dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

780 000 zł48 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mokotów Służew 3 pokoje z ogromnym potencjałem | 48 m | świetna komunikacja | inwestycja lub mieszkanie dla siebie Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł83,33 m² 5 148,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1929

Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 83,33 m , położone na 1. piętrze budynku wielorodzinnego w Opalenicy. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł28,77 m² 24 296,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Halevia Resort & spa to wyjątkowa inwestycja Premium położona w malowniczej, zacisznej części Zakopanego, z niezagrożonym widokiem na panoramę Tatr oraz Gubałówkę. To miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł54,34 m² 5 152,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Łódź bałuty, ul. Młynarska 8 Mieszkanie znajduję się na parterze. Wyjątkowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy blisko Manufaktury! lokalizacja: ul. Młynarska, łódź - Bałuty. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Dragonów Apartamenty & Lofty II etap - kolejny rozdział wyjątkowej inwestycji 20 mieszkań od 27 do 80 m2. 3 lokale usługowe od 60 do 80 m2. Lokalizacja Kameralny budynek o 4 kondygnacjach,.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł36 m² 24 027,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

2 pokoje z balkonem w okolicy Kruczej, nowogrodzkiej i Wspólnej. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieści się w doskonałej lokalizacji, w ścisłym Centrum. Usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł58,60 m² 14 146,76 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy Państwu mieszkanie w budowanej inwestycji w rejonie Dużej Góry w Krakowie. Przy zakupie Z naszym doradcą nie zapłacisz prowzji. Mieszkanie: powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł49,28 m² 36 120,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferowany apartament wchodzi w skład inwestycji pod nazwą Apartamenty Wyspa , usytuowany jest w nowo powstałym kompleksie kameralnych, nowoczesnych, niewysokich budynków, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

448 000 zł28 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Proponuję do sprzedaży wykończone mieszkanie w nowym bloku z 2025 roku z windą. O lokalu: - 28 mkw. - 2 pokoje - piętro 5/11 - łazienka z wc i kabiną prysznicową - balkon.

Szczegóły ogłoszenia

486 000 zł27,04 m² 17 973,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia Nowy Wymiar Komfortu w Bydgoszczy Osiedle Symfonia to najnowsza realizacja powstająca przy ul. Jana Karola Chodkiewicza 9 w jednej z najbardziej cenionych części Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł71,76 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, przestronne, 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Opole, osiedle Armii Krajowej. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 71,76 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł34 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***dosłownie na Rynku! *** To kompaktowe mieszkanie zachwyca funkcjonalną przestrzenią i estetycznym wykończeniem, gotowe do szybkiego zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,42 m² 5 610,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Divo nieruchomości oferuje do sprzedaży: mieszkanie w Olkuszu przy ulicy Armii Krajowej o powierzchni 60,42 m2, składające się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł61,19 m² 19 937,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

The Partners ma wyłączną przyjemność przedstawić gotowe, wykończone pod klucz trzy pokojowe mieszkanie w inwestycji Dominikanów 28 - Prądnik Czerwony. Lokalizacja: inwestycja znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł47,67 m² 7 090,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam funkcjonalne ,dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2, ul. Spółdzielcza 3/ oś. Zamłynie Lokalizacja: radom- położenie w tej lokalizacji to- idealna oferta pod wynajem długo-lub.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł33,10 m² 12 688,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,1 m , położone w lokalizacji blisko centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. W okolicy znajduje się rozwinięta.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,25 m² 4 976,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego w Chorzowie - Chorzów II - Amelung ul. Morcinka Lokal stanowiący odrębną nieruchomość ma powierzchnię 52,25m2 i składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł105,72 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w kamienicy, po generalnym remoncie. Salon to otwarta przestrzeń z kuchnią ok. 36 m2., z kominkiem z rozprowadzeniem ciepła na całe mieszkanie. Kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

828 438 zł72,67 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy ostatnie dwa apartamenty w kameralnej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej w spokojnej części Katowice - w dzielnicy Dąb, przy ul. Widok 2a. Inwestycja została.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł33,63 m² 15 165,03 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie o pow. blisko 34 m2, usytuowane jest na szóstym piętrze (z windą), z dużymi oknami, które wychodzą na Plac Wileński i katedrę. Aktualnie nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 079 000 zł54,02 m² 19 974,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w luksusowym kompleksie Diune Hotel***** & Resort znajdujący się w pierwszej linii zabudowy. 20 m od plaży. Apartament 2 pokojowy o pow. 54,02 m2 na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł69,53 m² 8 845,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z kuchnią) o powierzchni 69,53m. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w jednopiętrowym, wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł44,65 m² 5 823,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,65 m, usytuowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70. przy ul. Bocznej 1 w Tarnowie. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł78,80 m² 2 525,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Masz wizję? Szukasz perełki do własnej aranżacji? To mieszkanie w Śródmieściu Wałbrzycha to czyste płótno, na którym namalujesz swoją idealną przyszłość. Nieruchomość do remontu = do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1927

Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni całkowitej około 150 m , znajdujące się w pięknej kamienicy tuż przy Parku Słowackiego. Lokalizacja Ścisłe centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł78,67 m² 9 533,49 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Luksusowy apartament na sprzedaż w libera Nieruchomości! Szukasz wyjątkowego miejsca, które spełni Twoje najwyższe oczekiwania? Oto komfortowy,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe, o wysokim standardzie, położone w centrum miejscowości Płoty. - zadzwoń już dziś I umów się na bezpłatną prezentację 796 666.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł41,90 m² 16 443,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna W biurze nieruchomości pepper house! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośnika.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł65,58 m² 11 726,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Niepowtarzalne mieszkanie w Gorzowie Wlkp. OS. Cegielnia park. Nowe budynki z 2023r. z windami, ciekawa architektura, która wyróżnia to osiedle na tle innej zabudowy w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł71,16 m² 2 248,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie jednokondygnacyjne położone tuż przy głównym deptaku w Bytomiu. Nieruchomość idealna dla par, rodzin oraz inwestorów. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł117 m² 15 811,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy Parku Krakowskim paryski loft w sercu miasta Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 120 m , położone w stylowej, odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

370 000 zł53 m² 6 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Już dziś możesz zarezerwować mieszkanie deweloperskie w apartamentowcu w Bieruniu! Ponad 100 mieszkań czeka - u nas na pewno znajdziesz swoje wymarzone 4kąty! Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł75 m² 11 733,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, stanowiącego idealną propozycję dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

375 000 zł36,16 m² 10 370,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Atrium house nowoczesna inwestycja W spokojnej okolicy, tuż przy granicy rzeszowa Szukasz miejsca, które łączy komfort życia blisko miasta z ciszą i spokojem podmiejskiej okolicy? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł91,93 m² 10 333,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Apartament 2-poziomowy przy parku Kasprowicza Opis Na sprzedaż apartament dwupoziomowy 92 m prestiżowa lokalizacja przy Parku Kasprowicza Apartament położony jest na 2. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł46,87 m² 11 499,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Jeśli szukają Państwo nieruchomości położonej z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie tuż pod Wrocławiem, to zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, dwupokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł29 m² 5 482,76 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedania! Mieszkanie znajdujące się na Piaskowej Górze w wieżowcu na 6 piętrze, lokal posiada powierzchnię 29 m2 i składa się z : przedpokoju, 2 osobnych pokoi, lazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy na pierwszym piętrze w centrum Lubina , kamienica po termomedernizacji i wymianie dachu. Lokal przerobiony z 3 pokoi na 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł48,88 m² 11 558,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Wyjątkowe dwu pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie - 48,88 m2 Jabłonna, ul. Marmurowa, cena 565 000 zł. DO negocjacji! Na sprzedaż komfortowe dwustronne , w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bez podatku pcc i prowizji! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,14 m , zlokalizowane w spokojnej i kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł48,14 m² 20 751,97 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Żelaznej budynek Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 48,14m2 składa się z: - 2 pokoi, -.