Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Przypominamy o nieodczytanych zapytaniach

Dominika Mikulska
Komentarze

Napakowany spotkaniami dzień? Krótki urlop? Święta? Weekend z dala od laptopa i maila? Jest wiele powodów, dla których masz prawo przeoczyć wiadomość z zapytaniem od klienta. Tu z odsieczą wkracza Nieruchomosci-online.pl!

Poszukujący nie zasypiają jednak gruszek w popiele. Twój czas wolny, to dla nich często czas intensywnych poszukiwań interesujących ich ofert. Gdy nie miejsce i nie pora na kontakt telefoniczny, wysyłają zapytania poprzez formularz kontaktowy. 

Pilnujemy, byś nie przeoczył żadnego zapytania

Jeśli nie odczytujesz zapytania przez dwie doby (na koncie biura lub na Koncie Agenta), wysyłamy Ci automatycznie maila z przypomnieniem i linkiem do zapytania. Wymagamy w nich zarówno podania adresu e-mail do kontaktu, jak i numeru telefonu, możesz więc natychmiast skontaktować się z zainteresowanym. 

Chcesz jeszcze skuteczniej przekuwać zapytania w sprzedaż? Jak to zrobić, czytaj w artykule Jak z kontaktów zrobić leady, które skonwertują.

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij