dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9mkw. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, gładzie gipsowe na ścianach.Dwa pokoje 22/ z aneksem kuchennym/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie do własnej aranżacji 1-piętro,blok 4-piętrowy,możliwość podziału pokoju na 2 mniejsze,okna nowe-pcv, duży balkon, piwnica, parking przed blokiem. W pobliżu sąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszka Białego

Łódź,łódzkie

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na 4 pietrze w cztero pietrowym bloku. Lokal po kapitalnym remoncie 4lata temu. Nie wymaga wkłądu finansowego. W mieszkaniu na podłodze w salonie panele wysokiej klasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mam do zaoferowania piękne i przestronne trzypokojowe mieszkanie w Czyżynach - na Os. Dywizjonu 303. Lokal jest jest usytuowany na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z 1983.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

375 282 zł54 m² 6 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Willa Wrocław - apartamenty w Parku Wschodnim. 11 nowoczesnych willi położonych na 2 hektarowej działce przylegającej do Parku Wschodniego. Ogrodzony, monitorowany teren zlokalizowany w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 500 000 zł177 m² 14 124,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

Przestronny, wykończony w wysokim standardzie apartament w prestiżowym kompleksie Catalina Mokotów. Salon z wyjściem na balkon, osobna, kompletnie wyposażona kuchnia ze spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

242 000 zł54 m² 4 481,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Uwaga! Ciekawa oferta! Polecam trzy pokojowe mieszkanie, znajdujące się na ostatniej kondygnacji budynku z cegły, z lat 60, przy ul. Małopolskiej. Na powierzchnię 54m2 składają się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł77 m² 7 662,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie bez nakładów finansowych,można odrazu się wprowadzić w niskim budynku z 1988 roku , usytuowane na pierwszym piętrze, na które składają się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł58 m² 9 741,38 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gorąco polecam, wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu w stanie idealnym, gotowe do natychmiastowego zamieszkania! Wspaniałe przestronne, rozkładowe mieszkanie w wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzymalitów

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Grzymalitów na cichym i spokojnym osiedlu na Tarchominie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

394 111 zł59 m² 6 652 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

225 000 zł40 m² 5 667,51 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

HM Nieruchomości poleca Państwu ładne, nowoczesne mieszkanie położone na osiedlu Nowe Miasto w 6 letnim bloku. Lokal zadbany 2 pokojowy, dwustronny z dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

578 131 zł75 m² 7 614 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

225 000 zł67 m² 3 358,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Błeszno na spokojnym osiedlu, usytuowane na drugim piętrze w bloku z cegły. Na powierzchnię 66 m2 składają się dwie ustawne i bardzo kształtne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Retoryka

Kraków,małopolskie

389 000 zł53 m² 7 408,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Stare Miasto. Dla wymagających. Kamienica o podniesionym standardzie. Mieszkania do własnej aranżacji. Oferta sprzedaży mieszkania w nowej inwestycji w okolicy ul. Retoryka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paca

Warszawa,mazowieckie

398 398 zł55 m² 7 289,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie trzypokojowe z 54,6 m2 położone w nowym, niskim, kameralnym budynku na Pradze Południe z doskonałą komunikacją do Centrum 6 km. W niewielkiej odległości usytuowane są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wschodnia

Luboń,wielkopolskie

359 000 zł68 m² 5 279,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,5 m2 w Luboniu przy ul. Wschodniej w budynku z 2005 roku. Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 27 m2 ( na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

169 945 zł43 m² 3 913,98 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błeszno

Częstochowa,śląskie

225 000 zł67 m² 3 358,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołowska

Katowice,śląskie

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

43. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 usytuowane w okolicy ul. Mikołowskiej w dzielnicy Ligota. Doskonała lokalizacja zapewnia idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

180 000 zł68 m² 2 633,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Sikorska z siedzibą w Zgierzu przy ulicy Parzęczewskiej 1 przedstawia ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania położonego na I piętrze bloku z cegły w Zgierzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solec

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł34 m² 9 738,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie ma 34,4m2 (sufit jest wysoki, lekko skośny, przy oknach 2,7m od strony klatki 2,5m), składa się z dużej, osobnej kuchni (8 m2). Osobnego, dużego pokoju (19 m2), przedpokoju (4 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Solidarności RI

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł43 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie M-3 o pow. 43m2 na Kapuściskach, ul. Wojska Polskiego. Cena: 170 000zł. Opłaty dla spółdzielni: 400zł.+ prąd wg. licznika/na 2 osoby. Kontakt I prezentacja: tel. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

279 000 zł93 m² 3 005,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie powstałe z adaptacji poddasza, położone w kamienicy przy jednej z głównych ulic Szczecina. Mieszkanie bez skosów! Na powierzchnię 92 m2 składają się 3 słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

152 000 zł48 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, składającego się z trzech pokoi, kuchni widnej przestronnej z oknem, łazienki i przedpokoju, do mieszkania przynależy piwnica. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Opole,opolskie

275 000 zł62 m² 4 414,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na Sprzedaż Mieszkanie dwu pokojowe o pow. 62,30 w Opolu - Śródmieściu. Proponujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie dwu pokojowe o powierzchni użytkowej 62,30 m2, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęsna

Warszawa,mazowieckie

378 000 zł48 m² 7 957,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Komfortowe, wygodne i bardzo przestronne 48m mieszkanie w nowoczesnym osiedlu Tęczowe w dzielnicy Warszawa Włochy. Dwa jasne pokoje z aneksem kuchennym, przedpokój, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

410 000 zł120 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania segment środkowy wybudowany w 2014r Powierzchnia domu ok 125m2. , działki ok 250 m2, pow.podstawowa 95m2.Segment znajduję się na osiedlu domów jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łazarza

Kraków,małopolskie

340 000 zł30 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedaży wygodne i funkcjonalne studio w bardzo wysokim standardzie i nowoczesnym designie, z wydzielonym aneksem sypialnianym zapewniającym dodatkowy komfort, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolańska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł78 m² 8 141,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Bardzo słoneczne i ciche mieszkanie w doskonałej lokalizacji, na Górnym Mokotowie.Położone wśród parków i zieleni, sąsiadujące z mnóstwem klimatycznych knajpek. Do stacji Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wysoki standard! Polecam 2-pokojowe mieszkanie tuż przy ul.Kamiennej zlokalizowane na wysokim parterze 10-piętrowego budynku z 1970r- monitorowany zarówno blok (klatki schodowe) jak i teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasztanowa

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne przestronne mieszkanie z rynku pierwotnego wykończone pod klucz. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w estetycznym nowoczesnym budynku wyposażonym w windę. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

179 200 zł60 m² 2 971,81 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: na sprzedaż słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na wysokim parterze budynku 4-piętrowego na ul. Basztowej. W mieszkaniu wymienione okna, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

135 000 zł36 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow 37 m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. Blok ocieplony, domofon na pietrze. Pod budynkiem wiele miejsc parkingowych. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

185 500 zł70 m² 2 650 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 70m2 w Szczwnie Zdroju. Mieszkanie składa sie z 2 pokoi, łazienki z wc, oddzielnej widnej kuchni oraz dużego zabudowanego balkonu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ursus

Warszawa,mazowieckie

344 882 zł73 m² 4 724,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Miasteczko Ożarów to przyjaźnie i funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o prywatności, rodzinnym spokoju i komforcie. Znajdziesz tu wszystko to, czego oczekujesz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Kraków,małopolskie

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie Kraków, prądnik Biały, ulica Chełmońskiego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2, użytkowej 56,7 m2 usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł64 m² 12 784,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w nowym apartamentowcu na warszawskim Powiślu. blisko ul. Książęcej. Cicha, zielona okolica. Są to 3 pokoje z dużą widną kuchnią, łazienka i oddzielne wc. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 900 zł54 m² 2 961,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składające sie z 3 pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, łazienki, wc, dużego zabudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brynowska

Katowice,śląskie

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

49. Gorąco polecamy na sprzedaż przechodnie, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 usytuowane w okolicy ul. Brynowskiej w dzielnicy Brynów. Doskonała lokalizacja zapewnia idealne warunki do.