żywo

Dominika Mikulska

Jeszcze przez długie miesiące część osób żyć będzie w obawie przed koronawirusem (przez wzgląd na swój stan zdrowia, wiek czy rodzinę). Pandemia wywrze trwały wpływ na zachowania społeczne, w których spotkania z osobami obcymi będą ograniczane do koniecznego minimum.

Ostatnie miesiące przekonały nas jednak o tym, że zdalnie możemy więcej, niż nam się wydaje. W obliczu restrykcji i obaw zaczęliśmy szukać rozwiązań, zwracając się w stronę technologii i świata online. Okazało się, że proces podejmowania decyzji o zakupie nieruchomości może odbyć się prawie całkowicie zdalnie. Nadal osobista wizyta w nieruchomości będzie wisienką na torcie, która upewni poszukującego w dobrze podjętej decyzji, ale tych prezentacji osobistych będzie zdecydowanie mniej. Będą do tego dążyć zarówno właściciele oferowanych mieszkań, jak i kupujący. Uzasadnione wydaje się, by dążył do tego także agent, dla którego może to być ogromny krok w kierunku optymalizacji nakładu pracy poświęcanego ofertom.

W Nieruchomosci-online.pl wprowadziliśmy rozwiązanie, dzięki któremu możecie poinformować poszukujących, które z nieruchomości mogą obejrzeć podczas rozmów wideo na żywo. Co wyróżnia to rozwiązanie, to prostota i intuicyjność: jednym checkboxem oznaczasz nieruchomość, a rozmowę wideo przeprowadzasz przy pomocy aplikacji, która zarówno dla Ciebie, jak i dla poszukującego, będzie łatwo dostępna i najwygodniejsza. Wystarczy Facebook Messenger, WhatsApp, Skype, FaceTime itp. Nic nie trzeba instalować, ani integrować. Informacje o zapytaniach dotyczących prezentacji wideo otrzymacie jak zawsze – mailem i SMS-em.

Wejdź do swojego Konta Biura lub Konta Agenta i oznacz ogłoszenia, dla których możesz zrobić prezentację nieruchomości online na żywo.

Zapoznaj się także z naszymi wskazówkami dotyczącymi przygotowania się do prezentacji nieruchomości w formie live wideo, by w jej trakcie nic Cię nie zaskoczyło i nie zakłóciło jej powodzenia.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij