dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 114 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie | 3 piętro | ul. Orbitalna | 259 000 zł Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Orbitalnej, w spokojnej części miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minakowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz małego, taniego w utrzymaniu mieszkanka w idealnej lokalizacji - mamy idealną dla Ciebie ofertę. Zapraszamy serdecznie na olsztyńskie jaroty i spokojną uliczkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Słowiański

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł44 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Super oferta! Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budynku z 2003 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim w Śródmieściu. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 44 m2, ale został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowia

Poznań,wielkopolskie

995 000 zł65 m² 15 230,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego tuż przy Galerii Posnania oraz Jeziora Maltańskiego. Fantastyczna komunikacja miejska, w pobliżu oprócz jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekary

Poznań,wielkopolskie

999 000 zł62 m² 16 159,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Wyobraź sobie poranek w samym sercu Poznania - kilka kroków do Starego Browaru, aromatyczna kawa w ulubionej kawiarni i powrót do eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy z concierge.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Balkonowa

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł52 m² 18 846,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Parametry nieruchomości Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 52m2 usytuowane na 3 piętrze budynku z windą z 1990 roku. Mieszkanie składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

540 126 zł34 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przytulne 33 m z prywatnym ogródkiem - Wzgórza Krzesławickie, ul. Gustawa Morcinka Na sprzedaż nowoczesne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na parterze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

689 000 zł37 m² 18 621,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż dwustronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej lubianych części Warszawy - Starym Żoliborzu, przy ul. Zajączka. Lokal znajduje się na 1 piętrze z 3-ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

529 000 zł69 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

NA sprzedaż / funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o pow. 69 m2 na osiedlu Glinki w Bydgoszczy! *** Oferta dostępna tylko w biurze Forma Nieruchomości *** Szukasz przytulnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Pokoju

Pruszcz Gdański,pomorskie

429 000 zł43 m² 10 046,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku przy ul. Obrońców Pokoju w Pruszczu Gdańskim. To idealna propozycja zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zachodnia

Kraków,małopolskie

1 217 981 zł76 m² 15 984 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 76,2 m z osobną garderobą w prestiżowej Inwestycji, ruczaj Zachodnia wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie W stanie deweloperskim Z dwoma balkonami od strony wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Piekary Śląskie,śląskie

319 900 zł49 m² 6 478,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam - bardzo ciekawe mieszkanie w ładnym bloku i w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w bloku przy ulicy Ogrodowej w Piekarach Śląskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

577 700 zł53 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez podatku pcc bez prowizji od kupujących pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapitańska

Grzybowo,zachodniopomorskie

765 000 zł36 m² 21 458,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na terenie Posesji Kapitańskiej w Grzybowie- zaledwie 200m od morza. Ta szykowna, elegancka a zarazem niezwykle przytulna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Krosno,podkarpackie

349 000 zł53 m² 6 587,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Krośnie na osiedlu ks. Markiewicza przy ulicy A. Mickiewicza o powierzchni 52,98 m . Nieruchomość znajduje się na szóstym piętrze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiej

Poznań,wielkopolskie

610 000 zł50 m² 12 298,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 49,6 m - ul. Klaudyny Potockiej, poznań (łazarz) Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 49,6 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

750 000 zł52 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 53 m z loggią i widokiem na zieleń - Ruczaj-Zaborze, ul. Kobierzyńska Być może poszukujesz gotowego do zamieszkania lokalu w doskonale skomunikowanej części Krakowa, skąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łużycka

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł85 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 85 m , położone na 3. piętrze niskiego bloku na Poznańskich Naramowicach. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Lublin,lubelskie

620 795 zł60 m² 10 262,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

i podatku pcc Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 w nowej inwestycji przy ulicy Dożynkowej. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku. Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł26 m² 9 773,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Czyżkówko, w bliskim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Kamienica po generalnym remoncie, gdzie swoją prostą bryłą nie przypomina kamienicy lecz nowocześniejszy budynek. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł42 m² 12 658,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zapraszamy na prezentację nieruchomości przy ul. Kartuskiej w Gdańsku atuty: - idealne pod wynajem i dla rodziny - bliskość transportu miejskiego - w bezpośrednim otoczeniu pasaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wokalna

Warszawa,mazowieckie

810 000 zł61 m² 13 300,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na Ursynowie. Świetna lokalizacja, 170m od stacji Metro Ursynów. Okolica z pełną miejską infrastrukturą. Mieszkanie bardzo ciche, z ładnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piltza

Kraków,małopolskie

799 000 zł54 m² 14 674 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 54,45 M2 dwa pokoje, salon Z aneksem kuchenym I balkonem na ulicy doktora jana piltza tylko 250 metrów od galeri atut ruczaj. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

705 991 zł49 m² 14 408 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania dwupokojowego w historycznej części Nowej Huty w osiedlu Zielonym. Mieszkanie: - dwa duże pokoje, osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

447 000 zł56 m² 7 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje | 56 m | cegła | loggia 8 m | garaż | fordon Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,66 m , położone w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł34 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-2, położonego na 3. piętrze w bloku przy ul. Wielkopolskiej. Lokal o powierzchni 34 m składa się z jednego pokoju i wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Katowice,śląskie

1 800 000 zł202 m² 8 910,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2008

Apartament, który stanowi realną alternatywę dla domu 201,98 m | 2 poziomy | prywatny taras | dwa miejsca postojowe| Brynów Osiedle Pastelowe Jeśli szukasz nieruchomości, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Gdynia,pomorskie

949 000 zł56 m² 16 802,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu w Gdyni Redłowie, tuż przy Kępie Redłowskiej. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

679 000 zł62 m² 10 869,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, kompleksowo wykończone mieszkanie trzypokojowe w nowoczesnym stylu! Posiada optymalny rozkład pomieszczeń. Wnętrze stanowi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Andersa

Koszalin,zachodniopomorskie

199 000 zł20 m² 9 979,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Na sprzedaż funkcjonalny lokal niemieszkalny o powierzchni ok. 20 m , który dzięki swojemu układowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poręba,śląskie

199 900 zł47 m² 4 217,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Ustane 2 pokoje z balkonem! | Poręba ul. Mickiewicza zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

399 900 zł78 m² 5 133,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokoje w Centrum z dużym potencjałem! | Sosnowiec ul. Czysta zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sosnowiec,śląskie

222 900 zł53 m² 4 189,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc w finansowaniu zakupu! kupimy twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Sopot,pomorskie

839 000 zł54 m² 15 479,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Rezerwacja Piękne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, górny Sopot, balkon+las. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł54 m² 11 918,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m usytuowane na parterze niskiej zabudowy szeregowej w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

695 000 zł46 m² 15 108,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 46 M2 dwa pokoje Z osobną kuchnią na osiedlu europejskim - paryż. Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania Z balkonem I nazemnym miescem parkingowym blisko pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mostek

Gdańsk,pomorskie

529 000 zł27 m² 19 643,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Okazja. Lokal wykończony pod klucz. Widok na rzekę. Przedstawiamy Państwu inwestycję znajdującą się w prestiżowej dzielnicy Gdańska - Śródmieście. W czteropiętrowym budynku znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radosna

Warszawa,mazowieckie

1 770 000 zł98 m² 17 969,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Warszawa | Sadyba | Apartament, ulica Radosna | 98,5 m | Przestrzeń o powierzchni 98,5 m położona w prestiżowym budynku Apartamenty Radosna. Obecnie wykorzystywana jako biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

619 000 zł64 m² 9 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w Gdyni Pogórze - komfortowe, jasne i w świetnej lokalizacji! Przestronne 64 m (z pomieszczeniami przynależnymi) w funkcjonalnym układzie: salon 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

688 960 zł43 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prądnik Czerwony Nowe mieszkania dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Mieszkania dostępne do odbioru już w tym roku Do sprzedania komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 położone na 1.