Ogarniamy chaos poszukiwań i telefoniczne leady dla Ciebie

Dominika Mikulska

Każdy pośrednik znalazł się w sytuacji, w której oddzwaniał na wysłane nocą lub w weekend zapytanie, a po drugiej stronie odpowiadał mu niepewny głos: „ Ale ja nie wiem, o co chodzi?”.

Tak, to się zdarza – ludzie nie pamiętają lub nie kojarzą. Zwłaszcza, gdy znajdują się na jednym z wczesnych etapów poszukiwania nieruchomości, zapytań mogą wysyłać bardzo dużo, albo robią to ukradkiem w pracy lub zmęczeni po całym dniu w nocy.

Dlatego w Nieruchomosci-online.pl podejmujemy różne działania, by te poszukiwania ułatwić i trochę uporządkować. Od niedawna poszukujący otrzymuje kopię każdego wysłanego zapytania na swoją skrzyknę mailową, natychmiast po jego wysłaniu. Dzięki temu zawsze może wrócić do historii swoich zainicjowanych kontaktów.

Pomagając poszukującemu, działamy także na korzyść ogłoszeniodawców. Kopia wiadomości z zapytaniem zawiera bezpośrednie dane kontaktowe właściciela oferty, w tym numer telefonu.

Gdy odbierasz telefon od klienta, nie zapominaj nigdy zapytać o to, skąd ma bezpośredni numer do Ciebie. Notuj źródło, na które się powoła. Bądź pewien skuteczności podejmowanych wspólnie z nami działań reklamowych.

Wiadomość do poszukującego zawiera także zdjęcie profilowe, informację o statusie Profesjonalnego Agenta i link do prezentacji agenta. Warto więc zadbać o informacje w swoim Koncie Agenta!

 

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Znajdź % dla siebie

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij