Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej!

Dominika Mikulska

Obsługujesz nieruchomość na wyłączność? Oznacz swoje ogłoszenie i powiedz o tym klientom!

Umowa na wyłączność to kompleksowa obsługa klienta, spokój, bezpieczeństwo i zaufanie. Agent jest odpowiedzialny za całość transakcji, a sprzedający może się zrelaksować wiedząc, że proces sprzedaży nieruchomości zostanie przeprowadzony fachowo i efektywnie.

Mimo, iż agent reprezentuje tylko jedną stronę, spora część tego spokoju udziela się także kupującemu. Okoliczności nabycia: sprzedaże, spadki po śmierci kogoś bliskiego, darowizny, ale też okoliczności sprzedaży: konflikty rodzinne, rozdzielności majątkowe, podziały, rozwody czy też inne uwarunkowania techniczno-prawno-budowlane. Rozwikłanie sytuacji prawnej nieruchomości to czasem wiele godzin pracy, a jest niezbędne do tego, by transakcja doszła do skutku!

Ponadto klient, który trafi na perfekcyjnie przygotowane ogłoszenie oznaczone „Na wyłączność – nie szukaj dalej”, ma pewność, że jest to jedyna obowiązująca oferta. Że ma do czynienia z jedyną osobą, z którą może rozmawiać w sprawie zakupu, a podana cena… No cóż. Nie znajdzie taniej.

 

Jak włączyć oznaczenie „Oferta na wyłączność”?

Aby oznaczenie pojawiło się przy Twoim ogłoszeniu, skorzystaj ze specjalnego pola „Oferta na wyłączność” dostępnego podczas edycji ogłoszenia.

Jeśli Twój program do eksportu ogłoszeń wysyła taką daną, nic nie musisz robić – uzupełnimy to pole za Ciebie.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Redaktor naczelna magazynu ESTATE, w portalu Nieruchomosci-online.pl odpowiedzialna za komunikację i rozwój produktu

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij