Ogłoszenia biur i agentów w powiadomieniach o nowych ofertach

Dominika Mikulska

Poszukujący nieruchomości na portalu Nieruchomosci-online.pl mają możliwość bezpłatnego zamówienia alertów e-mailowych o nowych ogłoszeniach. Każdy zapisujący się na powiadomienie jest aktywnie poszukującym użytkownikiem, który w chwili wizyty na portalu nie odnalazł tego, czego potrzebował.

Wiadomości e-mail z nowymi ofertami w portalu charakteryzuje wysoka otwieralność i klikalność. To źródło charakteryzuje także wysoka konwersja kontaktowa (wysłane zapytania, odsłonięcia telefonu) ze względu na psychologiczny efekt „nowości”.

Jak znaleźć się w powiadomieniach?

Ze względu na to, że użytkownik zapisuje się na powiadomienia z poziomu listy ogłoszeń spełniających jego kryteria, ważne, by na tej liście się znaleźć. Użytkownicy korzystający z alertów mają dość sprecyzowane wymagania. Oprócz podstawowych parametrów, takich jak rodzaj nieruchomości, cena i lokalizacja, zapisują wyszukiwania z użyciem zaawansowanych parametrów wyszukiwarki, takich jak winda, piwnica, oddzielna kuchnia, dojazd drogą asfaltową lub położenie na parterze w przypadku lokali użytkowych.

Dlatego najlepszym sposobem na zagwarantowanie sobie miejsca w jak największej liczbie wiadomości z powiadomieniami jest kompletne uzupełnienie ogłoszenia.

Ogłoszenia biur i agentów zamieszczane są w e-mailach z powiadomieniem bezpłatnie.

Nowe miejsca zapisu na powiadomienia

Kreujemy nieustannie nowe funkcje portalu i badamy ich skuteczność w dostarczaniu każdej grupie interesów tego, czego potrzebuje. Aby zapewnić ogłoszeniodawcom jeszcze więcej kalorycznych zapytań, testujemy nowe ścieżki dostarczania dopasowanych ofert osobom aktualnie poszukującym nieruchomości. Aktywnie pozyskujemy nowych odbiorców powiadomień m.in. przez stronę subskrypcji powiadomień.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij