Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Zaproś poszukujących na dzień otwarty w nieruchomości

Dominika Mikulska
Komentarze

Zaproś poszukujących na dzień pokazowy – teraz także za pośrednictwem portalu!

Dzień pokazowy to sekret sukcesu pośredników w USA, jedna z ich kluczowych strategii pozyskiwania klientów. Pozwala on kupującym na swobodne zwiedzanie domu, bez skrępowania, we własnym tempie, pokój po pokoju.

Open house, czyli po polsku dom otwarty, z powodzeniem stosują także polscy agenci skoncentrowani na szybkiej sprzedaży powyżej wartości rynkowej. Także w czasach pandemii, dzięki zagwarantowaniu właścicielowi, że zainteresowani będą pojawiać się tylko jednego dnia, odpowiednio zabezpieczeni w rękawiczki i maseczki, a nieruchomość może zostać po tym wydarzeniu poddana niezbędnej dezynfekcji.

Dzień pokazowy nieruchomości powinien zostać zaplanowany z przynajmniej kilkutygodniowym wyprzedzeniem, odpowiednio wypromowany i perfekcyjnie zorganizowany. Oferta, której przedmiotem będzie open house, powinna zostać udostępniona w internecie wraz z odpowiednią informacją, że prezentacje odbywają się w tej formie.

Dzień pokazowy na portalu

Jeśli organizujesz prezentacje typu dzień pokazowy, możesz to ogłosić także w Nieruchomosci-online.pl. Informacja będzie publikowana nawet z 2-tygodniowym wyprzedzeniem względem wydarzenia.

Ogłoszenie otrzyma skupiające uwagę oznaczenie (wraz z widoczną datą) zarówno na liście wyszukiwania, jak i na widoku oferty.

 

 

 

Jak włączyć oznaczenie „Dzień pokazowy”?

Ustaw termin planowanego spotkania w formularzu edycji danych oferty (opcja pokaże się po zaznaczeniu „Oferta na wyłączność”).

Możesz dodać także godzinę rozpoczęcia i zakończenia Twojego open house.

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij