Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Kampania zasięgowa „Masz dopasowanie!”

Dominika Mikulska
Komentarze

„Tu zaczyna się dom” to obietnica, którą staramy się spełniać codziennie wobec 5 milionów naszych unikalnych użytkowników1. Dzięki udanej partnerskiej współpracy z biurami nieruchomości, mamy to, czego szukają Polacy.

Dążymy do tego, by portal stał się pierwszym wyborem dla każdego, kto szuka idealnie dopasowanej nieruchomości dla siebie i swoich bliskich.

Choć do tej pory nasze działania były głównie skupione na technologii i projektowaniu produktu, a przede wszystkim na budowaniu ruchu na serwisie, a nie na komunikowaniu wizerunku, to w umysłach klientów nasza marka kreowała się od lat. Z początkiem roku 2020 marka Nieruchomosci-online.pl zyskała nową twarz i wyrazisty sposób komunikacji, który w gruncie rzeczy wydobył to, co było już głęboko w nas. Rozum, serce i… sporo dystansu do siebie.

Stąd pomysł na kampanię porównującą poszukiwanie nieruchomości do… poszukiwania miłości, a Nieruchomosci-online.pl do portalu randkowego. Nawiązanie do znanego gracza na rynku portali randkowych można łatwo dostrzec w spocie reklamowym, a plan emisji oparliśmy o progowy termin – oczywiście – święta zakochanych, czyli walentynek.

Kampania miała na celu budowanie wizerunku marki. Nasze działania promocyjne oparliśmy na internecie, bo to tu możemy, najprecyzyjniej jak się da, dotrzeć do osób realnie zainteresowanych zakupem nieruchomości. Kreacje reklamowe można było zobaczyć w sieci reklamowej Google, na YouTubie i Facebooku.

1 5,357 mln unikalnych użytkowników odwiedziło portal w styczniu 2021 roku (Dane: Google Data Studio)

 

 

Dominika Mikulska

Dominika Mikulska - Project manager w zespole Nieruchomosci-online.pl. Odpowiada za planowanie, analizę i realizację projektów związanych z podnoszeniem funkcjonalności serwisu, tworzenie nowych produktów oraz strategię komunikacji i promocji. Redaktor naczelna magazynu ESTATE.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij