Certyfikat partnerstwa 2018 – dla biur i agentów

Zespół Nieruchomosci-online.pl

fot.: Nieruchomosci-online.pl

Jesteśmy niezmiernie dumni z – przeszło już – 10-letniej obecności w branży nieruchomości i z zaufania, jakim obdarza nas każdy kolejny nowy klient.

Ale najbardziej dumni jesteśmy z tych klientów, którzy zostają z nami na dłużej, odczuwając, że ekspozycja w ramach portalu to gwarancja dobrej widoczności ich ofert w internecie.

Z myślą o tych właśnie biurach przygotowaliśmy Certyfikaty Partnerstwa. Będą one wystawiane za każdy rok współpracy z Nieruchomosci-online.pl.

Mamy nadzieję, że posługiwanie się certyfikatami wobec klientów biur korzystnie wpłynie na prezentację usługi pośrednictwa, poświadczając korzystanie z narzędzi promocji ofert na najwyższym poziomie.

Już dziś można pobrać certyfikat za rok 2018, zarówno w koncie biura, jak i indywidualny imienny certyfikat w Koncie Agenta.

W tym celu zaloguj się do konta i wejdź na stronę edycji danych prezentacji. Na dole strony znajduje się baner z linkiem do pobrania certyfikatu w jakości do druku.

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - portal umożliwia dodanie oraz promocję ogłoszeń biurom nieruchomości, deweloperom oraz osobom prywatnym. Znajduje się w ścisłej czołówce polskich serwisów ogłoszeń z rynku nieruchomości, oferując poszukującym pół miliona aktualnych ofert z rynku pierwotnego i wtórnego.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości.
Bądź na bieżąco!

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij