Na skróty – design sprzyja zalogowanym!

Dominika Mikulska

Ogłoszenie publikowane na portalu jest często pierwszym punktem styku Twojego przyszłego klienta z Tobą. Czy sprawdzasz, jak wygląda po imporcie? Czy podejmujesz działania promocyjne, wyróżniając w portalu ogłoszenia lub udostępniając je w swoich mediach społecznościowych? Wierzymy, że tak!

Czas to coraz cenniejsze aktywo, dlatego nieustannie szukamy sposobów na ułatwienie Ci czynności, które podejmujesz codziennie.

Na stronie ogłoszenia, w prawym górnym rogu nad danymi kontaktowymi ogłoszeniodawcy, umieściliśmy trzy sprytne przyciski: Edytuj, Promuj, Udostępnij.

Ale uwaga! Widzisz je tylko Ty na własnych ofertach, gdy jesteś zalogowany do administracyjnego konta biura lub Twojego indywidualnego Konta Agenta!

 

Trzy sprytne przyciski

Pierwszy ze sprytnych skrótów to przycisk Edytuj. Widzisz, że trzeba poprawić lub uzupełnić wyświetlane dane? Jednym klikiem przechodzisz do formularza edycji, nie tracąc czasu na przeszukiwanie listy wszystkich ofert w panelu administracyjnym.

Ważne jest, by poszukujący łatwo trafił na Twoje ogłoszenie w gąszczu innych ofert. Dlatego pod ręką masz także przycisk Promuj, który przenosi Cię wprost na stronę wyboru wyróżnienia dla tej oferty z Twojej puli wyróżnień, także z możliwością jego zakupu.

Natomiast przycisk Udostępnij umożliwia natychmiastowe udostępnienie oferty:

  • na Twoim profilu na Facebooku,
  • na fanpage’u biura,
  • w grupie z ofertami nieruchomości,
  • wysłanie w wiadomości prywatnej przez Messenger.

Nie zapomnij dodać tam kliku słów od siebie!

 

Usuń ogłoszenie archiwalne

Natrafiłeś na swoje ogłoszenie archiwalne i stwierdzasz, że nie działa ono już na Twoją korzyść? Będąc zalogowanym, możesz z poziomu ogłoszenia całkowicie usunąć je z portalu. Przycisk Usuń pojawi się w prawym górnym rogu ogłoszenia archiwalnego.

Zobacz, jak to się sprawdza!

Zaloguj się do konta biura lub Twojego indywidualnego Konta Agenta na Nieruchomosci-online.pl.

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij