Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

  • Blog
  • Kupno
  • Ceny nieruchomości w Rzeszowie i gminach sąsiednich (RAPORT LOKALNY – marzec 2024)

Ceny nieruchomości w Rzeszowie i gminach sąsiednich (RAPORT LOKALNY – marzec 2024)

Rafał Bieńkowski
Komentarze

Gdzie kupić mieszkanie, dom lub działkę — w Rzeszowie czy którejś z okolicznych gmin? Sprawdź aktualne średnie ceny ofertowe z rynku wtórnego w najnowszym Raporcie lokalnym Nieruchomosci-online.pl.

Z tego artykułu dowiesz się:

 

W kolejnej edycji Raportu lokalnego przygotowanego przez Nieruchomosci-online.pl znajdziesz dane dotyczące cen nieruchomości z rynku wtórnego w stolicy województwa podkarpackiego — Rzeszowie, ale także w gminach znajdujących się w pobliżu, takich jak: Boguchwała, Chmielnik, Czarna, Czudec, Głogów Małopolski, Krasne, Lubenia, Łańcut, Świlcza, Trzebownisko, Tyczyn. Jeśli zastanawiasz się nad kupnem nieruchomości, możesz zdecydować, gdzie taki zakup będzie najkorzystniejszy pod względem ceny.

Parę przykładowych wniosków z raportu:

  • Kupując mieszkanie z rynku wtórnego w gminie Łańcut, za mkw. zapłacimy średnio o 2 tys. zł mniej niż w Rzeszowie.
  • W gminie Trzebownisko średnia cena ofertowa domu wolnostojącego wynosi 7330 zł/mkw., a więc jest wyższa niż w Rzeszowie (6984 zł/mkw.).
  • W okolicach Rzeszowa można znaleźć gminy, w których działki budowlane kosztują średnio około 100 zł/mkw. Dotyczy to takich lokalizacji jak Czudec i Lubenia.

Ceny mieszkań w Rzeszowie i gminach

 

Ceny domów w Rzeszowie i w pobliżu Rzeszowa

 

Ceny działek budowlanych w Rzeszowie i sąsiednich gminach

 

 

Zachęcamy również do przeczytania całego raportu. Znajdziesz tam ceny nieruchomości w łącznie ponad 200 polskich miastach i gminach. Dowiesz się także, co pośrednicy podpowiadają kupującym nieruchomości.

CZYTAJ PEŁNY RAPORT
Rafał Bieńkowski

Rafał Bieńkowski - PR Manager w Nieruchomosci-online.pl, który zajmuje się także analizą danych portalu i przygotowywaniem raportów rynkowych. W przeszłości dziennikarz „Gazety Współczesnej”, „Gazety Olsztyńskiej” i „Rzeczpospolitej”.

Zobacz także