Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

"Oferta na wyłączność" oznacza: nie szukaj dalej!

Dominika Mikulska
Komentarze

Obsługujesz nieruchomość na wyłączność? Oznacz swoje ogłoszenie i powiedz o tym klientom!

Umowa na wyłączność to kompleksowa obsługa klienta, spokój, bezpieczeństwo i zaufanie. Agent jest odpowiedzialny za całość transakcji, a sprzedający może się zrelaksować, wiedząc, że proces sprzedaży nieruchomości zostanie przeprowadzony fachowo, efektywnie i bezpiecznie.

Mimo iż agent reprezentuje tylko jedną stronę, spora część tego spokoju udziela się także kupującemu. Okoliczności nabycia: sprzedaże, spadki po śmierci kogoś bliskiego, darowizny, ale też okoliczności sprzedaży: konflikty rodzinne, rozdzielności majątkowe, podziały, rozwody czy też inne uwarunkowania techniczno-prawno-budowlane – rozwikłanie sytuacji prawnej nieruchomości to czasem wiele godzin pracy, a jest niezbędne do tego, by transakcja doszła do skutku!

Ponadto klient, który trafi na perfekcyjnie przygotowane ogłoszenie oznaczone „Na wyłączność – nie szukaj dalej”, ma pewność, że jest to jedyna obowiązująca oferta. Że ma do czynienia z jedyną osobą, z którą może rozmawiać w sprawie zakupu, a podana cena... No cóż. Nie znajdzie taniej.

 

Jak włączyć oznaczenie „Oferta na wyłączność”?

Aby oznaczenie pojawiło się przy Twoim ogłoszeniu, skorzystaj ze specjalnego pola „Oferta na wyłączność” dostępnego podczas edycji ogłoszenia.

Jeśli Twój program do zarządzania ofertami wysyła taką informację w pliku eksportu na portal, nic nie musisz robić – uzupełnimy to pole za Ciebie.

 

Jakie są dodatkowe korzyści oznaczania ofert na wyłączność?

 

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij