Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Dla profesjonalistów
  • Kreator wirtualnych wizyt od Nieruchomosci-online.pl. W każdym koncie biura i Agenta, bezpłatnie i bez limitów

Kreator wirtualnych wizyt od Nieruchomosci-online.pl. W każdym koncie biura i Agenta, bezpłatnie i bez limitów

Alicja Palińska
Komentarze

Bezpłatne narzędzie do tworzenia wirtualnych wizyt już dostępne w każdym koncie Agenta i koncie biura współpracującego z Nieruchomosci-online.pl. Kreator wizyt online to prostota użytkowania bez limitów i dodatkowych kosztów, aby wesprzeć pośredników w prezentacji nieruchomości na odległość i w zdalnej obsłudze klienta.

Ostatni rok udowodnił nam, iż w kwestii zdalnej prezentacji nieruchomości możemy dużo więcej, niż nam się to początkowo wydawało. Poznaliśmy oraz doceniliśmy zalety wielu rozwiązań technologicznych, które zastępują dotychczasowe kontakty bezpośrednie. Korzystamy z nich, ponieważ są wygodne, oszczędzają nasz czas, a jak się okazało – bywają równie efektywne co spotkania offline. Na rynku nieruchomości osobista wizyta i obejrzenie nieruchomości dalej będzie wisienką na torcie, która upewni poszukującego o dobrze podjętej decyzji, ale tych prezentacji na żywo będzie zdecydowanie mniej. Będą do tego dążyć zarówno właściciele oferowanych mieszkań, jak i kupujący.

Dlatego w Nieruchomosci-online.pl stawiamy na wsparcie pośredników w działaniach online, które poszukującym ułatwiają podejmowanie decyzji o zakupie nieruchomości prawie całkowicie zdalnie.

Wirtualne wizyty w służbie pośrednikowi nieruchomości

W trakcie społecznej izolacji powoli stają się standardem, a nie tylko nowinką technologiczną. Mowa o wirtualnych wizytach, które umożliwiają zdalną prezentację nieruchomości. Dzięki nim poszukujący może się poczuć tak, jakby był w nieruchomości i rozglądał się po jej pomieszczeniach bez wychodzenia ze swojego domu.

Warunkiem koniecznym stworzenia wirtualnej wizyty jest wykonanie zdjęć w technologii 360, czyli wokół własnej osi, jednym z dedykowanych do tego aparatów, a następnie połączenie ich przejściami w programie do tego przeznaczonym. Efektem finalnym jest możliwość przemieszczania się z pomieszczenia do pomieszczenia oraz obracania się w nich na ekranie monitora lub smartfonu.

Aparat sferyczny marki Ricoh Theta do wykonywania zdjęć w technologii 360.

Co wyróżnia Kreator wizyt online?

Aby umożliwić jak największej liczbie pośredników tworzenie wirtualnych wizyt, oddajemy współpracującym z Nieruchomosci-online.pl biurom narzędzie do prostego i szybkiego tworzenia wizyt online.

To możliwość darmowego wgrania wykonanych fotografii 360 do dowolnego ogłoszenia w portalu Nieruchomosci-online.pl, dopracowanie wizyty online poprzez ustawienie kadrów i przejść pomiędzy pomieszczeniami oraz udostępnienie bezpośredniego linku do wirtualnej wizyty w dowolnym miejscu. Wirtualna wizyta pozostaje aktywna tak długo, jak długo ogłoszenie jest prezentowane w serwisie Nieruchomosci-online.pl, bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

 

Jak działa Kreator wizyt online?

Wystarczy, że do aktywnego ogłoszenia w naszym serwisie dodasz zdjęcia panoramiczne w technologii 360 wykonane za pomocą jednego z dedykowanych do tego aparatów. Następnie w szybki i intuicyjny sposób połączysz obrazy w Kreatorze wizyt online. Na końcu otrzymasz link do udostępnienia w dowolnych miejscu, a wirtualna wizyta zostanie automatycznie opublikowana w galerii zdjęć w ofercie nieruchomości.

Krok 1. Wykonaj w nieruchomości zdjęcia panoramiczne w technologii 360 przeznaczonym do tego aparatem.

Krok 2. Z poziomu swojego konta dodaj zdjęcia 360 do aktywnego ogłoszenia poprzez jego edycję.

Krok 3. Dopracuj powstałą wirtualną wizytę poprzez nazwanie pomieszczeń oraz dodanie przejść pomiędzy nimi.

Zapisz projekt i gotowe! Twoja wirtualna wizyta jest już opublikowana w galerii zdjęć na ogłoszeniu, a Ty możesz jej użyć w dowolnym miejscu poprzez udostępnienie linku.

 

Zaloguj się do swojego konta i sprawdź 
Alicja Palińska

Alicja Palińska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, strategię komunikacji i promocji oraz opracowywanie analiz na podstawie danych z portalu na potrzeby raportów i artykułów. Członek zespołu redakcyjnego e-magazynu "ESTATE".

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij