Udostępnianie ofert – podziel się dobrym!

Dominika Mikulska

Każda nowa nieruchomość w Twojej ofercie to sukces. A sukcesami należy się chwalić!

Kiedy zatem dane nieruchomości zostaną skompletowane i przeobrażą się w hipnotyzujący opis, a podczas sesji zdjęciowej powstaną piękne kadry, wreszcie jest czas, by ogłoszenie trafiło do internetu. Dzielenie się informacjami o każdej nowej ofercie to nie tylko kształtowanie wizerunku biura czy agenta. To kolejny kanał zwiększający zasięg Twoich ofert, a więc realna szansa na znalezienie klienta. Udostępnienie każdej nowej oferty w social media powinno stać się nawykiem!

W natłoku zajęć nie łatwo o wszystkim pamiętać, dlatego w Nieruchomosci-online.pl o udostępnianiu oferty przypominamy na każdym kroku. Zaraz po dodaniu ogłoszenia możesz je w łatwy sposób udostępnić z panelu administracyjnego konta (z listy aktywnych ogłoszeń) oraz z poziomu oferty opublikowanej na portalu (specjalne menu widoczne dla zalogowanych użytkowników).

Wbudowany mechanizm udostępniania Facebooka umożliwia natychmiastowe dodanie oferty:

  • na Twoim profilu na Facebooku,
  • na fanpage’u biura,
  • w grupie z ofertami nieruchomości,
  • w wiadomości prywatnej przez Messenger.

Ważne! Udostępniając ofertę, nie zapomnij dodać kliku słów od siebie. Jedno, dwa zdania opisujące najważniejsze atuty danej nieruchomości, jej wyróżniki, skutecznie zachęcą do kliknięcia i zapoznania się z całością oferty. Wzbudź zainteresowanie, zaintryguj… i wezwij do działania!

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij