dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

151 000 zł40 m² 3 775 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. Składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni z oknem i łazienki. Na podłogach panele, ściany malowane i tapetowane. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Paderewskiego

Katowice,śląskie

139 000 zł31 m² 4 483,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

16. Gorąco polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 31m2 usytuowane w okolicy ul. Granicznej w budynku z windą. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń zapewniają idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowoczesne dwu pokojowe mieszkanie 55m2 + 5m2 balkonu - osiedle sztuk pięknych W mieszkaniu odnajdziemy przestronny salon około 17m2 oraz sypialnię 14m2. Kuchnia oddzielna, widna w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Poznań,wielkopolskie

195 000 zł30 m² 6 393,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Grunwald - ul. Grunwaldzka 160 - polecam na sprzedaż bardzo ładną i przytulną kawalerkę o powierzchni 30,5 m2. w nowszym bloku z 2000 roku (na przeciwko Allegro). Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bogatynia,dolnośląskie

157 600 zł53 m² 2 980,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu gotowe, komfortowe mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim o najbardziej pożądanej powierzchni i rozkładzie, jednocześnie pozostawiając duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

149 000 zł49 m² 3 053,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Podzamcze o powierzchni 48,80m2. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni oraz łazienki z wc. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

285 000 zł116 m² 2 456,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Na mieszkanie o powierzchni 116m2 składa się: pokój 28m2, pokój 32m2, pokój 19m2, pokoik 4m2, pokoik 8m2, łazienka 4m2, kuchnia 9m2, korytarz I 7 m2, korytarz II 5m2 położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Broniewskiego

Elbląg,warmińsko-mazurskie

90 000 zł36 m² 2 465,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zostalo sprzedane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bohaterów Września

Kraków,małopolskie

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, nowa Huta, mistrzejowice, osiedle Bohaterów Września. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 usytuowane na trzecim piętrze siedmiopiętrowego bloku z 1992.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

166 820 zł38 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły. Oferta sprzedaży mieszkania o pow. 38,16 m2 położonego na 1 piętrze bloku z cegły w Fordonie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ok. 18/9m2, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł60 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowa okazja! Przepiękne, przestronne mieszkanie trzypokojowe w doskonałym punkcie komunikacyjnym Tarchomina z ogromnym potencjałem. Mieszkanie znajduje się na ładnym cichym, strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obywatelska

Zielona Góra,lubuskie

438 084 zł113 m² 3 870 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dla biura! osiedle dominopark III etap - to kontynuacja kompleksu mieszkaniowego położonego przy ul. Obywatelskiej w pobliżu ul. Batorego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w północnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Do sprzedaży przestronne mieszkanie w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej (okolice Placu Konstytucji). Mieszkanie o powierzchni 110 m2 znajduje się na 2-gim piętrze 6 kondygnacyjnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poczty Gdańskiej

Warszawa,mazowieckie

629 000 zł107 m² 5 878,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe w budynku z 2001 r. Usytuowane na 3 pietrze czterokondygnacyjnego bloku. Powierzchnia wynosi 107 m2. Na pierwszym piętrze znajdują się: - przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w Fordon - Przylesie o powierzchni 64 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, posiada 3 pokoje. znajdują się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niepodległości

Siemianowice Śląskie,śląskie

79 000 zł28 m² 2 821,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Siemianowicach Śląskich w dzielnicy Bytków na pograniczu miast Katowic, chorzowa. Kawalerka o powierzchni 28,15m2, położona w niskiej zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł55 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyjątkowa okazja! kamienica media miejskie! pełen rozkład /ul. Prusa / park tołpy Polecam w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow.55m2 w ok .Parku Tołpy Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł53 m² 4 245,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow 53m2 na IV pietrze bloku na Wyżynach. Lokal o podwyższonym standardzie, gotowy do wprowadzenia bez nakładów finansowych. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pod Lipą

Warszawa,mazowieckie

699 150 zł79 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 79m2. Znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku ( brak windy). Lokal składa się z przedpokoju, trzech pokojów, salonu z kuchnią, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł118 m² 1 398,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! 4-pokojowe mieszkanie! super oferta! Niższa cena! możliwość negocjacji. Mamy w naszej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

245 000 zł48 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Słoneczne, dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w budynku wybudowanym w nowej technologii. Lokal mieszkalny rozkładowy z osobną, widną kuchnią (7,7 m2). Niskie koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

304 920 zł51 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji od kupującego! bez 2% podatku pcc! odrestaurowana kamienica Z windą I centralnym ogrzewaniem! Do sprzedania nowe, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

122 000 zł39 m² 3 128,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie w Częstochowie na Tysiącleciu. W mieszkaniu znajduje się łazienka, osobna kuchnia, duży pokój/salon oraz drugi pokój - sypialnia. Z dużego pokoju można wyjść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł58 m² 6 706,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania widny i przestronny dwu-pokojowy apartament na 1 piętrze w rewelacyjnej lokalizacji: centralny rejon Krzyków, rondo Werona! pl. Powstańców Śląskich. Powierzchnia lokalu 58 m2, +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rolna

Katowice,śląskie

347 000 zł58 m² 5 982,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

86. Gorąco polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 58m2 usytuowane w okolicy ul. Rolnej w dzielnicy Brynów. Doskonała lokalizacja zapewnia idealne warunki do życia oraz stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Długosza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

147 000 zł51 m² 2 882,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 51m2 przy ulicy Długosza w Bydgoszczy. Mieszkanie na 3 piętrze w kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym remoncie : wymienione okna pcv,drzwi wejściowe i pokojowe, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

139 000 zł58 m² 2 396,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w bloku na parterze w dzielnicy Trzech Wieszczów.Układ pomieszczen dwustronny wschód-zachód.Kuchnia ustawna,trzy oddzielne pokoje w kwadracie,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

149 000 zł46 m² 3 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe, stolarka okienna plastikowa, na podłogach w pokojach i korytarzu panele, w kuchni gres; na ścianach gładzie gipsowe oraz ozdobne tapety; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

155 000 zł57 m² 2 719,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam przytulne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 56,84 m2. Zlokalizowane na parterze w dwupiętrowym budynku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

158 000 zł48 m² 3 291,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie po remoncie o powierzchni 49m2, położone na IX piętrze w bloku X piętrowym na osiedlu Barskim w Nowym Sączu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie Kraków, ruczaj, ulica Zachodnia. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego budynku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

137 000 zł47 m² 2 914,89 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania typu M-3 położonego w ścisłym centrum miasta Jastrzębia-Zdroju przy ul.Kurpiowskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest widokowym panoramicznym piętrze. Dwa nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Żwirki i Wigury

Warszawa,mazowieckie

189 000 zł26 m² 7 269,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Słoneczna kawalerka o powierzchni 26,5m2 , 2 piętro, blok z roku 1970, czteropiętrowy. W skład tej nieruchomości wchodzi przedpokój, łazienka (piecyk na podgrzewanie wody: junkers) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

105 000 zł27 m² 3 822,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 27,47 m2, na I piętrze IV piętrowego bloku zlokalizowane w centrum miasta. Lokal po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje. Ściany w gładzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stołczyn

Szczecin,zachodniopomorskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży ładne mieszkanie o pow. 50 m2 znajdujące się na I piętrze przedwojennej kamienicy w dzielnicy Stołczyn. Mieszkanie składa się z z 2 pokoi, odrębnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

343 000 zł47 m² 7 360,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzy pokoje, widna kuchnia, piwnica, niewielki balkon - usytuowanie: 2 pokoje płd.-wch. ; pokój i kuchnia płn.-zach. - co, woda miejska (bez pieca gazowego!) - stan: do odświeżenia lub ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Dwustronnie rozkładowe , 2 pokojowe mieszkanie o pow. 60m2 w ok.ul.Wandy Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane na 3 piętrze w powojennej kamienicy. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 509 zł47 m² 3 624 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta W programie - "mieszkanie dla młodych" 80 mieszkań od dewelopera - i podatku pcc! W ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

183 160 zł48 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Państwo nie ponoszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

187 000 zł24 m² 7 791,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Powstańców śląskich / ciche / super lokalizacja Na sprzedaż okolicy ul. Powstańców Śląskich o powierzchni 24 m2.