dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

216 896 zł60 m² 3 623,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m2 w okolicy ul. Chrobrego. Lokal usytuowany na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

152 000 zł50 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe bez nakładu finansowego, słoneczne z balkonem w okolicach ulicy Nadrzecznej. K uchnia i przedpokój w zabudowie. N iezależne ogrzewanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Kraków,małopolskie

346 000 zł40 m² 8 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ładne, dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim bloku z końca lat 60-tych. Pokoje samodzielne o powierzchni 15 i 10 m2, większy z balkonem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Katowice,śląskie

145 000 zł39 m² 3 717,95 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

104. Gorąco polecamy na sprzedaż przechodnie jednostronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m2 usytuowane w okolicy ul. Kolistej w dzielnicy Giszowiec. Lokal składa się z: 2 przechodnich pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Łódź,łódzkie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Olechów Mieszkanie po kapitalnym remoncie 1,5 roku temu, zadbane w cichej i spokojnej okolicy. W pokojach na podłogach panele również w przedpokoju,podwieszane sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

138 000 zł51 m² 2 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3 o powierzchni użytkowej 51m2, składającego się z dwóch nie przejściowych pokoi, przestronnego przedpokoju, łazienki, kuchni widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Parzęczewska

Zgierz,łódzkie

95 000 zł38 m² 2 493,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Centrum sikorska - nieruchomości I budownictwo z siedzibą w Zgierzu przy ul. Parzęczewskiej 1 zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży: lokalu mieszkalnego w Zgierzu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wawrzyniaka

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

| polecam na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Wawrzyniaka w Poznaniu. Lokal znajduje się na 4 ostatnim piętrze i stanowi poddasze w oficynie kamienicy z 1930r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

187 000 zł51 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 51m2 na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Mieszkanie na 3 piętrze w bloku tzypiętrowym. Na ścianach gładzie, w łazience kafelki, nowe okna pcv. 1 pokoj 16,0 m2, 2 pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

359 000 zł121 m² 2 966,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowo przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem przy ul. Polskich Marynarzy na Gumieńcach. Na pierwszy poziom składają się: przestronny salon z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł48 m² 6 145,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 połozone na wysokim parterze w budynku 10-cio piętrowym. Mieszkanie wykończone i gotowe do zamieszkania, wymienione wszystkie instalacje i piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękne, przestronne (51m2), dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli do sprzedania. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt agd. Zostało wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Szczecin,zachodniopomorskie

204 000 zł67 m² 3 044,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w okolicach Turzyna. Pierwsze piętro kamienicy. Na mieszkanie składają się dwa duże pokoje (ok. 27 i 22 m2), wejście do jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wałbrzyska

Wrocław,dolnośląskie

359 414 zł58 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym z możliwością wydzielenia osobnej kuchni z oknem. 2 duże balkony Zielona Klecina, to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł65 m² 4 571,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Wygodne i zadbane mieszkanie w urokliwej części Prawobrzeża. Obok Puszcza Bukowa, park Klęskowo, jeziorko. Mieszkanie (65,4m2) składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł44 m² 10 112,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bardzo dobra lokalizacja Blisko Placu Bankowego. Kamienica usytuowana w klimatycznej, zielonej okolicy w pobliżu parku. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z widną dużą kuchnią. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł42 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42m2 w nowym budownictwie z 2007r gądów mały / ciche / super zrobione / balkon / 2007r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turoszowska

Łódź,łódzkie

165 000 zł44 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 na ul. Turoszowskiej o powierzchni użytkowej 44 mkw. Osiedle ciche i spokojne. Usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku. Mieszkanie w pełni rozkładowe bez balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Czorsztyńska

Warszawa,mazowieckie

199 900 zł23 m² 8 691,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do zamieszkania od zaraz lub ewentualnego remontu.Kuchnia ciemna,jest mozliwość otworzenia na pokój. Mieszkanie czyste. Piękna okolica widok na Park Moczydło. cena do niewielkiej negocjacji.Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zacisze

Wrocław,dolnośląskie

675 000 zł90 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Do sprzedania jasne mieszkanie 4-pokojowe o łącznej powierzchni 90 m kw. w dzielnicy Śródmieście - Zacisze. Lokal składa się z: czterech pokoi oddzielnej kuchni łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł38 m² 7 342,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest 38m mieszkanie usytuowane na wysokim parterze trzy piętrowego budynku z 2000r na osiedlu Chrobrego we Włochach. Lokal składa się z dużego 25m pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łabiszyn

Łabiszyn,kujawsko-pomorskie

135 300 zł41 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupujący nie płaci 2% podatku pcc, w budynku jest nielimitowany darmowy internet, stan deweloperski. Mieszkanie 41m2 na 2 piętrze stan deweloperski w nowym budownictwie.W bloku 2 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

108 000 zł38 m² 2 842,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania typu m-3 położonego w ścisłym centrum miasta przy ul.Śląskiej. Mieszkanie wolne do zamieszkania. Wymienione okna pcv, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kolorowe

Opole,opolskie

279 000 zł66 m² 4 208,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedaż Mieszkanie 3 pokoje 66 m2 I piętro nowe budownictwo Opole Kolonia Gosławicka Proponujemy Państwu przestronne mieszkanie trzy pokojowe, o powierzchni użytkowej 66,30 m2. składające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zabłocie

Rzeszów,podkarpackie

385 000 zł85 m² 4 529,41 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie w cichej i spokojnej dzielnicy blisko centrum miasta o łącznej powierzchni ok 90 m2 Biuro nieruchomości dk brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. le Ronda

Katowice,śląskie

189 000 zł64 m² 2 953,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

105. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64m2 usytuowane w okolicy ul. Le Ronda w dzielnicy Dąbrówka Mała. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeptyckiego

Katowice,śląskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

107. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 usytuowane w okolicy ul. Szeptyckiego w dzielnicy Śródmieście. Doskonała lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszka Białego

Łódź,łódzkie

280 000 zł64 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Olechów ul. Leszka Białego Mieszkanie po generalnym remoncie,umeblowane w całości. Bardzo dobra komunikacja z centrum miasta. Opłaty 570 zł na trzy osoby. Mieszkanie bardzo zadbane, panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł57 m² 6 637,48 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na Pradze Południe (gocław) przy ul. Fieldorfa 9. Mieszkanie znajduje się na XIV piętrze w budynku XV z wybudowanym w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

545 000 zł85 m² 6 434,47 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Komfortowe 4- pokojowe (84,7 m.kw.), dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji (20 min tramwajem do centrum) -100 m do parku, terenów spacerowych i rekreacyjnych (korty tenisowe, boiska).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

183 160 zł48 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Państwo nie ponoszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Warszawa,mazowieckie

448 000 zł57 m² 7 859,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, 57m2 ( + loggia ) w trzypiętrowym budynku z cegły z 1962 r. Budynek ocieplony w 2008 roku, odnowiona elewacja, wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Parkitka

Częstochowa,śląskie

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z garazem podziemnym w apartamentowcu z windą na czwartym pietrze w dzielnicy Parkitka.Kuchnia z meblami w zabudowie i sprzetem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Solidarności

Białystok,podlaskie

148 000 zł39 m² 3 794,87 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 oddzielne pokoje** słoneczne I ciepłe*** blisko centrum*** tylko 148 tys Polecam Państwu mieszkanie położone na 9 piętrze w wieżowcu przy Al. Solidarności. Blok wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

195 000 zł28 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Na sprzeda kawalerka o powierzchni 28 m2 w okolicy ul. Stalowej. Lokal usytuowany na parterze, 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Choszczno,zachodniopomorskie

175 000 zł74 m² 2 364,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow. 74,10m2 składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju oraz schowka. Lokal położony na drugim piętrze kamienicy trzy piętrowej z balkonem. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

272 000 zł27 m² 10 074,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w dobrym stanie, zadbane wymienione okna na pcv, na podłodze: parkiet w dobrym stanie. W pobliżu znajduję się przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, galeria Mokotów. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedaży od września jednopokojowe mieszkanie na Wrzosowiaku. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z dużym balkonem, okno pokoju skierowane na wschód, kuchni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga! Obniżka ceny! Do sprzedaży - bezczynszowe, starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 83 m2 w budynku z 2011 r. Mieszkanie składa się z salonu, otwartej kuchni i dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tymbark

Tymbark,małopolskie

120 000 zł65 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Tymbarku na osiedlu obok szkoły podstawowej (niedaleko do przystanków komunikacji limanowamszana dolna, kraków). Mieszkanie posiada dwa pokoje jeden mniejszy, drugi duży.