dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

103 000 zł34 m² 3 029,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Mieszkanie umeblowane, widok na zieleń. Wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Chojnów,dolnośląskie

120 000 zł63 m² 1 904,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, własnościowe w chojnowie, przy ulicy kilińskiego 30, osiedle bloków. W okolicy znajduje się: sp nr4, basen, sklepy, park, orlik. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

139 000 zł58 m² 2 396,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy trzypokojowe mieszkanie w bloku na parterze w dzielnicy Śródmiescie,brak balkonu.Układ pomieszczen dwustronny wschód-zachód.Kuchnia ustawna,trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż od 2016r. Do sprzedazy trzypokojowe mieszkanie w bloku na pierwszym pietrze w dzielnicy Parkitka.Nowe okna z wystawa na pólnoc i zachód,duzy balkon.Kuchnia z meblami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

132 000 zł38 m² 3 473,68 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

13. Gorąco polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 38m2 usytuowane w okolicy ul. Wincentego Pola w budynku z lat osiemdziesiątych. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

125 400 zł38 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, w budynku jest nielimitowany darmowy internet, stan deweloperski. Mieszkanie 38m2 na 1 piętrze stan deweloperski w nowym budownictwie.W bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

220 000 zł56 m² 3 942,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Bardzo ładne mieszkanie, dwa pokoje, położone na pierwszym piętrze budynku. Okna od strony południowej. Mieszkanie składa się w dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki i dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Dziarnowo

Dziarnowo,kujawsko-pomorskie

79 200 zł50 m² 1 576,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 50m2 Fordon - Tatrzańskie. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku. W mieszkaniu panele w pokojach, tapety na ścianach. Kafle w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

110 000 zł54 m² 2 018,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny O 10 000 tysiecy złotych Polecamy Państwu do kupna mieszkanie o powierzchni 54,50 m2 położone w bloku w miejscowości położonej w odległości 3 kilometrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

619 500 zł96 m² 6 437,03 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1997

Proponuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o pow. 96 m2 usytuowane na VIII piętrze w ośmiopiętrowym bloku na Gocławiu przy ul. Abrahama. Mieszkanie jest jasne, przestronne, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

112 000 zł56 m² 2 010,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Mieszkanie typu M-4 przy ul. Katowickiej, okna pcv, duży balkon. W pokojach na ścianie tapety, na podłodze panele, w dużym pokoju podwieszony sufit z oświetleniem halogenowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przytulne mieszkanie w dzielnicy lsm! Do sprzedania mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku 4-piętrowym. Składa się z trzech pokoi, w tym salon połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 073 453 zł118 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Willa Wrocław - apartamenty w Parku Wschodnim. 11 nowoczesnych willi położonych na 2 hektarowej działce przylegającej do Parku Wschodniego. Ogrodzony, monitorowany teren zlokalizowany w drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rybnicka

Wrocław,dolnośląskie

392 781 zł59 m² 6 652 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

405 000 zł85 m² 4 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe czteropokojowe mieszkanie, o pow. 85 m2, na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Wzgórze Wolności. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fregaty

Warszawa,mazowieckie

1 950 000 zł90 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Nowoczesny, luksusowy apartament w kompleksie Marina Mokotów. Salon z otwartą kuchnią i wyjściem na taras, sypialnia, łazienka. 2 miejsca postojowe (jedno na parkingu podziemnym, drugie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szarskiego

Wrocław,dolnośląskie

207 000 zł30 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - niski budynek / drugie piętro Mieszkanie o powierzchni 30m2 składa się z; - pokoju połączonego z aneksem kuchennym, -przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

219 500 zł70 m² 3 135,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena 219500! Śliczne, słoneczne i niestandardowe, 3 pokojowe mieszkanie położone w bardzo atrakcyjnym miejscu Zabobrza w Jeleniej Górze, w budynku z cegły, na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

99 000 zł49 m² 2 020,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam gustownie i nowocześnie wykończone mieszkanie tbs w idealnym stanie. Mieszkanie z 2003 roku znajduje się w bloku wybudowanym w technologii kanadyjskiej przy ulicy Halszki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawadzkiego-Klonowica

Szczecin,zachodniopomorskie

225 000 zł44 m² 5 107,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Zawadzkiego-Klonowica. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze, 4-piętrowego ocieplonego budynku z 1970 roku. Na 44,05 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Katowice,śląskie

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

25. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 56 m2 usytuowane w okolicy ul. Granicznej na Osiedlu Paderewskiego. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wrotków

Lublin,lubelskie

365 000 zł78 m² 4 679,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nietypowe mieszkanie W nowym budownictwie! Z garażem! W niskim, nowym bloku na osiedlu Słoneczny Dom. Gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych. W pełni wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radziwie

Warszawa,mazowieckie

502 000 zł52 m² 9 653,85 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowocześnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli, przy ul. Radziwie. 52 m 2, balkon oraz "ogród zimowy". Mieszkanie jest w idealnym stanie, w pełni urządzone, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

127 912 zł34 m² 3 749,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie - solec kujawski Oferujemy elegancki i ogrodzony kompleks trzech budynków, który obejmuje funkcjonalne, świetnie rozplanowane lokale mieszkalne o powierzchni od 34 do 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł45 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Budynek na osiedlu strzeżonym z monitoringiem. Komunikacja: autobus 510 pod blokiem - dojazd do stacji metra Marymont. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł68 m² 4 338,24 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super inwestycja pod wynajem! - Okolice Borowskiej! Polecam mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68 m2, położone na wysokim parterze w pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł87 m² 4 252,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam przestronne mieszkanie w ładnej kamienicy, położone na 1 piętrze w okolicy ul kościuszki/plac Zgody. Lokal składa się z 3 pokoi, bardzo dużego przedpokoju, osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pawłowice,śląskie

138 000 zł50 m² 2 760 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na dogodnym drugim piętrze w niskim bloku w Pawłowicach. Mieszkanie o doskonałym układzie pokoi, dwa nieprzejściowe pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

209 046 zł53 m² 3 913,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziemowita

Wrocław,dolnośląskie

400 269 zł58 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Solo11 Zapraszamy do Solo 11 — miejsca w centrum Wrocławia z przewagą zieleni i spokoju. Miejsca , w którym możesz zamieszkać. Wspaniały projekt w jednym z ulubionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

189 000 zł30 m² 6 266,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjna kawalerka na osiedlu pełnym zieleni może być Twoja! Mieszkanie o pow. 30,16 mkw mieści się na drugim piętrze niskiego budynku z 2011r. na zamkniętym osiedlu Dolina Słońca. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł79 m² 6 329,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w bloku z 1998r. na bardzo wysokim parterze na Bemowie przy ul. Ziębickiej (okna południe-północ), wysokość mieszkania 272cm: - powierzchnia ok. 78m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

210 000 zł62 m² 3 383,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, 2 pokojowe mieszkanie na poddaszu, w samym centrum Szczecina. Salon z aneksem kuchennym. Na podłogach w kuchni terakota, w salonie panele, ściany malowane. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Bezrzecze

Bezrzecze,zachodniopomorskie

520 000 zł90 m² 5 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowy apartament na osiedlu Dolina Słońca, teraz na sprzedaż! Na powierzchnię 90m2 składają się: przestronny salon (28,58m2) z wyjściem na duży balkon (7,7m2), dwie sypialnie (11m2 każda),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł48 m² 3 917,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Ładne mieszkanie 48,50m2 Fordon-Przylesie. Mieszkanie z ogródkiem znajduje się na parterze w 4 piętrowym ocieplonym bloku. W mieszkaniu panele w pokojach, gładzie na ścianach. Kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niewielka

Warszawa,mazowieckie

433 000 zł56 m² 7 663,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania mieszkanie z 2002 roku, znajdujące się na Dolnym Mokotowie. Składa się z 2 pokoi, kuchni i łazienki, posiada z balkon. Mieszkanie z klimatem, ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ku Słońcu

Szczecin,zachodniopomorskie

153 000 zł32 m² 4 832,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na powierzchnię 31,66m2 składają się dwa pokoje, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie położone na trzecim piętrze. Łazienka wyposażona w prysznic, umywalkę oraz wc. W mieszkaniu wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł42 m² 7 595,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Do sprzedania 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9mkw. Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona instalacja elektryczna, gładzie gipsowe na ścianach.Dwa pokoje 22/ z aneksem kuchennym/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Częstochowa

Częstochowa,śląskie

105 000 zł39 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie do własnej aranżacji 1-piętro,blok 4-piętrowy,możliwość podziału pokoju na 2 mniejsze,okna nowe-pcv, duży balkon, piwnica, parking przed blokiem. W pobliżu sąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leszka Białego

Łódź,łódzkie

210 000 zł51 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na 4 pietrze w cztero pietrowym bloku. Lokal po kapitalnym remoncie 4lata temu. Nie wymaga wkłądu finansowego. W mieszkaniu na podłodze w salonie panele wysokiej klasy,.