dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 142 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 142 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Warszawa,mazowieckie

1 330 000 zł75 m² 17 726,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

4-pokojowy apartament na nowoczesnym osiedlu Żoliborz Artystyczny. Nowoczesny styl, funkcjonalność oraz doskonałe położenie to tylko nieliczne atuty tej nieruchomości. Na wygodę oraz rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wodzisław Śląski

Wodzisław Śląski,śląskie

163 000 zł47 m² 3 468,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2 z balkonem i przynależną piwnicą. Znajdujące się na parterze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

238 857 zł32 m² 7 580,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na gotowej w IV kwartale 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

335 000 zł105 m² 3 184,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży mieszkanie z potencjałem w centrum Jeleniej Góry. Układ mieszkania i jego wielkość pozwalają zaaranżować je na dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

30108. Polecam mieszkanie dwupokojowe, dwustronne w pełni rozkładowe o powierzchni 47m2 na trzecim piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie bardzo przestronne, ciepłe i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł40 m² 8 824,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedam | 2 pokoje | 40 m2 | ul. Kartograficzna Opis mieszkania: okna wychodzą na południowy - zachód, z widokiem na podwórko. Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny, znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

280 649 zł49 m² 5 680 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie na nowej inwestycji w południowej części miasta. Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze i przynależy do niego ogródek. Całość inwestycji będą tworzyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

433 800 zł59 m² 7 398,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji I podatku pcc! kliny zacisze - okolice ruczaju zielona, spokojna okolica 3 pokojowe mieszkanie O metrażu 58,63 2 M2 Oferujemy Państwu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Piłsudskiego

Kraków,małopolskie

559 000 zł42 m² 13 309,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - stylowy,gotowy do wejścia, świetnie zaaranżowany apartament w dzielnicy Stare Miasto - przy jednej z bocznych ulic odchodzących od ul. Piłsudskiego - ul. Czapskich. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Soplicy

Pruszcz Gdański,pomorskie

269 000 zł35 m² 7 596,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Kup mieszkanie i spędź Święta w Twoim mieszkaniu z rodziną. Zalety nieruchomości: - mieszkanie po remoncie, wymienione zostały: meble kuchenne, podłogi w salonie, całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dożynkowa

Kraków,małopolskie

465 000 zł83 m² 5 580,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Inwestycja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie spokój A chcą mieszkać W krakowie Mieszkanie w stanie deweloperskim na Białym Prądniku 4 pokojowe na 1 piętrze i poddaszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

279 000 zł20 m² 13 950 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja mikro-apartamentów na wynajem zalety inwestycji: * lokalizacja - do Centrum 3km - 15 min * Doskonała komunikacja miejska: - metro Rondo Daszyńskiego - Tramwaje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

185 000 zł45 m² 4 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedane!.Szybka Stopa Zwrotu z Inwestycji. Wynajem minimum 900 zł - czynsz dla Właściciela mieszkania. Posiadam mieszkanie na sprzedaż o powierzchni użytkowej 45m2, usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Markowska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł69 m² 11 884,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy nowocześnie zaprojektowane, 3 pokojowe mieszkanie w centrum Pragi Północ, w pobliżu Centrum Praskiego Koneser. Idealne dla młodej pary, małżeństwa z dziećmi lub na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czekoladowa

Wrocław,dolnośląskie

411 900 zł52 m² 7 921,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Polecam Państwu ofertę funkcjonalnego przeszło 52 metrowego mieszkanie na I piętrze w kompleksie nowych budynków w niskiej zabudowie z 2001 r na Klecinie. Lokal dwustronny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł71 m² 12 394,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż obecnie dwupokojowe (z możliwością 3) mieszkanie wysokie na 3 metry. Dwustronne południe-północ. Ul.Wąwozowa 17. Tuż obok metra. Trzecie piętro w pięciopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Kielce,świętokrzyskie

285 000 zł56 m² 5 115,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 55,71 m 2 , położone w Kielcach przy ul. Grochowej. Na powierzchnię składa się: salon z wyjściem na balkon typu Loggia, 2 oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Anna

Toruń,kujawsko-pomorskie

335 000 zł41 m² 8 170,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowe, profesjonalnie wykończone i komfortowo wyposażone mieszkanie. Mam przyjemność zaprosić Państwa do pięknego, przytulnego mieszkania na poszukiwanym osiedlu jar. Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceglarska

Gliwice,śląskie

149 000 zł49 m² 3 053,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przetarg w formie aukcji elektronicznej Nr przetargu: azm/dm Gliwice ul. Ceglarska 50/5 Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do lokalu należy pomieszczenie przynależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwskie Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

570 000 zł66 m² 8 675,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne słoneczne mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowana na Morenie na 1 piętrze w kameralnym bloku 3- piętrowym w inwestycji wybudowanej w 2010r. 20 minut do pg 20 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł38 m² 8 679,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji, bez pcc! Projekt jednego z największych graczy na scenie europejskiego rynku nieruchomości. Deweloper o ugruntowanej pozycji to pewna inwestycja i luksus wiążący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

331 741 zł41 m² 8 050,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

O inwestycji Osiedle znajduje się na warszawskiej Białołęce. To inwestycja, która cieszy się dużym zainteresowaniem kupujących. W ramach najnowszej oferty wprowadzono w tej inwestycji do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

225 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie dwupokojowe położone na Teofilowie przy ulicy Łanowej. Ulokowane jest ono na trzecim piętrze w cztero piętrowym bloku. W bliskiej odległości znajduje się rynek, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

225 000 zł48 m² 4 691,41 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż ustawne, słoneczne mieszkanie o pow. 47,96 m 2 w Pile. 7 piętro zamość balkon 2 pokoje Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w wieżowcu. Okna skierowane są na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nawojki

Kraków,małopolskie

320 000 zł30 m² 10 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie świetnie zlokalizowane, bliskość ciągu komunikacji miejskiej. Mieszkanie z piwnicą, w bloku winda, parking dla mieszkanców za bramą automatyczną. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Morcinka

Kraków,małopolskie

330 770 zł53 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja Apartamenty Gusta " przy ul Gustawa Morcinka w Krakowie, rozpoczęła się w maju 2020r a planowane zakończenie ma się odbyć w październiku 2021r. Oferowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł39 m² 8 200,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Lokal o pow.38,90 m2 usytuowany na 9 piętrze w budynku 10 piętrowy z windą na ulicy Krasiczyńskiej. 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i osobną widną kuchnią do remontu. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Działyńskiego

Swarzędz,wielkopolskie

470 000 zł85 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. W cene mieszkania wliczone jest wyposażenie. Na powierzchnię mieszkania 85 m składa się: 1. przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Kielce,świętokrzyskie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze w 3 piętrowym bydynku przy ul Okrzei. Mieszkanie składa się z salonu z którego jest wyjście na loggię. Salon połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

379 500 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Z myślą o Tobie, potrzebach Twoich i Twoich bliskich, tworzymy przestrzeń, w której siłą kreacji swojej wyobraźni, możesz powołać do istnienia wymarzone od dawna, doskonałe bo takie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łabiszyńska

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł29 m² 10 663,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z potencjałem na dwa pokoje! Mieszkanie o powierzchni 29 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku na warszawskim Targówku- bródno. Do lokalu przynależy piwnica -4m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Kielce,świętokrzyskie

185 000 zł40 m² 4 636,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości twoje M Oferuje mieszkanie 2 Pokoje z balkonem na Osiedlu Jagiellońskim. Idealne mieszkanie dla Rodziny lub pod inwestycję. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

415 000 zł60 m² 6 939,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Bardzo ładne i rozkładowe mieszkanie na wysokim parterze w budynku 8-lokalowym. Mieszkanie dwustronne, w bardzo dobrym stanie. W skład mieszkania wchodzi: - salon 18 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Kielce,świętokrzyskie

220 000 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu ksm z balkonem przy ul. Mazurskiej na 4 piętrze w bloku. Powierzchnia wynosi 40m2 w którego skład wchodzą 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł49 m² 7 755,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu świetne mieszkanie po kapitalnym remoncie w idealnej lokalizacji - ścisłe centrum miasta! Główne atuty prezentowanej nieruchomości to: * idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

266 000 zł40 m² 6 650 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zakupu mieszkanie 2 pokojowego z balkonem, blisko centrum na osiedlu Mokre przy ul. Sczanieckiego. Mieszkanie rozkładowe, położone na 1 piętrze, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klonowa

Rokietnica,wielkopolskie

570 000 zł136 m² 4 191,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

! oferta dostępna tylko U nas! rynek pierwotny -> brak podatku pcc Polecam ofertę 4 pokojowego lokalu mieszkalnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Rokietnicy na ul. Klonowej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

167 000 zł60 m² 2 783,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa super cena! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na I piętrze w bardzo zadbanej i wyremontowanej kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

730 000 zł78 m² 9 320,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne trzypokojowe mieszkanie z kilkoma miejscami garażowymi.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni i sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł29 m² 5 344,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy kawalerkę ( 29m 2 ) w Kamienicy na Bartodziejach z niezwykle niskim czynszem ( 120zł ) z ogródkiem. Na mieszkanie składają się: - pokój 16m 2 , - kuchnia 7m 2 , - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chopina

Kraków,małopolskie

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Najlepszą cenę oraz wszystkie niezbędne informacje wraz Z wyliczeniami kosztów uzyskasz wyłącznie Z naszą firmą - zapraszamy wyjątkowa oferta stare krowodrza ul. Chopina 43 M2 Inwestycja.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij