dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 069 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 069 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Kraków,małopolskie

725 000 zł60 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania trzypokojowego w dzielnicy Podgórze-Prokocim przy ul. Nad Potokiem. Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Lublin

Lublin,lubelskie

604 100 zł60 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 60,41 m2 na 2 piętrze w 7-piętrowym budynku na nowoczesnym osiedlu na Czechowie w Lublinie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecin,zachodniopomorskie

442 500 zł50 m² 8 876,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz pierwszego mieszkania w sercu miasta, gotowego do zamieszkania i w pełni wykończonego? Ten 2-pokojowy apartament na Alei Piastów łączy komfort, nowoczesne wykończenie i wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Chełm,lubelskie

265 000 zł44 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz nieruchomości, którą wykończysz według własnego uznania lub pod wynajem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferuję mieszkanie o powierzchni 44 m2 przy ul. ks. Piotra Skargi w Chełmie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł32 m² 21 687,50 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 31,65 m | Balkon 8,6 m | Wola | 2020 r. Na sprzedaż funkcjonalny, nowoczesny apartament zlokalizowany przy Alei Prymasa Tysiąclecia 83a w Warszawie. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrogórska

Sosnowiec,śląskie

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 52 m2 z balkonem, usytuowanego na 2 piętrze. Mieszkanie do remontu. Świetna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gdańska

Gdańsk,pomorskie

1 329 945 zł62 m² 21 347,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament Z tarasem W brzeźnie Komfort i zieleń w harmonii z miastem I Plaża w zasięgu ręki I Osiedle zamknięte idealne dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goduli

Ruda Śląska,śląskie

249 000 zł130 m² 1 913 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1912

Nowa atrakcyjna cena! Idealne miejsce na kancelarię, biuro nieruchomości, gabinety terapeutyczne. Ofert a dla inwestora jak również osób prywatnych które lubią przestronne mieszkania. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemodlińska

Opole,opolskie

567 000 zł52 m² 10 903,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 3 pokoje po remoncie - Gotowe do wprowadzenia! | ul. Niemodlińska, niski blok, parter Szukasz mieszkania, w którym nikt nie mieszkał od czasu remontu? Mamy dla Ciebie idealną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długosza

Wrocław,dolnośląskie

799 000 zł65 m² 12 255 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania trzypokojowego z osobną kuchnią w plombie tuż przy Odrze i Browarach Wrocławskich na Karłowicach! Idealne pod inwestycje pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skłodowskiej-Curie

Pabianice,łódzkie

339 000 zł34 m² 9 997,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie o powierzchnia 34m2 na pierwszym piętrze z dużym balkonem 4,5m2 w nowowybudowanym apartamentowcu w centrum Pabianic na skrzyżowaniu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

779 999 zł59 m² 13 220,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m z dużym, ponad 20-metrowym tarasem, położone przy ul. Powstańców 37 w Ząbkach. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rychlińskiego

Bielsko-Biała,śląskie

420 000 zł48 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z propozycją 2- pokojowego mieszkania zaaranżowanego na 3 pokoje położonego na 1-wszym piętrze niskiego bloku przy ul. Rychlińskiego w Bielsku-Białej Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Wrocław,dolnośląskie

515 000 zł41 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wombat Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,20 m , położone na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Komuny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Smolna

Poznań,wielkopolskie

519 000 zł40 m² 12 878,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego przy ul. Smolnej na poznańskich Zawadach. Nieruchomość znajduje się w atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł40 m² 6 256,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowej mieszkanie blisko centrum na pierwszym piętrze. Szczecinek, ul. Jeziorna. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,96 m2, położone na 1. piętrze bloku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Mikołów

Mikołów,śląskie

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ustawne mieszkanie 1 pokojowe położone w centrum Mikołowa. Mieszkanie składa się z: pokój z wnęka na sypialnię. Kuchni z własnym oknem umeblowanej i wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Łódź,łódzkie

1 098 800 zł157 m² 6 998,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Nie kupuj kota w worku: wraz z tą nieruchomością otrzymujesz tarczę bezpieczeństwa vero protect, która zapewnia Ci aż 12 miesięcy ochrony przed niespodziewanymi awariami i pełny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Gdynia,pomorskie

299 000 zł17 m² 17 904,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 16,70m + 0,82m pomieszczenie przynależne na piętrze. Stan prawny: pełna własność. Do wprowadzenia. Układ: - salon z aneksem kuchennym od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bratków

Szczyrk,śląskie

1 150 000 zł81 m² 14 115,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy, 2-poziomowy apartament o pow. 81,47 m położony w malowniczym Szczyrku przy ul. Bratków. Okolica I lokalizacja Apartament znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymanowskiego

Reda,pomorskie

685 000 zł73 m² 9 345,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

4 pokoje w centrum Redy gotowe do zamieszkania + możliwość kupna garażu i komórki Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,3 m?,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lublin

Lublin,lubelskie

670 000 zł70 m² 9 626,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 69,60 m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku wielorodzinnym przy ul. S. Szpinalskiego na Górnym Czechowie. Mieszkanie Przestronny duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława Łokietka

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

225 000 zł44 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż | 2-pokojowe mieszkanie Osiedle Piastowskie, inowrocław cena: 225 000zł Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Groblice,dolnośląskie

899 000 zł117 m² 7 653,02 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, 3 sypialniami, balkonem i garażem Groblice (gm. Siechnice). Gotowe do zamieszkania. Atuty nieruchomości: funkcjonalny, dwupoziomowy układ z wyraźnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wrocław,dolnośląskie

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Luboń

Luboń,wielkopolskie

413 500 zł44 m² 9 391,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Unikalna okazja na rynku pierwotnym! Nowiutkie mieszkanie na 3. piętrze z ekspozycją na południe z logią o powierzchni 6m. Opcjonalnie można wydzielić drugą sypialnię w salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurowiecka

Białystok,podlaskie

820 000 zł63 m² 12 923,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie, położone w Białymstoku na os. Sienkiewicza przy ul. Jurowieckiej 19 - w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

850 500 zł45 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Płaszów - ul. Myśliwska Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w dzielnicy Płaszów, ul. Myśliwska w Krakowie. Mieszkanie znajduje się w 5 piętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obrzycka

Oborniki,wielkopolskie

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Quality z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę sprzedaży komfortowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 78 m , położonego w Słonawach - dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł47 m² 12 682,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Unikatowa nieruchomość w zabytkowej kamienicy | Podwale, wrocław Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 47,23 m z przynależną dużą piwnicą, położony na parterze zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejhera

Gdańsk,pomorskie

609 000 zł31 m² 19 645,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie: nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w 10-piętrowym budynku z windą, na 4. piętrze. Lokal o bardzo funkcjonalnym układzie, w stanie idealnym - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł31 m² 16 003,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz niższa cena! cena przed promocją 529 000,00 zł Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kraków,małopolskie

1 199 000 zł49 m² 24 469,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

English below Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem w Steam Park zielona enklawa w sercu Krakowa Na sprzedaż komfortowe i w pełni umeblowane mieszkanie położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

1 649 105 zł118 m² 13 975,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i jest gotowe do zamieszkania od zaraz - mamy dla Ciebie idealną propozycję! Wystarczy wnieść swoje rzeczy, dodać kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Holenderska

Koszalin,zachodniopomorskie

302 892 zł35 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! / mieszkanie gotowe do nabycia I wydania od czerwiec / lipiec 2025r Słoneczne i nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie z balkonem w bloku z windą na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Kraków,małopolskie

249 000 zł18 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

NA sprzedaż - lokal / pełna własność - kraków, stare miasto, ul. Szlak Na sprzedaż kompaktowy lokal typu kawalerka, położony na niskim parterze (przyziemie -1) w zadbanej kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ptasia

Poznań,wielkopolskie

678 755 zł60 m² 11 350,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje | 59,80 m | 4. piętro | Poznań - Ptasia Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu Bez pcc Bez prowizji Bez ukrytych kosztów Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowa: 59,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Lubin,dolnośląskie

364 000 zł52 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie, do którego można się wprowadzić od razu bez konieczności robienia remontu na start. Wnętrze jest funkcjonalne i estetycznie urządzone, z podwieszanymi sufitami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Karkonoska

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł58 m² 12 672,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 58 m z balkonem i widokiem na zieleń. 0% prowizji. Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 52 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Skawina,małopolskie

766 785 zł93 m² 8 249,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja inwestycji arka nova to nowoczesny apartamentowiec położony przy ul. Granicznej - na styku Krakowa i Skawiny. To idealny adres dla osób, które chcą cieszyć się bliskością centrum.