Ulubione i notatki – nie zgub tego, co ważne!

Dominika Mikulska

Zdarza Ci się, że nie możesz znaleźć ogłoszeń, które wcześniej wpadły Ci w oko? Dodaj je do ulubionych, by łatwo do nich wracać!

Ulubione i notatki to nowe oblicze Organizera. Uproszczona funkcjonalność zapisywania interesujących ogłoszeń jest teraz łatwo dostępna zarówno podczas korzystania z portalu na komputerze, jak i na telefonie. Świetnie sprawdzi się w rękach agenta nieruchomości, który przegląda portal, by być na bieżąco z tym, co pojawia się i zmienia na rynku.

O ile własne oferty i kontakty z klientami agent ma pod kontrolą, wpisując je do programu do zarządzania ofertami czy systemu CRM, to informacji o ofertach przeglądanych w sieci raczej nie ma gdzie rejestrować. Pamięć jest ulotna, informacje zasłyszane podczas rozmowy lub refleksje pojawiające się podczas studiowania oferty szybko bledną.

W Nieruchomosci-online.pl masz możliwość dodania wielu datowanych notatek do każdego ulubionego ogłoszenia. Dzięki temu możesz opatrzeć je dodatkowymi szczegółami pozyskanymi w rozmowie, historią kontaktu z właścicielem czy własnymi uwagami.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij