dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

273 356 zł58 m² 4 713,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miasteczko Ożarów to przyjaźnie i funkcjonalnie zaplanowane przestrzenie z myślą o prywatności, rodzinnym spokoju i komforcie. Znajdziesz tu wszystko to, czego oczekujesz od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Białystok,podlaskie

118 999 zł24 m² 4 937,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

****mieszkanie w centrum****niska cena***** Polecamy Państwu mieszkanie 24 metrowe na 2 piętrze w bloku przy ul. Broniewskiego. Okolica spokojna, blisko przystanek komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł57 m² 8 129,37 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Od zewnętrznej strony budynku to wysoki partner. W wewnątrz budynku jest patio z palcem zabaw. Budynek oddany do użytku w 2006 roku. W okolicy: centrum handlowe Puławska, las kabacki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

145 000 zł48 m² 3 020,83 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Toruńskim. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł71 m² 11 338 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ciche dwustronne mieszkanie , dwóch lokatorów na pietrze; ekskluzywne i zadbane klatki schodowe. pokój - 12m2 ;pokój - 12m2; salon kuchenny - 30m2; łazienka - 8m2 wc - 3m2 holl - 8m2 balkon - 8,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł30 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Nowe Miasto o powierzchni 30,5 m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej przestronnej kuchni, łazienki z wc z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Gorzków

Nowy Sącz,małopolskie

245 000 zł84 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o pow. 84,27 m2 zlokalizowane na II piętrze w czteropiętrowym bloku na os. Gorzków. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu (25m2),4 pokoi, jasnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Zamoyskiego

Kraków,małopolskie

294 000 zł46 m² 6 391,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesna inwestycja W dzielnicy stare podgórze - kameralny budynek - 7 nowych mieszkań mieszkania W metrażach od 23 M2 do 63 M2 W cenie od 6300 zł netto mieszkania wykańczane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Białystok,podlaskie

198 000 zł44 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

HM Nieruchomości poleca Państwu ciepłe, słoneczne, ustawne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w bloku z cegły. Do wszystkich pomieszczeń wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

345 000 zł47 m² 7 387,58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1917

Okazja! Mam do zaoferowania bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ulic Bosackiej - w centrum Krakowa. Lokal jest usytuowany na parterze dwupiętrowej kamienicy z 1917.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Psie Pole rozkład / balkon / 2 pokoje Mieszkanie rozkładowe o powierzchni 48m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł70 m² 8 524,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Bardzo atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania w pobliżu Centrum Handlowe Sadyba Best-Mall.Mieszkanie dwustronne usytuowane na 2-im piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

88 000 zł34 m² 2 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy duze jednopokojowe mieszkania w bloku na wysokim pietrze w okolicach Jasnej Góry.Układ pomieszczen dwustronny wschód-zachod,balkon.Duza kuchnia w kwadracie.Na podlogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

262 000 zł44 m² 5 954,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 44,8 m2 na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Budynek z 1999 roku. Mieszkanie dwupokojowe, salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

142 000 zł49 m² 2 897,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania typu M-3 na drugim piętrze przy Ul. Marusarzówny. Mieszkanie składa się z dwóch nie przejściowych pokoi ,przedpokoju , łazienki i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł88 m² 7 648,40 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Apartament z wydzielonym miejscem garażowym w Dzielnicy Warszawa Mokotów przy stacji metra Wilanowska o doskonałej lokalizacji pod względem komunikacyjnym. W budynku z 1999r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Lotnisku

Kraków,małopolskie

165 000 zł37 m² 4 465,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Kraków, nowa Huta; os. Na Lotnisku; w okolicy os. Wysoki,Strusia, dywizjonu 303, kościuszkowskie, kazimierzowskie; do sprzedania: mieszkanie 2-pokojowe, dwupokojowe z ciemną kuchnią; wejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

179 000 zł92 m² 1 945,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne i atrakcyjne mieszkanie, położone na wysokim parterze w ocieplonym bloku, w dzielnicy Raków. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

193 970 zł57 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie w Świdnicy o powierzchni 57,05 m 2 wraz z miejscem postojowym znajdującym się w garażu podziemnym. Stropodach budynku na konstrukcji gęsto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

100. Gorąco polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow.49m2 usytuowane w okolicy ul. Brodatego na Osiedlu Tysiąclecia. Doskonała lokalizacja zapewnia idealne warunki do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

95 000 zł33 m² 2 878,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na uboczu Nowego Miasta o pow. 33m2 usytuowane na pierwszym piętrze. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni , przedpokoju, łazienki z wc. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Katowice,śląskie

160 000 zł36 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

9. Gorąco polecamy na sprzedaż przejściowe, jednostronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36m2 usytuowane w okolicy pl. Grunwaldzkiego w dzielnicy Koszutka. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe o pow 53m2 na III p bloku na Szwederowie. Lokal bardzo dobrze zlokalizowany, z dużą loggią, w otoczeniu zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

57 000 zł18 m² 3 091,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 18,44m2, położna na 3 piętrze bloku w centrum Piaskowej Góry. Mieszkanie składa się z pokoju, łazienki z wc, aneksu kuchennego, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Kraków,małopolskie

254 000 zł35 m² 7 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowoczesna inwestycja W dzielnicy śródmieście - kameralny budynek - 5 nowych mieszkań mieszkania W metrażach od 20 M2 do 46 M2 W cenie od 7300 zł netto mieszkania wykańczane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łaziska Górne

Łaziska Górne,śląskie

145 000 zł60 m² 2 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja cenowa - piękny układ 1 piętro - duży balkon zapraszam - do sprzedaży lokal mieszkalny pełna własność położony

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

119 000 zł63 m² 1 891,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja - 2 poziomowe mieszkanie Z antresolą I 2 łazienkami! Cena do negocjacji! Mieszkanie o pow. 62,90 m 2 : ( przypodłogowej-80 m 2 ) Ustawne! funkcjonalne! przestrzenne!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwonego Krzyża

Siedlce,mazowieckie

195 000 zł49 m² 3 973,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Knc Nieruchomości Siedlce oferuje do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w centrum Siedlec na ul. Czerwonego Krzyża 21.Powierzchnia użytkowa wynosi 49,07m2 natomiast po podłodze 54m2.Rok budowy bloku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

185 000 zł70 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! 3 pokoje Z ogródkiem I garażem! super oferta! Do sprzedania ładne, przestronne mieszkanie o powierzchni 70m 2 , położone na parterze w cichej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bolesława Śmiałego

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł98 m² 3 316,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 98m- całkowicie umeblowane, na drugim piętrze od frontu. Ogrzewanie gazowe+ 1 piec kaflowy. 3 pokoje po około 24m każdy. W mieszkaniu wymieniona instalacja elektryczna na miedzianą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

261 713 zł50 m² 5 250,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na sprzedaż - Bydgoszcz, osiedle Paryskie. Ceny jak U dewelopera najważniejsze informacje: lokalizacja: bydgoszcz, osiedle Paryskie Powierzchnia użytkowa mieszkania: 49,85 m2 Liczba pokoi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Focha

Kraków,małopolskie

262 000 zł27 m² 9 703,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Nowoczesna inwestycja W dzielnicy zwierzyniec - ekskluzywny budynek - 18 nowych mieszkań mieszkania W metrażach od 20 M2 do 50 M2 W cenie już od 6250 zł mieszkania wykańczane W stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Parkitka

Częstochowa,śląskie

218 000 zł75 m² 2 922,25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na 3-cim piętrze w bloku w dzielnicy Parkitka.2 balkony. Mieszkanie przestronne przenaczone do własnej aranżacji. Wystawa okien pd-pn.Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Augustówka

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł58 m² 6 494,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne trzypokojowe mieszkanie w niskim bloku mieszkalnym na Mokotowie oddalonym około 6km od centrum Warszawy. W mieszkaniu okna wychodzą na południe, wschód i zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traktorowa

Łódź,łódzkie

154 000 zł45 m² 3 445,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 o powierzchni użytkowej 44,70 m kw, zlokalizowane w dzielnicy Teofilów przy ulicy Traktorowej. Usytuowane na I piętrze w 4 piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

235 000 zł62 m² 3 796,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe z balkonem, o powierzchni użytkowej 61,90 m2, na piątym piętrze wysokiego bloku, znajdujące się w Opolu, zwm. Bardzo praktyczny i funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

129 500 zł30 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 30m2 na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Instalacja wod-kan i elektryczna wymienione. Dokumentacja zdjęciowa. Pokój 15 m2. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Łęgi

Lublin,lubelskie

299 000 zł72 m² 4 152,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Pilna sprzedaż - super cena - czekamy na państwa propozycje Czteropokojowe mieszkanie na Czubach, os.Łęgi. Idealne dla dużej rodziny lub pod wynajem - ze względu na dobry dojazd do centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Majowe

Szczecin,zachodniopomorskie

230 000 zł49 m² 4 693,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze czterokondygnacyjnego budynku z 1986 roku, zlokalizowanego na niewielkim, kameralnym osiedlu Majowym na Prawobrzeżu Szczecina. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rąbin

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

175 000 zł61 m² 2 876,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zainteresowała Cie ta oferta ? Zadzwoń, zapytaj, lub napisz maila jakich informacji jeszcze potrzebujesz, albo po prostu umów się na prezentację i zobacz na żywo tą nieruchomość. Polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

119 000 zł35 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Błoniu do generalnego remontu. Mieszkanie własnościowe o powierzchni 36,04m2, usytuowane na drugim piętrze. Składa się z salonu, sypialni, widnej.