Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Szczecinie i okolicznych gminach (RAPORT LOKALNY – marzec 2024)

Ceny nieruchomości w Szczecinie i okolicznych gminach (RAPORT LOKALNY – marzec 2024)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Szukasz mieszkania, domu lub działki w Szczecinie bądź okolicach? Poznaj średnie ceny ofertowe z rynku wtórnego. Oto najnowszy Raport lokalny przygotowany przez Nieruchomosci-online.pl.

Z tego artykułu dowiesz się:

 

Gdzie najlepiej kupić nieruchomość? Przeczytaj raport i dowiedz się, jakie są ceny transakcyjne działek, domów i mieszkań z rynku wtórnego w Szczecinie, a także w sąsiednich gminach: Bielicach, Dobrej, Goleniowie, Gryfinie, Kobylance, Kołbaskowie, Maszewie, Nowym Warpnie, Nowogardzie, Osinie, Policach, Przybiernowie, Pyrzycach, Starym Czarnowie, Stargardzie, Stepnicy, Wolinie.

Kilka przykładowych informacji z raportu:

  • Pod Szczecinem największy wybór mieszkań z rynku wtórnego daje Stargard. Średnia cena ofertowa lokalu w tej lokalizacji wynosi natomiast 6641 zł/mkw.
  • Jeśli chodzi o gminy położone w sąsiedztwie Szczecina, działki budowlane są zdecydowanie najdroższe w Kołbaskowie i Policach. Średnia cena ofertowa gruntu przekracza tam 300 zł/mkw.
  • Średnia cena domów wolnostojących w gminach Dobra (Szczecińska), Kołbaskowo i Wolin jest wyższa niż w stolicy województwa.

Ceny mieszkań w Szczecinie i jego pobliżu

 

Ceny domów w Szczecinie i sąsiednich gminach

 

Ceny działek budowlanych w Szczecinie i jego otoczeniu

 

Znasz już ceny w Szczecinie i okolicach — czy chcesz porównać je z cenami w innych miejscowościach w Polsce? Przeczytaj cały raport, gdzie znajdziesz dane dla ponad 200 miast i gmin. Zapoznaj się także ze wskazówkami pośredników dla kupujących nieruchomości.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także