Jak sprzedawać ponadprzeciętnie? Nowa książka Łukasza Kruszewskiego

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Pozyskanie nieruchomości jest dopiero początkiem wielkiej przygody. Prawdziwa praca zaczyna się po podpisaniu umowy pośrednictwa. Książka Sprzedaj ofertę przeprowadza przez cały proces przygotowania do sprzedaży, promocji i obsługi klientów. Ma pomóc sprzedawać więcej, szybciej, mądrzej i z większą satysfakcją.

Marketing buduje sprzedaż, a ta jest jednym z najważniejszych kanałów komunikacyjnych. Obie dziedziny przenikają się, a od osób pracujących w tych obszarach wymaga się coraz bardziej zróżnicowanych umiejętności. Podstawą obu jest zrozumienie motywacji oraz sposobu myślenia klienta, by następnie dostosować najlepszą możliwą strategię postępowania. I o tym jest ta książka.

Sprzedaj ofertę to pozycja na wskroś praktyczna. Wzbogaca i porządkuje wiedzę, stanowiąc kompleksowy elementarz sprzedaży i marketingu w obszarze nieruchomości nieodzowny każdemu pośrednikowi. Na jej kartach znaleźć można mnóstwo konkretnych przykładów, których studiowanie ułatwi zrozumienie mechanizmów rządzących procesem skutecznej sprzedaży (nie tylko) nieruchomości.

W obszarze zainteresowania autora znalazły się następujące zagadnienia: jak budować ofertę i wartość usługi, aby klient chciał zapłacić więcej; jak zwiększać atrakcyjność ofert; jak zbudować lejek sprzedażowy dla posiadanej bazy; jak przeprowadzić segmentację portfela ofert, by podnieść efektywność działań; jakie obrać strategię i taktykinw promocji nieruchomości.

Jednym słowem, wszystko, co chciałbyś wiedzieć o marketingu i sprzedaży nieruchomości, wreszcie w jednej pozycji książkowej.

 

Książkę możesz kupić z rabatem 20% na stronie www.sprzedajoferte.pl

Wystarczy, że w zamówieniu wpiszesz kod rabatowy „ESTATE”.

 

Dodaj komentarz

Komentarze:

Zespół Nieruchomosci-online.pl

Zespół Nieruchomosci-online.pl - Nieruchomosci-online.pl to portal z największą liczbą ogłoszeń nieruchomości w Polsce. Udostępnia poszukującym ponad 350 tys. ofert od biur nieruchomości, deweloperów i osób prywatnych. Co miesiąc odwiedzany jest przez 3 miliony użytkowników, co daje mu drugą pozycję pod względem popularności.

Magazyn ESTATE

Skupiamy uwagę na nieruchomościach

Bezpłatny e-magazyn w 100% dla pośredników

Wiedza i inspiracje do wykorzystania od ręki dostarczane przez doświadczonych uczestników rynku nieruchomości z zakresu marketingu nieruchomości, sprzedaży i negocjacji, prawa i finansów oraz rozwoju osobistego.

Pobierz za darmo najnowszy numer

Dowiedz się więcej o magazynie ESTATE

Zobacz także

Dołącz do dyskusji na grupie
Nieruchomosci-online.pl
na Facebooku

Korzystaj z porad dotyczących marketingu nieruchomości
Bądź na bieżąco!

Zamknij

Używamy i uzyskujemy dostęp do cookies i podobnych technologii w celach statystycznych i realizacji usług. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej...

Zamknij