Zaproś poszukujących na dzień otwarty w nieruchomości

Dominika Mikulska

Zaproś poszukujących na dzień pokazowy – teraz także za pośrednictwem portalu!

Dzień pokazowy to sekret sukcesu amerykańskich pośredników, jedna z ich kluczowych strategii pozyskiwania klientów. Pozwala on kupującym na swobodne zwiedzanie domu, bez skrępowania, we własnym tempie, pokój po pokoju.

Open house, czyli po polsku dom otwarty, wkracza również coraz odważniej do polskich realiów, z powodzeniem stosują go agenci skoncentrowani na szybkiej sprzedaży powyżej wartości rynkowej.

Dzień pokazowy nieruchomości powinien zostać zaplanowany z przynajmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, odpowiednio wypromowany i perfekcyjnie zorganizowany. Oferta, której przedmiotem będzie open house, powinna zostać zaprezentowana w internecie wraz z odpowiednią informacją, że prezentacje odbywają się w tej formie.

Dzień pokazowy na portalu

Jeśli organizujesz prezentacje typu „Dzień pokazowy”, możesz to teraz ogłosić także w Nieruchomosci-online.pl. Informacja będzie publikowana nawet z 2-tygodniowym wyprzedzeniem względem wydarzenia.

Ogłoszenie otrzyma skupiające uwagę oznaczenie (wraz z widoczną datą), zarówno na liście wyszukiwania:

Dom otwarty w mieruchomości - widok na liscie wyszukiwania

jak i na widoku oferty:

Dom otwarty w mieruchomości - widok na ogłoszeniu

 

Jak włączyć oznaczenie „Dzień pokazowy”?

Ustaw termin planowanego spotkania w formularzu edycji danych oferty (opcja pokaże się po zaznaczeniu „Oferta na wyłączność”).

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Redaktor naczelna magazynu ESTATE, w portalu Nieruchomosci-online.pl odpowiedzialna za komunikację i rozwój produktu

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij